Вельми шановна• 26 августа в 13:19

Початок прикорму

Через місяць вводити дитині прикорм, для вивчення цього питання купила книгу «Прикорм. Легкий старт», там є меню на 31 день, але вже на другий день в меню 4 різні продукти, і в тому числі мʼясо, чи варто давати дитині його так рано? І чи не сильно багато продуктів для початку?
автор Вельми шановна • 26 августа в 14:02
Ответ дляВитворунка
Гречана, рисова, кукурудзяна. Купуйте в магазині ці каші, в дитячому
Перший день і є кукурудзяна каша, але вже сказали що так ніхто не починає 🤷‍♀️
Витворунка• 26 августа в 14:13
Ответ дляВельми шановна
Ну дивіться шо мені педіатр казав. Ваш може шось інше. Якщо дитинка повненька то з овочів якщо худенька то з каш. Я робила кабачок і броколі то мій плювався. Зробила кашку - їв. І так поступово додавалось ще щось але куряча гомілка щоб прям гризти її ще не чула. Як правило котлетка робиться спершу але може зараз все оновилося
Смячиком• 26 августа в 14:39
Розумію що зараз інший підхід, ніж 10 років тому коли я вивчала цю тему. Але!!! Дитині зразу після молока на другий день кусок м´яса на кістці?! Моя б ту їжу не їла, бо по факту і напів рідкі кашецеподібні овочі важко було жувати ще. В мій час просто моно гречку/рис чи овочі по одному новому продукту в декілька днів додавали
Джем Шакіри• 26 августа в 15:31
Ответ дляДобра, коли сита!
А почему текст в книге как будто с китайского на украинский в гугл переводчике переведён
Это же не книга, а какой-то самиздат инстаграммный, похоже.
Ни автора, ни издательства...