Проня_Прокоповна• Изменено 25 августа 2025

Розкажу історію про вчительку і її дітей

Сумна історія, неприємна. дізналась про це в старших класах

Вела нам англійську дуже ніжна, приємна, доглянута білявка, одягалась завжди зі смаком і стильно ( наче речі шили їй) Вела предмет доволі непогано, тільки хлопці зривали поведінкою уроки

Вона завжди на позитиві, усміхненна, аж доля склалась не дуже. Жила життя з чоловіком, народила майже одразу двох хлопчиків, чоловік запив, бив її, з часом помер, а хлопці підросли і стали наркоманами обидва і теж померли раніше її
Думаю вже немає, але від таких історій так важко
Не краще було б одній жити і не мучити себе такою ’сім´єю’?
А нам нав´язують що потрібні діти обов´язково
скільки зараз наркоманів\ алкоголіків? Набагато більше ніж навіть 30 років назад
ЭмчЭндЭм• 25 августа 2025
Ответ дляWill_Be...
Ой, давайте оставим вот эту ’наследственность’. Да - есть вещи, которые передаются генетически - волосы, зубы, болезни, но поведение и образ жизни - зависят от воспитания.
Наркомания -это как раз болезнь
Відповів всім• 25 августа 2025
Ответ дляWill_Be...
Так если там пограничное расстройство личности - прямой путь к наркозависимости. Вот уже и генетика выстреливает.
Лика-прилипка• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
перед тим як народжувати спостерігати за поведінкою і реакцією чоловіка, познайомитись з родичами
І якщо є дзвіночки ні в якому разі не вагітніти з думкою, він зміниться ( а є і такі випадки)
в кращому випадку звертатися до генетиків і розраховувати відсоток мутацій і схильність до різних психічних хвороб наприклад
Може ви не аналізували, але в історії багато прикладів, коли батьки талановиті, генії і тому подібне, а на дітях гени відпочивають як то кажуть. І в кращому випадку вони посередності, а в гіршому злочинці, наркомани, які розтринькують надбане батьками і паплюжать їхнє ім´я
МУСЯкомарова• 25 августа 2025
Ответ дляWill_Be...
В тексте ни слова об этом... Но, лично я бы к такому’учителю’ своих детей не отдала бы учиться. Для меня ’учитель’ это не только про знания. Это пример для подражания, это тот,на кого стоит равняться, а не просто проходящая мимо тетенька.
то есть вы требуете подробную автобиографию у всех учителей ваших детей?)
автор Проня_Прокоповна • 25 августа 2025
Ответ дляWill_Be...
ой, тут ви не праві
повірте і звички і характер і спосіб життя дуже добре передаються генами
Бавовнятий Пупс• 25 августа 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Талановиті генії дуже часто зовсім не приділяють увагу дітям і не вміють їх виховувати.
Will_Be...• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
той що зараз міг би бути прикладом, ніколи не піде працювати у школу на ті копійки, повага до себе не дозволить)
Пардон, а какой это учитель, который никогда не учил детей? Где они опыта набираются?
Ответ дляЛика-прилипка
бо генії це теж не норма)
це відхилення яке просто дало геніальність і в таких генах може проявитися от як ви пишете, наркоманія, вбивці маньякі
генії до них ближче ніж до опосередкованих людей
МУСЯкомарова• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
ой, тут ви не праві
не генами, а путем копирования)) это основной способ обучения у детей

привычки передаются генами - эта пять
Will_Be...• 25 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
А ви знаєте ’долю’ усіх вчителів які навчають ваших дітей, їх сім´ї, генетику???
Меня не интересует их генетика - косые, кривые, с проблемными зубами - плевать, а, вот, если б хоть один из учителей моих детей пришел в школу с перегаром, или ’фонарем’ под глазом - я бы задумалась...
Лика-прилипка• 25 августа 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не завжди так
Will_Be...• 25 августа 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Наркомания -это как раз болезнь
Да - болезнь, только ею,в отличии от ОРВИ или ветрянки заразиться невозможно, болеющие этим - целенаправленно себя заражают.
Лика-прилипка• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
бо генії це теж не норма)
Якби всі були сірі миші посередності, то ми б мабуть досі листувалися голубами чи шкрябали мамонтів на скелях. Не нам судити що нормально, а що ні
Will_Be...• 25 августа 2025
Ответ дляВідповів всім
Не прямой, ох, какой не прямой. Все-таки, конкретно наркомания - это от глупости и недостатка воспитания.
Бавовнятий Пупс• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
ой, тут ви не праві
Ніякі звички і спосіб життя генетично не передаються. Просто дитина росте в сімʼї і копіює все це в майбутньому, бо іншого прикладу вона не має. Навіть, якщо бачить, що в інших сімʼях по-іншому, то не знає, як цього досягти. Одні бачать, що їх не влаштовує, працюють над собою і змінюються, а інші пливуть за течією.
Will_Be...• 25 августа 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
А что её требовать? Мы живем в одном районе, все про всех и все знают)))
Ответ дляМУСЯкомарова

привычки передаются генами - эта пять
формування звичок може передатися генами
наскільки людина буде посидюча, чи буде схильність до залежностей, звідси і набираються звички
що легше і цікавіше мозку, до чого є схильність те він і буде використовувати частіше
відповідно якщо у батьків гени такі собі вони і виховати посидючість, наполегливість не зможуть
Ответ дляЛика-прилипка
ну так це про різноманітся)
де є біле там буде і чорне) але ніхто то чорне не хоче собі
сладкий_ноябрь• 25 августа 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Яка ж каша у вас в голові)
Ответ дляБавовнятий Пупс
Яка ж каша у вас в голові)
ну коли відповісти немає чого, то ви сходитесь на каші
ок
якщо людину з поганими генами будуть виховувати інші люди-професіонали, можливо щось добре буде, але якщо батьки з таким же набором, то буде те саме
МУСЯкомарова• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
у вас нет детей ?
Крихітка на всі• 25 августа 2025
Знаю інший випадок-вчителька, моя подруга- чудова вчителька, чудова подруга- але як мама та дружина курва ще та.Зʼїла чоловіка,пересралася з братами, мама рідна з нею не спілкується, діти викликали поліцію і попросилися до прийомної родини, бо вона з них знущається- але це все не заважає їй виховувати чужих дітей, та бути просто офігєнною вчителькою,
Ответ дляМУСЯкомарова
у вас нет детей ?
у мене є племінники і діти подруг
до чого ваше питання?
я добре бачу у 3 річок риси батьків і навіть схильності до того чи іншого
Лика-прилипка• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
ну так це про різноманітся)
Ні, я не про це. Ви кажете аналізувати гени, спостерігати. Не допоможе це. Люди це ж вам не кури в інкубаторі. Хто б там що не казав, а життя непередбачуване. Це знаєте як ото в давайте всім робити еко чи хай п´ють прогестерон, щоб втрат вагітностей не було.
МУСЯкомарова• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
у мене є племінники і діти подруг
до чого ваше питання?
вы не планируете ребенка?
Телячі ніжноСті• 25 августа 2025
У нее что был выбор: родить двоих, которые впоследствии станут наркоманами или не рожать? Никто не знает что его ждёт впереди. Может счастливая жизнь до старости, а может несчастная.
Ответ дляМУСЯкомарова
вы не планируете ребенка?
поки відклала на мирний час
якщо не буде дітей, ( наприклад затягнеться війна на 10-15 років) приймаю це і не буду плакати з приводу цього
Единорог помог• 25 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 25 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
ок
Мені є що відповісти, але ви не зрозумієте. У вас взагалі немає розуміння теорії і практики.