Подмигашка• 26 августа в 17:14
Парфуми SKLVA
Зацікавили парфуми herbal pot від SKLVA, травʼяний аромат з базиліком, томатами та чорною смородиною.
Це український бренд, досить на дешевий, флакон 50 мл - 4500 грн
Хотіла б почути відгуки, чи варті вони уваги, яка стійкість?
ЗдесяЯ• 26 августа в 17:18
у меня был пробник фрут просекко, норм стойкость, ваш аромат не пробовала.
ніколи такого не було• 26 августа в 17:33
Это реклама ? 😂
Не верю , что кого-то может заинтересовать укр. парфюм , еще и за почти 100€ за 50 мл.
Подмигашка
• 26 августа в 17:34
Ответ дляніколи такого не було
Это реклама ? 😂
И еще напишите, что я троль)))
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:39
Не люблю наши бренды с конскими ценниками без тестера покупаешь вслепую
Подмигашка
• 26 августа в 17:41
Ответ дляMs. Откровенность
Мене зацікавила композиція аромата
верхні ноти: мʼята, базилік, листя томату, гальбанум, чорна смородина, кардамон
серцеві ноти: лаванда, петітгрейн, шавлія, ладан, озон
базові ноти: пачулі, кедр віргінський, ветивер, нагармота, касторуем, біла амбра, білий мускус
ніколи такого не було• 26 августа в 17:43
Ответ дляПодмигашка
И еще напишите, что я троль)))
Ну троль не тролль , но за 100€ можно купить пару флаконов на скидках и оплатить доставку в Украину.
Укр. бренд и даром никому не нужен ).
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:43
Ответ дляПодмигашка
Ніде не бачу відгуків про них, ну окрім самого їх сайту
Согласитесь 100 дол+_ вслепую, как-то
Написать можно что угодно , а на теле иначе
Подмигашка
• 26 августа в 17:44
Ответ дляніколи такого не було
Укр. бренд и даром никому не нужен ).
Я не проти
Знайдіть подібну композію аромату
Щоб і травʼяний був з томатами і з чорною смородиною
Знайдіть подібну композію аромату
Подмигашка
• 26 августа в 17:45
Ответ дляMs. Откровенность
Согласитесь 100 дол+_ вслепую, как-то
Ось тому і хотіла почути відгуки тих, хто в курсі питання
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:47
Ответ дляПодмигашка
Я бы не покупала, по причине плохого отношения и неуважения к покупателю.
Все напрягаются: шанель, монталь , киллиан , буредо, а этот : поверь мне просто так , и это не 200 грн
Подмигашка
• 26 августа в 17:47
Ответ дляMs. Откровенность
Щось не зрозуміла на рахунок неповаги?
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:49
Ответ дляПодмигашка
Щось не зрозуміла на рахунок неповаги?
Заставлять покупателя вслепую покупать по описанию и рисковать деньгами. Это нечестно, несправедливо все риски сбросить с себя на плательщика.
Репетиторша• 26 августа в 17:50
Ответ дляMs. Откровенность
До чого тут неповага? І чому він має коштувати дешево? Тому що з України? А компоненти парфумер мабуть збирає під балконом? І флакони збирає по смітникам, так щоб взагалі максимально дешево було би?
Бренд представлений в Жані. Можна зайти і потестити. Придбати пробники і визначитись треба чи ні.
Репетиторша• 26 августа в 17:51
Ответ дляMs. Откровенность
Хто вас заставляє?
Подмигашка
• 26 августа в 17:53
Ответ дляРепетиторша
Зайшла на сайт Жану і немає їх там(((
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:53
Ответ дляРепетиторша
В подобной нише давно существует система тестеров . Мне в Италии прислали несколько конвертов , чтобы я смогла на себя примерять.
Жан маленькая сеть. У нас в городе нет.
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:55
Ответ дляРепетиторша
Хто вас заставляє?
Мне нравится забота о покупателе , а не рискни)
Репетиторша• 26 августа в 17:55
Ответ дляMs. Откровенность
Жан маленькая сеть. У нас в городе нет.
Там вам же з покупкою до чогось ці семпли прислали, а не просто так від балди. Це нормальна практика.
Автор так само може на сайті замовити щось і їй пришлють семпли. Є Діскавері сети. Все чесно.
Репетиторша• 26 августа в 17:56
Ответ дляПодмигашка
Зайшла на сайт Жану і немає їх там(((
Може новинка? Замовте просто пробник.
Подмигашка
• 26 августа в 17:57
Ответ дляРепетиторша
Так я хочу замовити, але в сліпу трохи боюсь)
А як можна протестити, не замовляючи цей аромат?
В Брокаді їх немає
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:57
Ответ дляРепетиторша
Ні , ’від балди’ Я написала на пошту магазину, що подобається, але немає впевненості. Це нормальна практка-запит клієнта.
Репетиторша• 26 августа в 17:59
Ответ дляMs. Откровенность
Ну я не попрошайка, якщо мене щось цікавить, але немає впевненості, можу замовити набір пробників і визначитись.
Ms. Откровенность• 26 августа в 17:59
Ответ дляРепетиторша
1 семпл 675 грн + 100 НП
Ms. Откровенность• 26 августа в 18:00
Ответ дляРепетиторша
675 за шт ? Я питаю, а не прошу. Відмов ніколи не було. А ви платіть
Репетиторша• 26 августа в 18:01
Ответ дляMs. Откровенность
1 семпл 675 грн + 100 НП
3 семпла 675 грн. Я щойно перевірила.
Ms. Откровенность• 26 августа в 18:03
Ответ дляРепетиторша
3 семпла 675 грн. Я щойно перевірила.
18 дол за спробу платити, поваги не з´явилось
Репетиторша• 26 августа в 18:03
Ответ дляMs. Откровенность
Не порівнюйте бренди, які можуть собі дозволити розкидуваться сеплами, як осіннім листям з інді-парфумером з вузькою аудиторією. Між цими бюджетами не прірва, а безодня.
Подмигашка
• 26 августа в 18:04
Ответ дляРепетиторша
3 семпла 675 грн. Я щойно перевірила.
Дивно, що немає де затестити вживу