Луковая• 26 августа в 11:51

Фліксбус і повернення коштів. Не приїхав автобус

В кого є схожий досвід? Купила білети з двома пересадками. На першу пересадку затримка автобуса була 12 годин. В програмі це побачила, тому прийшлося шукати альтернативні способи добиратися. Через це витратила багато коштів. Оформила заявку окремо на повернення коштів за ту ділянку маршруту. І окремо оформили на компенсацію додаткових витрат, бо через них мені прийшлося екстреного купувати квитки на інший транспорт щоб добратися.
Як скоро вони відповідають, і чи взагалі компенсують щось.?
Мій не такий• 26 августа в 11:56
У меня был прикол за последние деньги купила билеты, себе и ребенку, автобус не пришел, замены не было. Наяривали на горячую линию, ожидайте. Короче, ни ответа, ни привета, ни денег. Твари
Всех анонимов аноним• 26 августа в 12:00
Я на второй автобус опоздала и в итоге купила сама просто на другой автобус билет. Хорошо хоть это 22€, а не 100€.
Заморачиваться за возврат денег не захотела.
Прислали мне письмо, типа, извините, даем вам -15% до декабря 2025 года))) Очень надо))
Ответ дляМій не такий
У меня так же было, я ждать не захотела.
Усатая полосатая• 26 августа в 12:00
Фликсбус в последний момент отменил рейс и нам пришлось у них же за отмену брать другой билет, с пересадкой и ехать вдвоем по разным углам автобуса...короче, говноконтора, не рекомендую.
Ну а письмо с просьбой вернуть деньги можете им написать, обязаны ответить
Куплю орехи• 26 августа в 12:02
Це в Україні? Я у Німеччині у Мюнхені чекала фліксбус до Франкфурта. Автобус їхав з Італії, запізнювався на 2 години через перевірку на кордоні. У інформатора мені запропонували повернути кошти.
Ольга-375c• 26 августа в 12:02
Гроші вони не повертають, а можуть надати ваучер на наступну поїздку. А взагалі в мене тільки позитивний досвід. Я з дитино спізнилася на пересадку через затримку на кордоні, то мені надали безкоштовно місця на інший автобус, ще й на зручний для мене час.
Чаклунка-ведунка• 26 августа в 12:03
Ответ дляКуплю орехи
Який кордон з Італії?
Куплю орехи• 26 августа в 12:03
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Який кордон з Італії?
Їхав з Італії, через Швейчарію, Австрію. На якому саме кордоні була перевірка не знаю.
Непозбувна Бентега• 26 августа в 12:07
Ответ дляМій не такий
Это Европа. Когда нам в Италии сказали что поезд может не приехать или опоздать на пару часов, я думала это шутка. У нас привязка была по времени и рейсу
Русланка з гілки• 26 августа в 12:09
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Який кордон з Італії?
разные страны и да там бывают проверки на границе
Замулена ріка• 26 августа в 12:10
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Який кордон з Італії?
Швейцария не ЕС, из Италии или Испании едут нелегалы в Германию, их ловят на границе Швейцарии и Германии и на границе Франции и Германии тоже. Я так на час застряла из-за нелегала из южной Америки, у него был просрочен безвиз.
Фоточки нема• 26 августа в 12:16
Ой дівчата, не лякайте мене. Реджіоджет відмовив в квитках, гроші не повернув. Типу куплені, але місць немає. Купила фліксбас
Це якийсь пиздець. Хочу до сина закордон зʼїздити
Козачка• 26 августа в 12:24
Нам вони теж відмінили рейс, але кошти повернули, дуже здивована
Vittoria66• 26 августа в 12:36
Ответ дляОльга-375c
Чого це не повертають, якщо ми отримали повернення коштів на протязі одного дня. В нас був маршрут Люксембург - Антверпен і в Брюсселі водій автобус зробив обʼяву, що рейс скасовується, висадив усіх пасажирів біля Північного вокзалу. Хто знає де це, може уявити який це треш знаходитися у цій клоаці після 22:00, шукаючи білети на потрібний маршрут.
На слідуючий день знайшла телефон підтримки фліксбус для українців і зателефонувала. Одразу оператор перевірила наш рейс і білети, та прийняла заяву на повернення коштів, які були зараховані на протязі 24 годин на картку. Повернули різницю за маршрут Брюссель-Антверпен.
Шукайте саме номер оператора для підтримки українців, там по телефону все зʼясовують та перевіряють і повертають кошти на рахунки з яких купувався білет.
Ось скрін номерів телефонів для повернення коштів за скасовані рейси, куда я і дзвонила.
Сіточка• 26 августа в 14:07
За квиток добивайтеся,може повернуть.Додаткові витрати не реально,думаю.
автор Луковая • 26 августа в 15:03
Ответ дляКуплю орехи
З Загреба в Німеччину
автор Луковая • 26 августа в 15:04
Ответ дляVittoria66
Дякую. Буду дзвонити
Antuaneta• 26 августа в 18:07
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Який кордон з Італії?
На границе с Германией останавливают все автобусы и проверяют пассажиров. Весной пару раз ездили. Первый раз сняли украинку, которая с Франции ехала в Германию. Причина: у детей не было загранпаспортов. Второй раз ехали с Италии, пытались снять мужчину итальянца.