Муркошечка• 28 августа в 08:31
Надоели учителя
Зачастили их темы. И в комменты набегают. Само собой координируются где-то в группах. Мы вам что-ли зарплаты должны повысить? Вас не уважают за то что не учите детей, требуете взятки и поборы, ремонты и учебники за счёт родителей. Абсолютно ненужная профессия в нашей стране, лучше самим детей обучать чем таким учителям доверять. Моя третьеклашка уже прилично настрадалась с классухой маразматичкой, которая если не заплатить валит дитя и занижает оценки
Тро Нью-Йорку• 28 августа в 10:47
Ответ дляЖующаЯКонфету
А кто разумный того в школу хрен ещё возьмут. Я по профессии переводчик, меня не взяли учителем английского языка. Не Киев.
Знать и уметь преподавать - это не одно и то же!
Тро Нью-Йорку• 28 августа в 10:48
Ответ дляДайте вподобайок
Зайшла вчора на сайт АТБ глянути, що там цікавого на акціях, а там цукерки в коробках та кава на великих знижках)) Прям масово. Задумалась, чому, а потім згадала, що 1 вересня, всі в школу ті цукерки понесуть))
Ой, счастье от тех конфет, боже мой! В нашей школе много лет на лечение собирали, потом на военных! Без конфет и букетов!
Тро Нью-Йорку• 28 августа в 10:50
Ответ дляБаба Йога
Щоб прийшли нові, завзяті і з ідеями, зарплати мають бути достойні. Чи ви хочете, щоб ваших дітей не просто терпіли, але й навчали найкращі за рахунок потреб своїх дітей?
Мамочки не видят связи
Цирк на дроті• 28 августа в 10:50
Ответ дляЖующаЯКонфету
Моя родственница тупая, как валенок, уже 30 лет завучем работает. Папа-директор завода отремонтировал когда-то пол школы и вснул доцю на престижное место.
афигеть. скоко ж доце годков уже?
Цирк на дроті• 28 августа в 10:51
Ответ дляЖующаЯКонфету
55.
ну значит не такая уж и валенок, если столько смогла продержаться
Та легко!• 28 августа в 11:03
Ответ дляКров з молоком
А кто будет уроки проводить? Не слышала о таком
Учителя младшей школы (без образования математика или физика), трудовик, ф-рук. Кому-то всунут. У нас физику заставляли читать физрука , ему некуда деваться, нужно 0.75 для отстрочки
Та легко!• 28 августа в 11:04
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви реально не розумієте, що написано в моєму коментарі?
Навчальний рік для чого? Ви зараз намагаєтеся захистити вчительку, розумію. І так, мама та повела сина підтягувати прогалини, але до іншої вчительки.
Зачем повела? Оценка ж уже выставлена
АгатаХристя• 28 августа в 11:29
Ответ дляМуркошечка
Есть и похуже вещи. У нас учителька одна из соседней школы совращала месяцами девятиклассника. Родители молодцы, пошли в полицию. И что? Её только уволили, но не посадили. Вот такие у нас учителя работают. В штатах за такое учительку больше чем на 20 лет присадили и правильно сделали
Толсто, точно троль
Дівчина Гілмор• 28 августа в 11:55
Ответ дляТа легко!
Зачем повела? Оценка ж уже выставлена
Це ж був не випускний клас
Я_не_аноним_100%• 28 августа в 11:57
Ответ дляТа легко!
А ви мабуть не здогдуєтеся чому така ситуація, бо на ту зарплату молодого спеціаліста розімром в 6000-8000 грн просто не знаходиться бажаючих, тому й заставляють, бо комусь же потрібно...Наша молода класна керівничка, яка мала викладати фізику, протрималася в школі рівно два роки і пішла, ну все. Мамки, які знають все краще за всіх, як викладати, чому не виховують, не так працюють, прийдуть і винесуть мозок і т.д., тому нас чекають веселі часи самоосвіти.
Дайте вподобайок• 28 августа в 12:23
Ответ дляБаба Йога
Не забудьте ті 50 тисяч на 3 розділити. Бо багато хто впевнений, що крім відпускних їм ще зарплату платять все літо.
На 2, а не на 3. Ну і не будем забувати, що зазвичай разом з відпускними та оздоровчими виплачується зарплатня, яку я не врахувала в цю сумму. Тож все там нормально.
