Бесбардак• 26 августа 2025
Хто в шлюбі більше 20 років, поділіться враженнями...
Добрий день.
Зустріла чоловіка свого ще в універі , це був мій перший чоловік і перше таке кохання..
скоро 20 років нашого шлюбу ( 2 дітей )
Він любить спорт, секс і любить чистоту в квартирі.
Я не люблю спорт , не фанат чистоти до такої степені , а секс останнім часом ( років 5) від того , що треба з моєї сторони...
Мені не хочеться поцілунків і т.д. він же хоче постійно.
Останнім часом , придірається , все не так, може закрити рот ...
Ще питання зайвої ваги , я після родів поправилась.
Говорить , мені , що пора худнути.
Причому , я вже колись схудла з дієтологом.
Зараз знову набрала(
Так важко , наші відносини просто зруйновані ...
Дівчата , це все ?
скоро 20 років нашого шлюбу ( 2 дітей )
Говорить , мені , що пора худнути.
Зараз знову набрала(
Дівчата , це все ?
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляРедисочка
вы думаете, он прям всем мужчинам нужен?
Я даже думаю, что он и всем женщинам нужен
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Он ему и раньше не особо надо был. Раз в 2-3 недели. Первые годы конечно было чаще, а потом меньше меньше, и сошло на нет. Сейчас мне тут напишут про любовницу. Но постоянной точно нет. Тем более мы сейчас не в Украине, всё более чем дома на виду. Раньше может был кто разовый, но я не замечала.
А, у вас после выезда из страны секса нет?
ЛюблюДевчонок• 26 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
Нет, мы выехали до ковида еще
Звезда в шоке• 26 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Ну я сужу по сроку брака. 20+ как-бы исключает детей младше 12 лет.
А это вполне самостоятельные люди. Могут и ужин себе сделать, пока мама на фитнес сходит. Могут и стирку забросить и пропылесосить. Да много чего.
И муж не без рук)) автор зачем-то всё это схватила и тащит...
Я замужем 28 лет, мне непонятно.
Не исключает. Я замужем 12 лет, еще даже не беременна. Когда моему браку будет 20 лет, у меня будет первоклашка (условно), сильно они самостоятельны?
В остальном по поводу организации автором быта говорить можно много, но я лично понимаю как оно тянуть работу, быт и детей, а потом воо таким как вы обьяснять почему вечерами нет сил ни на спорт ни на секс.
Крапипопка• 26 августа 2025
Ответ дляБесбардак
Таке питання: невже після 20 , 30 років шлюбу є почуття?
22 роки в шлюбі.
Як «чемодан» без ручки. І викинути шкода, і нести важко.
Також проблеми з сексом. Йому хочеться кожного дня. Мене це дратує. Секс у нас, коли я не проти : 2-3 рази на тиждень. Вважаю, що достатньо. Щось не влаштовує — хай мандрує, я не тримаю.
Звикла, рідна людина, але напрягає. Люблю, коли він на роботі.
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Ну судя по сроку брака дети уже взрослые. Так что это отговорки.
Все рожают, только сняв фату?
Снегопадка• 26 августа 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Так он и ценит: мужу спорт, секс и чистота, а автору - быт и пахота дома и на работе. Пусть муж после раьоты займется гуртками с детями и посмотрим насколько ему нужен спорт, секс и чистота.
Ну пусть не занимается гуртками она,не думаю что детям по 5 лет
Звезда в шоке• 26 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
Да, но… качественный. Мужчинам регулярно, женщинам качественно. И редко оно пересекается.
Звезда в шоке• 26 августа 2025
Ответ дляСнегопадка
Т.е. ради хотелок мужа ужать не только себя, но и детей?
Крапипопка• 26 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Не верю. Химия если есть, то навсегда.
Та ладно. Ми перший рік навіть спали в обнімку, постійно разом, така хімія була.
Зараз мені треба простір. Коли чоловік намагається вночі мене обняти і розбудить, то буде крику з мого боку. Мені комфортно, щоб чоловік був в наявності, але ці обнімашки, проведення багато часу разом мені вже не потрібні. Разом 22 роки.
короткопамятна• 26 августа 2025
Ответ дляАстановитесь
В 40 лет да, но в 40 лет после 20 лет брака очень сомневаюсь. Рада за вас, если у вас именно так.
І в нас так само, зараз краще ніж раніше. Секс щодня, як то можна не хотіти - не розумію
Лунтик-паунтик• 26 августа 2025
20 лет в браке. Муж хороший человек. В доме тихо и спокойно. Но у меня страсти и любви нет. Он меня хочет, а я его нет. Мучение. А секса, поцелуев и прочего разврата очень хочу. Поэтому были связи на стороне. В целом, от брака устала и если что в другой брак точно не пойду. Не фанат я этого всего. Это какая-то нескончаемая рутина. Чего так туда стремятся..
