Деловитая• 26 августа в 18:31

Як в тролейбусі заплатити за 2+ людей?

Наприклад їду з дитиною , оплата проходить тільки один раз з однієї картки .
tereska• 26 августа в 19:46
Ответ дляБез образів
Ужасно сделали в Киеве - наличными невозможно, автоматов по продаже билетов нет - они должны быть на каждой остановке, а не только в метро

Да ещё у меня и больше постоянно снимало денег чем стоимость проезда(((

Очень неудобная система

И это называется столица
Їх ніколи і не було на кожній зупинці, хто ті з/п їм буде платити, не фантазуйте бо їх не було в раніше по мільйонниках містам і раніше.
Все зручно, а якщо людина тупить дуже, то можна на Ютубчику для таких відео знайти, на сайт офіційний зайти, там теж є відео пояснення.
Мамина корзиночка• 26 августа в 20:41
Ответ дляЭскиз бесконечности
А ще в Полтаві незадоволені проїздом й оплатою.... Зате хоч 5 раз з картки
А в Кременчуге по старинке,кондукторы)
Эскиз бесконечности• 26 августа в 20:42
Ответ дляМамина корзиночка
А в Кременчуге по старинке,кондукторы)
В Полтаві кондуктори з апаратиком для оплати картою)
Без образів• 26 августа в 21:01
Ответ дляtereska
Их не было, но они должны быть, как во всех цивилизованных странах! Но, к сожалению, у нас не очень цивилизованная страна

И тупость здесь не причем!
Без образів• 26 августа в 21:04
Ответ дляДама_с_караваем
Бабуся і дідусь в Києві прикладають карту киянина
А если они проездом в Киеве? Какая карта киянина у человека из другого города или села
tereska• 26 августа в 21:09
Ответ дляБез образів

И тупость здесь не причем!
Та, здрастє, в яких країнах на кожній зупинці є продаж квитків, коли вони вже давним-давно в цифрі та можна розрахуватись в таких же валідаторах, як і наші.
автор Деловитая • 26 августа в 21:12
Ответ дляДама_с_караваем
Мені якраз один дідусь казав не прикладати купу разів.... Бо вони потім спишуть гроші
Дама_с_караваем• 26 августа в 21:42
Ответ дляДеловитая
Не спишуть.
Швендяю містами• 26 августа в 22:35
Ответ дляДама_с_караваем
Кому ви готівкою будете платити в тролейбусі в Києві?
Ой, я й забула, що у нас тролейбуси тільки в Києві.
Часто буваю у Львові, і в автобусі, і в тролейбусі, і в трамваї можна за готівку купити квиток у водія.
Метро у Львові не користуюсь.