Продаю витрішки• 27 августа в 16:39

Посоветуйте школу в Киеве.

Добрый день всем. Посоветуйте хорошую гос. Школу для детей 11 и 9 класс район Борщаговка и прилегающие. А также гос или частную недорогую в том же районе. Спасибо.
Гигиенишвили• 27 августа в 16:44
Якщо Соломянський р-н недалеко, то там є Політехнічний ліцей КПІ. Але я не впевнена, що туди беруть в 11 клас. Це вам треба на навчання зараз? Бо тут вже ж пару днів залишилося
Також раджу подивитися рейтинг по здачі НМТ за минулий рік і по ньому визначити, які школи хороші
Ленне-Рейма• 27 августа в 16:53
Ответ дляГигиенишвили
Рейтинг НМТ не від школи залежить, а від батьків і дитини
автор Продаю витрішки • 27 августа в 16:55
Ответ дляГигиенишвили
Дякую! Так, декілька днів, така ситуація склалась.
Кумедна• 27 августа в 19:12
229 школа. Саме недорога школа. В районі індустріального мосту
автор Продаю витрішки • 27 августа в 20:06
Ответ дляКумедна
Дякую, подивлюсь.
Повод• 30 августа в 13:07
Гімназія №178, проспект Повітряних Сил, 22. Якщо Вас цікавить якісна підготовка.
автор Продаю витрішки • 30 августа в 17:55
Ответ дляПовод
Дякую!