Снегопадка• 26 августа 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Нет,ради себя лично
Звездолётчица• 26 августа 2025
Ответ дляБесбардак
Хтозна. Я в шлюбі 30 років. Думаю, може це звичка?
Але радію, коли бачу чоловіка. То може, таки любов...
Бесбардак
• 26 августа 2025
Ответ дляЖелезобетон
Такие не заводят любовников))
Не тот психотип и характер))
Ви праві , не зможу зрадити
Крошечка-хаврошечка• 26 августа 2025
19 років шлюбу. Пішов від мене пів року назад. До того я вже рік як відчувала, що є інша. По його версії винна я, що не любила його так, як йому хотілося.
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Я замужем 28 лет, мне непонятно.
Вы серьёзно? Оооочень многие рожают под 40 вторых и/или третьих детей
Блиск думки• 26 августа 2025
Ну бо такий чоловік не вартий ні грама жіночої краси та уваги. А дівчата є, що ще й стараються для таких «придир». Марно.
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
А муж должен ради хотелок жены и детей ужиматься?
Тушьмушьнюшь• 26 августа 2025
В цьому році буде 24 роки разом. Ну таке, з його сторони почуття наче є, сексу хоче завжди, завжди готовий прогулятися зі мною чи допомогти. З мого боку починаються ці гормональні гойдалки і мабуть треба щось починати пити, бо іноді бісить мене неймовірно і водночас мені спокійно, коли він поруч. Така ось біполярочка.
ЖивунаБагамах• 26 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Я вижу это так, что автор изначально обманула мужа. Только делала вид, что соответствует его идеалу, а потом сдулась. Запустила себя, его увлечения больше не поддерживает, уборка ей теперь не нравится... Такое.
Було б цікаво почути , яка частина клопотів за ’двох дітей’ реально на чоловікові. Що він робить, чим допомагає. Бо так, народити і виростити двох дітей - важка праця, яка вимагає величезних ресурсів. Тож перш ніж довбати жінку, було б цікаво почути, скільки там тактових сил і часу вкладено. Ох, щось здається мені, що дуже не дуже. А народити дітей, скинути їх на дружину і чекати, що вона буде струнка і дзвінка це що, як не зрада?
Бесбардак
• 26 августа 2025
Скажу йому , якщо його щось не влаштовує - нехай йде шукає ідеал.
І хер він його знайде , судячи по відгуками не жонатих друзів.
Гарна обгортка не завжди смачна конфетка.
Людину люблять за душу
Железобетон• 26 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
И муж у себя один. Жить без секса по желанию - тоже путь к психосоматике. Муж тоже должен себя ценить.
тему не муж создал. а жена .
думаю о своих интересах он сам найдет возможность позаботиться. Если что - ждем его здесь - на обговорення його проблем:)))
Железобетон• 26 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
Без секса еще ни один мужик не умер. Точнее - не умер пока у него ручки есть
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляБесбардак
Людину люблять за душу
Может, вам лучше просто перестать переживать для начала? Польза же какая-то вам от мужа есть?
Железобетон• 26 августа 2025
Ответ дляБесбардак
Ви праві , не зможу зрадити
і це дуже добре видно , виходячи з того як ви пишете у коментарях.
Сподіваюсь вам ця тема щось змогла прояснити у вашій ситуації
Марафетчица• 26 августа 2025
Ответ дляЖелезобетон
А женщина хоть одна умерла от готовки и уборки?
Бесбардак
• 26 августа 2025
Пів року назад , в мене була ідея , щоб він з´ їхав жити окремо .
Але зранку попався сюжет , що психолог розказувала : про кризу у відносинах.
Вона сказала , що якщо з´ їде пожити тимчасово , це кінець....помирилися тоді.
Железобетон• 26 августа 2025
Ответ дляМарафетчица
Это вы в контексте чего говорите? С чем связываете свой вопрос?
ЖивунаБагамах• 26 августа 2025
Ответ дляПацаааааааан
Меня бы тоже перестал возбуждать разжиревший муж.
Толстеют, когда радикально и часто перебирают по калориям.
Безвольный человек, который продолжает есть все, что не приколочено, когда в свою одежду не влазит больше, не вызывает уважения.
Муж, может и плох, автор, но вам тоже нужно брать себя в руки. Не ради него, а ради себя.
Тю, я от теж ’розтовстіла’. Тупо змінила гардероб. Не збираюсь я в 40 втискатись в джинси 20-річної давнини шляхом насилля над собою коханою. Відображення в дзеркалі мені подобається, цього достатньо. Якщо комусь не подобається - він може бути вільний, знайду любителя, чи ж не проблема. Це досить дивно, чому від жінок чекають якихось надзусиль. Я ще й постаріла з моменту нашої з чоловіком зустрічі, прикиньте) Краса в очах того, хто дивиться