Домашня Зюзя• 25 августа в 15:14
Дамы 40+
Вы бы носили серебряную цепочку?
Закуйовджена життям• 25 августа в 18:32
Ответ дляШаманю второпях
Ваші асоціації не відповідають дійсності. Сережки, цепочка і 1 обручка.
В селі не знаю, що носять. Вам видніше :)
Ні, як раз відповідають. Це ще залишки радянських часів, коли золотий виріб вважався найкращим подарунком на всі свята. Хоча, як виявилось, люди, у яких дійсно є гроші, купують багато різних прикрас, в тому числі, дорогої біжутерії, ручної роботи і т.д. Пандори в житті не було, але Ви як раз своїм акцентуванням про золото і Пандору видали себе. Маленьке містечко 100%.
Шаманю второпях• 25 августа в 20:23
Ответ дляЗакуйовджена життям
Знов мимо. Хіба що Київ - маленьке містечко.
Давайте припинимо, кожен залишається при своєму і носить, що подобається.