Пиу!Пиу!• 27 августа 2025
Кто разбирается в анализах?
Предыстория в поликлинике сдавала соскоб сказали грибок на коже ног , лечили очень долго безрезультатно, сама пересдала анализы, что это за зверь такой? В интернете пишут безвредный, а у меня сухая рана(
Пиу!Пиу!
• 27 августа 2025
Ответ дляSo_so
Интересно, никого не встречала, чтобы такое находили в посеве.
Я думаю что просто так деньги заплатила либо от фонаря пишут
Оно само купилось• 27 августа 2025
B.subtilis продукує ряд біологічно активних речовин, що ефективно знищують бактеріальні, вірусні та грибкові клітини.
Скорее всего что-то использовали в лечении, что включает сенную палочку.
Пиу!Пиу!
• 27 августа 2025
Ответ дляSo_so
Возможно Вы наносили на свою рану какие-то средства с пробиотиками?
У меня было такое, что я сдавала волосы на анализ и в них нашли селен (ох, ах, ужас), а потом оказалось, что у меня шампунь виши с селеном.
За пару дней до отдачи матеря протирала салициловой кислотой потому что невозможно было фрагмент этого пятна взять(
короткопамятна• 27 августа 2025
Чат добре розшифровує
Що знайшли:
У посіві виявлено Bacillus subtilis (бактерія, відома як «сінна паличка»).
• Це не грибок, а ґрунтова бактерія, яка часто потрапляє на шкіру чи в зразки з навколишнього середовища.
• У більшості випадків вона вважається умовно-непатогенною (не шкідливою для здорової людини).
• Дуже рідко може викликати інфекцію, зазвичай у людей з ослабленим імунітетом або при хронічних ранах.
📋 Антибіотикограма (чутливість):
• Макроліди: еритроміцин – чутливий
• Фторхінолони: чутливий до ципрофлоксацину, норфлоксацину, левофлоксацину
• Карбапенеми: іміпенем, меропенем – чутливий
• Лінкозаміди: кліндаміцин – чутливий
• Оксазолідинони: лінезолід – чутливий
• Антисептики: мірамістин, хлоргексидин, декасан, бетадин, октенісепт – діють
• Бактеріофаги: інтертакт, піофаг, клебсіфаг – чутливий
💡 Що це означає для тебе:
• Те, що в аналізі знайшли Bacillus subtilis, не обов’язково пояснює твою суху рану. Ця бактерія частіше «випадкова знахідка», ніж причина хвороби.
• Якщо проблема з раною триває, скоріше за все, треба шукати іншу причину (наприклад, грибкову інфекцію, інші бактерії, дерматологічні захворювання).
• Антибіотики за цією чутливістю підбирає лікар, але іноді досить місцевих антисептиків (хлоргексидин, мірамістин, октенісепт).
👉 Я б порадила показати цей результат дерматологу або інфекціоністу.
Сам по собі Bacillus subtilis не є небезпечним, але у випадку тривалого загоєння рани варто виключити інші інфекції або дерматологічні причини.
Що знайшли:
📋 Антибіотикограма (чутливість):
• Макроліди: еритроміцин – чутливий
• Лінкозаміди: кліндаміцин – чутливий
• Оксазолідинони: лінезолід – чутливий
💡 Що це означає для тебе:
бибизяна• 27 августа 2025
Ответ дляSo_so
аналіз на селен так і проводять - аналізують волосину.
і якщо його там нема то оце тоді ох ах ужас, а якщо є то це навпаки добре, головне щоб не було замало