Неправдиша• 26 августа 2025
Дітям потрібні додаткові вітаміни восени, якщо вони їдять фрукти щодня?
Безсовісна кума• 26 августа 2025
Так, починаючи з жовтня потрібна вітамінізація
О, вітаю тебе клоунесо 🤡, без тебе жодна тема не обходиться
Нога на ногу• 26 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Зачем?
Мішечок щастя• 26 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Что за бред?Какая польза от синтетической аитаминизации?
Безсовісна кума• 26 августа 2025
Ответ дляНога на ногу
Зачем?
А для чого взагалі потрібні вітаміни?
Нога на ногу• 26 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
А для чого взагалі потрібні вітаміни?
Синтетические считаю не нужны вообще, ну маркетинг сильная штука, да?
Эт вернячОк• 26 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
А для чого взагалі потрібні вітаміни?
Сходіть в перший клас, послухайте
Безсовісна кума• 26 августа 2025
Ответ дляНога на ногу
Дуже гарно, що ви має власну думку ще краще коли ця думка має наукове підґрунтя
Безсовісна кума• 26 августа 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Сходіть в перший клас, послухайте
Ви мене з собою кличете? Ні, дякую. Я маю не тільки загальну середню освіту, але і вищу медичну.
Эт вернячОк• 26 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
І запитуєте для чого взагалі потрібні вітаміни? Оригінально
Безсовісна кума• 26 августа 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Це було риторичне питання-відповідь на попередній пост, якщо ви не зрозуміли
Без QR коду• 26 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Яка саме вітамінізація?
Рятівник Малібу• 26 августа 2025
Повноцінне харчування, фізична активність і загартовуватися! Все!
А_мій_самий_самий• 26 августа 2025
Никогда не давала витамины и сама не пила. Весной из любопытства сдала какие-то анализы. Хотя скорее чтоб доказать, что мне всего хватает, так как мама глотает свою Омегу и уверена, что я себя загублю без этого чудо-продукта фармацевтической промышленности🤦♀️ Все элементы в норме.
Квітка Миру• 26 августа 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Какие именно ’элементы’ вы смотрели по ’каким-то анализам’?
Додекаэдр• 27 августа 2025
Так, треба. «Повноцінного» харчування ні в кого нема зараз з-за бідного складу самих продуктів. Дефіцити мікроелементів майже у всіх.