Вельми шановна• 26 августа в 13:19

Початок прикорму

Через місяць вводити дитині прикорм, для вивчення цього питання купила книгу «Прикорм. Легкий старт», там є меню на 31 день, але вже на другий день в меню 4 різні продукти, і в тому числі мʼясо, чи варто давати дитині його так рано? І чи не сильно багато продуктів для початку?
годовасик• 26 августа в 13:21
яка кукурудзяна каша в перший день?
Нехай щастить• 26 августа в 13:21
Это новые тренды, мы вводили по-старинке, с овощного пюре чайная ложечка или каша. А вы смотрите сами.
годовасик• 26 августа в 13:22
ніхто так прикорм не вводить, починають з моно овочів. Наприклад кабачок або броколі
годовасик• 26 августа в 13:23
день 4 полуниця???? Викиньте ту книжку
ElinaH• 26 августа в 13:24
Ответ длягодовасик
день 4 полуниця???? Викиньте ту книжку
Сейчас новый тренд, что все аллергены надо дать до года.
годовасик• 26 августа в 13:25
день 3 авокадо куди без авокадо в наш час
годовасик• 26 августа в 13:25
Ответ дляElinaH
та воно і так встигнешь до року майже все дати спробувати
годовасик• 26 августа в 13:27
день 2 курячу гомілку подаємо з кістками щоб зручно було тримати))) Автор давайте далі фотки цієї прекрасної книги.
Витворунка• 26 августа в 13:28
Ответ длягодовасик
Ну. Гомілка це взагалі
автор Вельми шановна • 26 августа в 13:28
Ответ длягодовасик
годовасик• 26 августа в 13:29
День 10 - апельсин, ну дивно шо аж на 10 день
Весела пiсенька• 26 августа в 13:30
Ужасная книга ( начинайте прикорм с однокомпонентных овощей. Кабачок идеально.
Витворунка• 26 августа в 13:32
Ответ дляВельми шановна
фото
Ще обкладинку сфоткайте бо це ніби для більш старших діток
годовасик• 26 августа в 13:32
Це точно прикорм, а не книга ПП? Зелена гречка, батат..боже в цій кнізі прекрасно все
годовасик• 26 августа в 13:33
день 12 - качан кукурудзи але можна замінити на помідор)))) Я ржу
автор Вельми шановна • 26 августа в 13:33
Ответ дляВитворунка
годовасик• 26 августа в 13:37
Автор, я починала прикорм з овочів, а потім вводила м´ясо (кроля,курку, перепілку) з овочами.
автор Вельми шановна • 26 августа в 13:38
Ответ длягодовасик
Через скільки вводили мʼясо?
Ответ длягодовасик
І ще цікавить молоко і яйце
годовасик• 26 августа в 13:39
Ответ дляВельми шановна
Через скільки вводили мʼясо?
та десь через пів місяця потроху, бо овочі моя не дуже то і їла, а з м´ясом прям пішло. Але моя була ще на ГВ
Добра, коли сита!• 26 августа в 13:41
Нифигасе годовасьё щас наминает, я так даже не ем
годовасик• 26 августа в 13:43
Ответ дляВельми шановна
І ще цікавить молоко і яйце
ой вже не пам´ятаю, як таке цільне молоко моя не пила і досі не п´є, молочні каші також не полюбляла, яйце чи то в 7 місяців жовток вже давала спробувати.
Добра, коли сита!• 26 августа в 13:43
А почему текст в книге как будто с китайского на украинский в гугл переводчике переведён
Бритоножка• 26 августа в 13:45
О, це новий модний тренд - дитина з першого дня прикорму ´´їсть´´ усе одразу і обов´язково самостійно руками. Як то кажуть, на любителя якщо у мами багато часу і натхнення на прибирання і миття дитини 3-4 рази на день
автор Вельми шановна • 26 августа в 13:47
Ответ дляБритоножка
Та я поки всеодно планувала починати з пюре, тут тепер більше питання з чого починати
Бритоножка• 26 августа в 13:51
Ответ дляВельми шановна
Якщо йти по цій методиці, то пюре дитина має їсти самостійно руками
Десь через тиждень вже в меню борщ, який дитина теж їсть руками, а мами з упоєнієм і насолодою спостерігає, як цей борщ розлітається по кухні, але не втручається і процес, інакше харчовий інтерес у малюка не сформується.

Ви або приймаєте цей метод повністю, і йдете по книжці, або по старінке - починаєте з однокомпонентних овочевих пюре (картопля, кабачок, броколі, цвітна капуста), поступово додаєте моркву, гарбуз, буряк, цибулю, далі каші, далі фрукти, потім м´ясо і кисломолочні продукти, цільне молоко - після року
Витворунка• 26 августа в 13:57
Ответ дляБритоножка

Можна з каш почати. Не завжди дитина сприймає овочі відразу
автор Вельми шановна • 26 августа в 13:57
Ответ дляВитворунка
Яких саме каш?
Готова до другої• 26 августа в 13:59
Дети все разные. У меня старший ребенок ложку до 10 месяцев не признавал, рот зажимал и все. Позволила с начала прикорма есть кусочки руками и дело пошло легко и с удовольствием. Да, уборки и танцев с безопасной подачей было немало, но дочь научилась есть руками, а приборы поняла, начиная с вилки, ближе к году.
А сын младший вообще руками не любит. Ему пюре подошло с первого дня.

Оба ребенка быстро научились жевать, меню было разнообразное, спокойное, давала и мясо, и овощи, и каши. К году дети вышли на общий стол. Автор, вы не бойтесь, вы по ребенку сами увидите, что ему подойдёт.
Витворунка• 26 августа в 13:59
Ответ дляВельми шановна
Яких саме каш?
Гречана, рисова, кукурудзяна. Купуйте в магазині ці каші, в дитячому