І, до речі, так відпускні всім виплачуються (крім оздоровчих), то чого ж ви підкреслюєте саме про вчителів, що їм ще й зарплатню в відпустці не платять? Нікому не платять. Більше того, зараз і оздоровчі майже нікому, крім пед.працівників та частини медиків, не платять.
Пишу каліграфічно• 28 августа в 12:24
Так учите сами и не напрягайте учителей. Есть семейная форма обучения. Наслаждайтесь
Братья Капли• 28 августа в 12:35
Всю систему образования нах. Школа должна быть добровольная! Для меня мои школьные годы - самые вырванные годы.
Та легко!• 28 августа в 13:21
Ответ дляДівчина Гілмор
Це ж був не випускний клас
Правда? А чего не вела во время учёбы?
Та легко!• 28 августа в 13:23
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я учитель высшей категории , который ушёл из школы. Конечно я догадываюсь
Вилами по воде• 28 августа в 13:27
Предыдущая тема этого же автора
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3756507
Он в последнее время любит открыть две темы с посылом, который противоречит одной и второй.
И каждый раз в обеих сериях женщины добровольно колотятся...
Бабка-байкерша• 28 августа в 14:06
Ответ дляМуркошечка
Худо! У вас ребёнок есть? Столкнетесь, поймёте как я права
И чего вы мучаетесь, заберите и занимайтесь дома.
Бабка-байкерша• 28 августа в 14:07
Ответ дляТелефон Рубика
+ к вашей позиции, онлайн школа спасение, а половину учителей нужно уволить, толку от них нет и не будет. Кто тупой тот пошел в педагоги.
Поддерживаю, пусть учит ИИ. Такими будет гораздо легче управлять.
А я нівроку• 28 августа в 14:14
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Агов! Ці часи самоосвіти вже давно настали і розуміючі це батьки обирають або приватну школу оффлайн або онлайн, , або домашнє навчання з репетиторами .Держашкола більше не дає знань, це є очевидно, що на це не має належних умов : карантини, тривоги, переповнені класи, текучка вчителів, маленькі за вчителів і т д.
А я нівроку• 28 августа в 14:20
Ответ дляБаба Йога
Ні, я особисто хотіла б нормального ставлення до дітей, не занижувати їм самооцінку, не хамити їм, забезпечити дружнє середовище без булінгу .Ось що головне принаймі в молодшій школі, але
ж і цей базовий мінімум вчителі виконати не можуть, не кажучи вже про знання
Дівчина Гілмор• 28 августа в 14:26
Ответ дляТа легко!
Правда? А чего не вела во время учёбы?
Мені ця інформація абсолютно не цікава, я не мала наміру робити їй допит і світити ліхтариком в очі. Мені достатньо цієї інформації, що вчитель має нахабство обзвонювати учнів на канікулах пропонуючи за гроші повторно вчити з ними матеріал який вони вже проходили безкоштовно в школі
Мавка• 28 августа в 15:21
Ответ дляДівчина Гілмор
Автор правильно все пише, якби не було такого ставлення до дітей то багато б хто підтримав вчителів. А так, такі теми про підняття зп тільки дратують
Почему ваши дети не уважают учителя и хотят к себе хорошего отношения?
Мавка• 28 августа в 15:21
Ответ дляТелефон Рубика
Тупые дети у вас
Метелики на душі• 28 августа в 16:01
Ответ дляБодіпозітівна
Люди, ви чого? Коли буде гідна заробітна плата, школи зможуть відбирати кращих педагогів, залучати вмотивований персонал молодшого віку. Все ж логічно, як і в бізнесі - більше ФЗП, кращі можливості для найму. Це в наших інтересах, щоб вчителям платили більше. У нас в музичній школі предметники ’славакпсс’ 60+, молодь не йде на ті зарплати, тільки пенсіонери - викладачі якось витягують.
У моїх дітей в музикалці купа молодих викладачів. Наприклад, бесіди про мистецтво+сольфеджіо - хлопець 28 років, хор - дівчина 23 роки
Хвігура мічти• 28 августа в 16:04
На месте учителей, я бы всем гуртом написали заявление на увольнение и так по всей стране. Мигом бы ситуация изменилась