Ще з цiкавого Есть ли у кого-то ненужный Урсосан и Омез? +7 Порекомендуйте гарного травматолога в Харкові +2 Болить п´ятка. Які обстеження пройти для встановлення діагнозу? +18 Перименопауза как у вас проходила +43 Це починається якийсь психічний розлад? +22 Бедный мой животик.. +52 Что поможет от головной боли при давлении? +16 Ком в горле((( +51 Может ли трясти с тревогой при повышенном давлении? +20 Есть ли семьи где ни у кого не было рака и не будет? +45
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?6+1556 Предательство мужа.Брак по швам 5+1325 От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?13+8813 Господи, що ж так бахає?(2+592 10 хвилин назад втратила девственість, 27 років. Вітайте чи що .. 2+582 Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта13+5513 Почему в ветклиниках цены как в больницах для людей? 4+474 ещё
Сейчас читают! Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?6+396 Господи, що ж так бахає?(2+172 10 хвилин назад втратила девственість, 27 років. Вітайте чи що .. 2+152 Отопление тю тю+121 Кто недавно переходил с Киевстарамна Лайф+121 Предательство мужа.Брак по швам 5+115 Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта13+1113