Мамкиня доця• 25 августа в 22:07
Курс "Захист України" для 10-11 класів.
Батьки, як ви відноситесь до того, що діти 10-11 класів школи і технікумів будуть вивчати цей предмет.
І це не просто теорія в школі.
Не буду розписувати тут чим вони будуть займатися.
Ви підтримуєте таке?
І це не просто теорія в школі.
Ви підтримуєте таке?
Просто болталка• 25 августа в 22:36
Ответ дляПетриківна
Воно все влетить та вилетить у більшості після останнього дзвоника. А час займає, потрібний для більш важливих предметів.
Що, по вашому, не важливе?
Вміння зупинити кровотечу, іммобілізувати кінцівку при переломі чи володіння прийомом Геймліха?
Донька залік онлайн здавала по медицині в 11-му класі, я слухала, там практичні питання - про опіки, кровотечі тощо, це все точно корисні знання.
Я разом з нею навчилася турнікет накладати, це не корисно?
От ви знаєте, як зупинити кровотечу з шиї? А в Захисті Вітчизни це дуже доступно пояснюється.
Петриківна• 25 августа в 22:40
Ответ дляПросто болталка
Що, по вашому, не важливе?
Мне было важно - я ходила на тренинг несколько дней. Все забывается- раз, большинство детей, увидев кровотечение с шеи, фиг подойдут его останавливать, ибо говорить- не мешки ворочать, страшно. Самая лучшая первая помощь - найти профессионала, а не лезть помогать, вот чему нас учили. А то все балабольство.
Просто болталка• 25 августа в 22:41
Ответ дляПетриківна
Ви не праві.
Бувають випадки, коли ці знання та вміння життя рятують, і це необхідно знати та вміти змалечку.
Нещастя може статися, коли діти самі вдома, наприклад, і потрібно знати, як діяти, якщо струмом вдарило чи склом поранився, наприклад.
Христя в тiстi• 25 августа в 22:44
Ответ дляНі грама
так в тех предметах было все ясно понятно! а что подразумевается поз защитой именно Украины? границы 91 года?
Тобто ?
Петриківна• 25 августа в 22:46
Ответ дляПросто болталка
Ви не праві.
Вы много знаете о случаях, когда помогать лучше не надо было?? А их полно. Просто вы идеалист. Ну нравится вам, пусть будут те курсы, ради бога, но толку от них будет мало. Хотя, уже неплохо, если наконец то епилептикам перестанут зубы выбивать неравнодушные помогаторы.И перестаньте людям говорить, что они неправы, тоже мне, еталон.
Маю сечі• 25 августа в 22:54
нарешті. Сподіваюсь, що нормально зроблять ці уроки, не лише на папері
Пупс• 25 августа в 23:51
Моя вступила в коледж і я рада ,що є такий предмет і сподіваюсь,що буде не лише теорія і відео уроки
Чучело-Мяучело• 26 августа в 08:34
Тю, в моем детстве и учебные гранаты бросали, и в противогазе строем ходили, и полосу препятствий ползли, мальчики, по-моему, автомат собирали-разбирали. И шо с того?
Все по кругу. А чтоб мозги пропагандой не засрали есть родители, которые помогут фильтровать и адекватно воспринимать действительность.