Мушля з Криму• 29 августа в 08:48
Хто робив відбілювання в стомат поліклініці. Як довго тримався ефект?
І чи загалом сподобалась процедура вам?
Valentina shop2020• 29 августа в 08:51
Не стоит этого делать ,эмаль нарушается ,а это очень плохо
Йосип_молодий• 29 августа в 08:57
Саме косметичний ефект - коли зуби білосніжні так красиві, так то дуже недовго, місяців зо два, але я курю та п´ю багато кави, думаю якби не це, то довше б протрималося. А от видалення каменю, який я ростила чимало років - то поки нового немає, і не передбачаєтся наче, а там на внутрішній поверхні передніх зубів був прям жах.
Шукаю стакан• 29 августа в 09:26
і я думаю про це. У вересні піду на консультацію, розпитаю про всі варіанти
Цветочница• 29 августа в 09:56
Робили з airflow, поки все ок( приватна)
Набагато довше, ніж в поліклініці державній і якісніше, я думаю
Процедура неприємна, в мене ще й слина виділяються дуже швидка, я там як верблюд себе відчувала