Муркошечка• 28 августа в 08:31
Надоели учителя
Зачастили их темы. И в комменты набегают. Само собой координируются где-то в группах. Мы вам что-ли зарплаты должны повысить? Вас не уважают за то что не учите детей, требуете взятки и поборы, ремонты и учебники за счёт родителей. Абсолютно ненужная профессия в нашей стране, лучше самим детей обучать чем таким учителям доверять. Моя третьеклашка уже прилично настрадалась с классухой маразматичкой, которая если не заплатить валит дитя и занижает оценки
Мама Карло• 28 августа в 16:29
И как, получается на семейном обучении самостоятельно учить вашу третьеклассницу? Учите программу старших классов, чтоб хорошо обучить?
Море Щастя• 28 августа в 17:01
Скажіть, от ви скільки готові працювати, зберігаючи той самий рівень ентузіазму, завзяття і наснаги, якщо ваша купівельна спроможність з початку війни впала втричі? Ви так само будете ’вкалувати’ чи трохи перейдете в енергозберігаючий режим, щоб залишити частину себе для репетиторства чи інших підробіток? Для тих, хто каже, що вчителі не заслуговують більше мінімалки - це так не працює! Спочатку нормальна, гідна зарплатня, щоб хоч закрити базові потреби, а потім конкурс на педагогічні спеціальності у вузах, конкуренція вакансій, престижність освіти і висококласні вчителі, які будуть займати голову не тим, як вижити, а як виправдати гарну достойну оплату своєї праці.
Це, звісно, стосується усіх робіт. Але коли вчительська зарплата вже набагато нижче середньої по країні і доходить до мінімалки... Ну не повинно так бути. Я-то розумію, навіщо це робиться. А ви, батьки, які хають вчителів, це розумієте?
Баба Йога• 28 августа в 18:07
Ответ дляА я нівроку
Ні, я особисто хотіла б нормального ставлення до дітей, не занижувати їм самооцінку, не хамити їм, забезпечити дружнє середовище без булінгу .Ось що головне принаймі в молодшій школі, але
ж і цей базовий мінімум вчителі виконати не можуть, не кажучи вже про знання
Не знаю, в мене в цьому плані до вчителів питань немає.
Баба Йога• 28 августа в 18:09
Ответ дляДайте вподобайок
На 2, а не на 3. Ну і не будем забувати, що зазвичай разом з відпускними та оздоровчими виплачується зарплатня, яку я не врахувала в цю сумму. Тож все там нормально.
І, до речі, так відпускні всім виплачуються (крім оздоровчих), то чого ж ви підкреслюєте саме про вчителів, що їм ще й зарплатню в відпустці не платять? Нікому не платять. Більше того, зараз і оздоровчі майже нікому, крім пед.працівників та частини медиків, не платять.
Де це у вчителя зарплата 25 тисяч?
Баба Йога• 28 августа в 18:10
Ответ дляДайте вподобайок
Я не розумію, звідки такі суми у вчителів. У мене біла зарплата і таких відпускних не виходить. А якщо відпускні, то звідки зарплата? Ви не перегнали з доходами вчителя?
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 18:25
Ответ дляМама Карло
Я предлагаю тратить государственные деньги на такое обучение, как в частных онлайн школах. Мне очень интересно посмотреть смету затрат на обучение одного ученика в государственной школе.
Мой ребёнок уже 2 года учится в приватной дистанционной школе. Надо разобраться на что уходят государственные деньги? Почему образование такое некачественное?
Бджолина королева• 28 августа в 18:26
Ответ дляТа легко!
Толсто
Чесно.
Я в кожній темі пишу, що не хочу платити податки на освіту. Бо її я оплачую окремо.
Ну і хочуть підвищення зп то нехай платять податки з репетиторства, бо з бюджету їм дай, але самим туди платити бажання в них нема
Мама Карло• 28 августа в 18:30
Ответ дляЖующаЯКонфету
Разбирайтесь. Но точно не на зарплаты учителей. Почему некачественное? Посмотрите на проходной балл на бюджет в педагогический и поймете, кто сейчас учит ваших детей - бывшие двоечники, которые и сами материал не понимают. А это потому, что умные дети не для того учились 11 лет, чтоб в результате получать копейки и терпеть неуважение
Дайте вподобайок• 28 августа в 18:51
Ответ дляБаба Йога
Де це у вчителя зарплата 25 тисяч?
