Соня-сонятко• 27 августа 2025

SOS! Допоможіть з вибором плитки, будь ласка!

Дівчата, проживаю в маленькому селі, ремонтуємо стару хату. І стоїть питання з вибором плитки. Купити на місці дорого, буду замовляти в Епіцентрі на точку видачі.

Не можу скласти остаточну картинку в голові, як має все виглядати.

Зупинилася на цих 4 видах плитки.

З них треба вибрати 2.
Одна стіна буду вагонкою під брус білого кольору.
2 стіни однотонні і одна над ванною акцентна.

Буде безмежно вдячна за вашу думку і підказки.
На підлогу світла плитка під ламінат.

Треба вибрати
Говорю-балакаю• 27 августа 2025
Сама краща друга на першому фото

автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Вагонка - це сторона де будуть двері? дві білі стіни - перпендикулярні до неї, і над ванною можна якусь декоративну, може і 1 варіант підійде. Якого кольору підлога?
Така плитка
автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Ні, двері будуть відкриватися до цієї стіни
Нетутешня• 27 августа 2025
Ну вообще не то, есть же много красивой плитки
В курсі діла• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ви маєте на увазі ці два варіанти?
Так. Світленьке, чистеньке, нейтрально в кольорі.
автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляНетутешня
Треба бюджетна і з Епіцентру, бо в іншому випадку дорога доставка
В курсі діла• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Підлога така
Ну і добре. Кольоровий акцент дає підлога, а стіни нейтральні. Того року треба було докупити плитку визначеного кольору, так я тиждень лазила ніжками по всіх магазинах, щоб знайти правильний колір. Так що рожевий мармур - ні.

автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляВ курсі діла
Дякую дуже вам, що приділили мені стільки часу. Так і зроблю!
Контрольница• 27 августа 2025
Ответ дляВ курсі діла
Оце нейтрально? Ще і глянець, судячи з назви
І плитка під мармур - це аж ніяк не однотон, як думає автор
Аноним НаВсеГда• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ви маєте на увазі ці два варіанти?
Воно зовсім не підходить одне до іншого, ще й розміру різного. Виберіть краще цю білу під мармур та зробіть акценту стіну з тієї самої плитки, що на підлогу. У вас і так виходить вже 3 текстури: мармур, плитка під дерево та вагонка. Три текстури це і так можливий максимум, а ви ще хочете яскраві ромби додати, це вже занадто.
Я инженер, меряю от 1• 27 августа 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
В другому варіанті з білим кольором, різного розміру плитка однотонна та кольорова. Однотонна 60*60, а кольорова 31*61, тобто дві плитки буде висотою 62 см + шов. В такому випадку змістяться шви в кутках і буде виглядати не дуже гарно.
От в мене такі ж самі думки. Я не на візерунок дивилась, а на те як будуть шви плясати
Я инженер, меряю от 1• 27 августа 2025
Я би зробила акцентну стіну з тієї ж плитки що і на підлозі. Білий мармур на вашому фото взагалі не гарна плитка. А з контрастним малюнком вирви око.
автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Порекомендуйте гарну на вашу думку
автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляВ курсі діла
Що скажете за цю?
В курсі діла• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Що скажете за цю?
Надто активний мармур, та ще й якийсь жовтий плутається. Не можна поряд дві активні фактури - ’кубики’ і такий ’різкий’ мармур, м´якше треба.
Я инженер, меряю от 1• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Що скажете за цю?
В мене дещо схожа на стільниці)
по перше вона вдвічі дороща ніж ваші перші варіанти. Не знаю, наскільки для вас це критично.
По друге-це лапатирований керамограніт, мені він дуже подобається.
По третє не знаю як така плитка буде дивитись в массі, можуть бути сюрпризи, хоча наче прожилок і не дуже багато трапляється. Вона дивиться багаче і однозначно краще ніж перша. Але є велике але. Плитка під мармур наразі не актуальна.
Я инженер, меряю от 1• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Порекомендуйте гарну на вашу думку
Я мабуть арміну бєж обрала би, вона не така контрастна і майже нейтральна
автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В мене дещо схожа на стільниці)
Дякую!
Побачила її по акції на 2 сорт, напевно зупинюся на ній.
Як не дивно я не фанат мармуру, в скоріше навпаки. І була впевнена, коли прийдеться робити вибір, то це буде точно не він. Але як то кажуть, не зарікайся)
Сама головний критерій у виборі, щоб не дорого, не маленький формат і не сіре. От сірих відтінків волость і по ціні, і по розміру. Ціна підходить, а за модою я не женуся. Саме головне, за що я переживаю щоб фінальна картинка мені сподобалося і було затишно. Якось так)
автор Соня-сонятко • 27 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В мене дещо схожа на стільниці)

Я инженер, меряю от 1• 27 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
фото
Зрозуміла, то я помилилась, бо по картинці видало іншу. Якщо вас влаштовує, то чому б і ні.
Контрольница• 28 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Що скажете за цю?
Окрім мармуру немає плитки? Ну який мармур з вагонкою?🤦‍♀️ Настільки вже той мармур затяганий, а дешевий виглядає як гівно, розмазане по стінах
автор Соня-сонятко • 28 августа 2025
Ответ дляКонтрольница
Порадьте ви будь ласка бюджетну до 400 грн, не сіру
Носки на подтяжках• 28 августа 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Така плитка
не підійде під цей колір підлоги ’кубіки’ з першого фото. Або зробіть всю білу, а на стіні над ванною, можливо, декоративні полички або якісь елементи продумати щоб перекоикалися з кольором підлоги.
автор Соня-сонятко • 29 августа 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую!