Соня-сонятко• 27 августа 2025
SOS! Допоможіть з вибором плитки, будь ласка!
Дівчата, проживаю в маленькому селі, ремонтуємо стару хату. І стоїть питання з вибором плитки. Купити на місці дорого, буду замовляти в Епіцентрі на точку видачі.
Не можу скласти остаточну картинку в голові, як має все виглядати.
Зупинилася на цих 4 видах плитки.
З них треба вибрати 2.
Одна стіна буду вагонкою під брус білого кольору.
2 стіни однотонні і одна над ванною акцентна.
Буде безмежно вдячна за вашу думку і підказки.
На підлогу світла плитка під ламінат.
Треба вибрати
Зупинилася на цих 4 видах плитки.
З них треба вибрати 2.
На підлогу світла плитка під ламінат.
Треба вибрати
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ось так думаю їх комбінувати.
2 стіни бежеві і 1 з малюнок
Або так само
2 стіни білі і 1 з другим малюком
2 стіни бежеві і 1 з малюнок
Або так само
2 стіни білі і 1 з другим малюком
Любительница• 27 августа 2025
На мою думку з вагонкою під брус - 1-й вар-т в старт-пості.
Камінь - не пасує так.
А остання занадто ’важка’ для ока’
Камінь - не пасує так.
А остання занадто ’важка’ для ока’
МамОмужа• 27 августа 2025
Ответ дляЛюбительница
Камінь - не пасує так.
А остання занадто ’важка’ для ока’
Камінь - не пасує так.
А остання занадто ’важка’ для ока’
А по моему мнению вагонка в ванной- это бред)
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Там побудова до старої хати і прийняли рішення, ту стіну зашити вагонкою
МамОмужа• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Вы понимаете, что вагонка там будет гнить?
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Нас завірили, що з правильною обробкою деревина все буде добре, там стіна 5 кв і + витяжка
Любительница• 27 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Значить, ви не цікавились красивими вар-ми поєднання)
Є дуже круті фото, пошукайте.
Раніше казали, що і покраска у ванній - ’брєд’, а якщо гарно зробити - це класно.
Є дуже круті фото, пошукайте.
МамОмужа• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Вам бы не на интерьере акцент делать, а на технических характеристиках... потому что вы явно собираетесь делать х...ню
Тоска в носках• 27 августа 2025
Для старой хаты в селе, на мой взгляд, слишком много комбинаций. Тем более, что Вы не дизайнер и будет легко попасть впросак.
Если берете акцентом дерево, тогда все остальное должно быть монохромно.
Тем более, я так понимаю, площадь санузла небольшая, чтобы ее еще дробить
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляТоска в носках
9 кВ. М
Любительница• 27 августа 2025
Ответ дляМамОмужа
Побудова вашої відповіді - відповідно до ніка..
Якщо ви хочете дати пораду - дайте, зробіть акцент на технічних деталях, а не на такій ’приязній’ відповіді.
Звісно, технічні умови - це №1
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляЛюбительница
Звісно, технічні умови - це №1
Дякую 🌹
Не гавкаю- но охраняю• 27 августа 2025
Як на мене дуже багато різного - під ламінат, під брус, однотонне, потім ще щось вибираєте.
Зробіть все в плитку і там де думали вагонку також зробіть плиткою.
Молчавочка• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Нашо???
Тоска в носках• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
9 кВ. М
Я уже прочла, что пристройка.
В любом случае, как советовали выше, посмотрите в интернете цветовые и текстурные сочетания с белым брусом. На Пинтересте, например
Любительница• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Стіна не на вулицю?
Якщо так - чи гарно утеплена, ізольована перевірте.
Молчавочка• 27 августа 2025
Ламинат- мрамор - вагонка - вырвиглаз.
Слишком много в одном помещении.
Сделайте хотя бы вместо мрамора что-то нейтральное, без рисунка и определенной текстуры.
Или вместо вырвиглаз поднимите на стену плитку с пола.
Слишком много в одном помещении.
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляЛюбительница
Стіна не на вулицю?
Стіна між кімнатами
Аноним НаВсеГда• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Дякую 🌹
В другому варіанті з білим кольором, різного розміру плитка однотонна та кольорова. Однотонна 60*60, а кольорова 31*61, тобто дві плитки буде висотою 62 см + шов. В такому випадку змістяться шви в кутках і буде виглядати не дуже гарно.
руки_Крюги• 27 августа 2025
У меня на съеме плитка светлая, я замахалась ее мыть. Чтоб было чисто, через день надо мыть. Кошачья шерсть, швы не свежие. Не рекомендую, если вы в деревне.
12 галюцинаций• 27 августа 2025
Одна стена - вагонка
Пол - под ламинат
Однотон - это однотон. То что на картинках - это под камень, мрамор. Очень сложно сделать красивую раскладку из-за этих прожилок. Особенно, если плитка бюджетная, то и лиц у плитки мало. А у Вас ещё и 2сорт.
Из всего возьмите просто не глянцевый однотон(можно с небольшими вкраплениями, но без ярких прожилок). И примените плитку под ламинат: можно на стену акцентную, можно над раковиной, можно на ванную(если ванная без короба). Вариантов много. Зависит от планировки.
Посмотрите в пинтерест, может там какие-то идеи подчерпнёте.
Пол - под ламинат
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ для12 галюцинаций
Одна стена - вагонка
Пол - под ламинат
Дякую!
Носки на подтяжках• 27 августа 2025
Вагонка - це сторона де будуть двері? дві білі стіни - перпендикулярні до неї, і над ванною можна якусь декоративну, може і 1 варіант підійде. Якого кольору підлога?
Стрекоза любви• 27 августа 2025
Автор, пограйтесь з чатом GPT. Фоткаєте те, що вже є і даєте задачу зробити візуал. Для мене у вашому дизайні акцентна стіна це дуже тумач. Тому вибрала плитку під мрамор.
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Дякую!
В курсі діла• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ось так думаю їх комбінувати.
2 стіни бежеві і 1 з малюнок
Або так само
2 стіни білі і 1 з другим малюком
2 стіни бежеві і 1 з малюнок
Або так само
2 стіни білі і 1 з другим малюком
До цього сірого мармуру робимо акцентну стіну з тими ’кубиками’, що перші. Рожевий мармур не беріть. Якщо вже підлога з кольором, то гарно підібрати парний колір по інтернет-картинкам не вийде і є ймовірність, що кольори ’поцапаються’.
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляВ курсі діла
Підлога така
Соня-сонятко
• 27 августа 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ви маєте на увазі ці два варіанти?