Чому 25 тис?
Відпустка 56 днів, округлим до 2 місяців. Тож відпускні - це з/п за 2 місяці + оздоровчі (2 оклада, по окладу на місяць), + на дітей додаткові дні теж оплачуються.
Тож при з/п 12 тис і окладі 8 вчитель матиме (берем по мінімуму) 24+16, тобто 40 тис. Якщо ж навантаження більше за ставку і є 2 дитини до 14, то десь 50+.
Я до цієї зими в школі працювала, тож в курсі)
Ms. Откровенность• 28 августа в 19:02
Ответ дляДайте вподобайок
Зайшла вчора на сайт АТБ глянути, що там цікавого на акціях, а там цукерки в коробках та кава на великих знижках)) Прям масово. Задумалась, чому, а потім згадала, що 1 вересня, всі в школу ті цукерки понесуть))
І в цьому винні вчителі, звісно!
Ms. Откровенность• 28 августа в 19:04
Ответ дляДівчина Гілмор
Так я не розумію, поясніть мені
Л- логіка)))
Баба Йога• 28 августа в 19:07
Ответ дляДайте вподобайок
Чому 25 тис?
То трохи покращилось з тих пір як подруга звільнилась. Але 12 тисяч, то ж смішно, нє? Моя подруга працювала біологом, звільнилась, тепер працює HR в IT компанії. І з нею ще 2 вчительки. Іноземної мови вчителі з нашої школи і сусідньої поїхали, працюють по спеціальності за кордоном. Ще одна збирається. Молода,діти її обожнювали, вчила гарно...там заробить.
Ms. Откровенность• 28 августа в 19:12
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви реально не розумієте, що написано в моєму коментарі?
Навчальний рік для чого? Ви зараз намагаєтеся захистити вчительку, розумію. І так, мама та повела сина підтягувати прогалини, але до іншої вчительки.
Та ви що! А могла б сама підтягнути, грошенят би зекономила! А то заплатила, і не кому-небудь, а вчительці!
Зроблено у 80-х• 28 августа в 20:56
Ответ дляБаба Йога
Відпускні платять наперед, а зарплатня за попередній місяць. тому мабуть і виходить у вчителів відпускні як за три місяці, бо зарплатня за відпрацьоване плюс відпускні за два місяця.
Зроблено у 80-х• 28 августа в 20:59
Ответ дляМама Карло
Еще довольно много учителей, которые профессию выбирали и образование получали при ссср, когда педагогом быть было престижно. Им сейчас 50+ всего, еще даже не пенсионный возраст. А многие учителя и в 60-70 работают.
Та легко!• 28 августа в 21:26
Ответ дляДайте вподобайок
Чому 25 тис?
А где платят два оклада в качестве оздоровительных?
Этожзвяздаяегообожаю• 28 августа в 21:32
Ответ дляЖующаЯКонфету
А кто разумный того в школу хрен ещё возьмут. Я по профессии переводчик, меня не взяли учителем английского языка. Не Киев.
Педагогіка і переклади це трохи різне, педосвіти немає
Баба Йога• 28 августа в 21:40
Ответ дляЗроблено у 80-х
Отож. Тобто по факту два місяці потрібно жити - їсти, платити комуналку, відпочити хочеться хоч трохи, оздоровити дітей. А якщо ще й на зйомці.. Я в місяць стільки отримую і не шикую геть зовсім, за 12 я не знаю як жити
Баба Йога• 28 августа в 21:41
Ответ дляЗроблено у 80-х
Оті в 40- 55 то золотий фонд. Старші вже не тягнуть в більшості, молодші - рідкість
Мама Карло• 28 августа в 21:42
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так их держат, потому что заменить некем. У нас месяц не было ГПД, родители там рвали и метали, заявления писали. Я хоть и не писала, но тоже была недовольная В итоге женщина лет 67 вернулась на 0,5 ставки, которая года два назад ушла на пенсию. И вечно нам рассказывала, как директор умоляла ее выйти на работу. За 6 месяцев нашли ей замену
А в чате класса с мая постили объявления, что нужны в нашу школу учителя в 5-11 классы. Там было 6-7 предметов. Точно помню физики, информатики, английского, химии