Мозговая пилочка• 29 августа 2025
Пили б статини? Холестерин(
Постійно високий. Вік 43 роки. Рік тому ще бляшок не було. Вже декілька років рекомендують.
Мозговая пилочка
• 29 августа 2025
Ответ дляМолчалка
А холестерин підвищений скільки часу був? Рік?
Та. Роки. Це в сінево 2020 рік. Здаю час від часу, лежу в стаціонарі деколи, маю бронхіальну астму. Може то повʼязано теж. Ну, зараз відчуваю, що організм не те, що було навіть рік тому. Може ще цей стрес, що зараз переживаємо.
Молчалка• 29 августа 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Зрозуміло, дякую за відповідь
Манкоголік• 29 августа 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Ні. Не курю, не пʼю. Така картина з молодих років( вже ксантелазми з років 5 на повіках. Маю іти видаляти. Цукор в нормі. Різна вага за ці роки. Маю поганий анамнез в родині. Багато вмирали від інфаркту та інсульту. Тиск в нормі.
то, что не курите - уже лучше, поэтому, вероятно, и бляшек пока нет. Скорее всего, у вас наследственное нарушение обмена холестерина
Без статинов - прямая дорога к инсульту и инфаркту
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляГитта Ягг
Нет. Если бы вы питались нормально, у вас был бы нормальный уровень ЛПВП. А вы херово питаетесь, простите.
Физнагрузка это отдельная статья, она бы помогла, но я не верю, что вы вот папам и начнете заниматься.
Не завжди холестерин залежить від якості харчування. наслідкова гіперхолестеринемія не залежить від харчування.
Ответ дляMs. Android
Конечно не всегда , полностью с вами согласна. Но в данном случае, есть недобор белка. А чем это компенсируется? Не голодает же она в целом. Естественно простыми углеводами. Ну может автор и уникальна, но 9 из 10 случаев проблема в еде.
Тут такой же прикол как с инсулинрезистентностью. Она в 9 из 10 случаев следствие а не причина лишнего веса.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дієта і ще раз дієта.
Без молока, цукру і глютену, булочки.
М´ясо нежирне, зменшити говядину,
В мене аналізи відреагували миттєво (4 міс),
Без молока, цукру і глютену, булочки.
М´ясо нежирне, зменшити говядину,
А у мене на зміну харчування зовсім не відреагувало. Але є початок від якого холестерин пішов у верх. З моменту медикаментозного клімаксу. Це дуже різкий стрибок. Вище писала, що будемо спробувати гормональною терапією. І ще сімейна прописала схему з ліків для схуднення. Бо дієта і фізактивність не дуже працює, але підшлункову низкоуглеводкой я собі вже зірвала.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляГитта Ягг
Так от той 1% з 10 , це 10 відсотків тих у кого це причина. Спочатку хвороба, потім вага і холестерин.
Научительница• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
у меня тоже такое...можете написать препараты - покажу своему доктору
Деліка Преціоза• 29 августа 2025
Ми з чоловіком приймаємо статини вже 2 роки за призначенням лікаря.Намагаємось дотримуватися здорового режиму харчування( майже не вживаємо смажену та жирну їжу, сосиски, сардельки, ковбаси, чіпси, солодкі газовані напої)не палимо, алкоголь тільки на свята , в невеликій кількості.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляНаучительница
ні, не буду. Я проходила дослідження сдала купу аналізів, гормони, УЗД, гінекологія. Щоденники тиску, та цукру із списком харчування. Це розроблено конкретно під мене сімейною і гінекологом, бо у мене гормонозалежне.
Ручки-Крючки• 29 августа 2025
Ні і ні. Статини це отрута для печінки. Я відмовилася категорично. Зараз вивчаю тему. Буду робити чистку судин, зброси жовчі. І ще попалася інформація що у людей з високим холестерином не буває деменції, тому що холестерин важливий для мозку. Зараз чомусь норма холестерину вдвічі менша ніж норма 50 років назад. Короче кажучі здоров´ям займатися потрібно, але зовсім не так як цього вимагає сучасна медицина.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Ви не правильно зрозуміли зв´язок холестерину (ЛПНЩ) і деменції. Все навпаки. чим вище холестерин, тим ближче до Альцгеймера.
Научительница• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
та у меня то же - рак яичников - все это сдано пересдано много раз
Ручки-Крючки• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
Та ні. Як раз правильно. Слухала лекцію лікаря. В мене поки що мізки правильно сприймають інформацію. Мабуть таки завдяки високому холестерину.
Ручки-Крючки• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
До речі, те що ви написали-це версія офіційної медицини, яка підсажує на приймання статинів. Але є і альтернативні версії.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Дивіться. Я сиджу на дієті+ фізична активність+ підрахунок калоража, але нема результату, а йще й погано стало. З цим питанням я звернулась до лікаря. Ваша лікарка теж знає про цей курс. Але проблема в тому що 2 діючих препарата і 4 на підтримку щоб мені гірше не стало. Ще потрібно щоб гінеколог змінив терапію.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Як у вас все цікаво. Є альтернативна медицина, а міряти холестерин ходите в доказову медицину. Подивились на ладошки і вперед до альтернативного лікаря. Так ні, ви виміряли його рівень, надо же)
Научительница• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
мне не плохо - мне норм - но анализы не очень
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляНаучительница
гепатоз печінки є?
Научительница• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
гепатоз печінки є?
по кт - нет анализы именно печени - все идеально а холестерины выросли
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Тоді вам не підійде.
Научительница• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
Тоді вам не підійде.
его ставили немного два года назад и была по кт увеличена печень и все ! вы принимаете гепатопротекторы?
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Ще не приймаю але в схемі теж є.
Ms. Android• 29 августа 2025
Ответ дляНаучительница
у вас також холестерин реагує на різке зменшення естрогену? Вам треба надавити на гінеколога, щоб він вам розказав що він може зробити для зменшення холестерина.
Научительница• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
спасибо
Липка-прилипка• 29 августа 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Дякую. Зараз подивлюсь.
Нічого страшного в них немає. П´ю розувастатин,в мене спадкова гіперхолестеринемія.Через 4 місяці перевіримо чи діють.
Липка-прилипка• 29 августа 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Ну да, проще же продолжать есть всякую хрень и таблеточки глотать .
А вы знаете, что холестерин от еды зависит всего на 15-20%.Если хотели поумничать, то мимо
Шукаю трусики• 29 августа 2025
Ответ дляМанкоголік
у мене знайомий стежить за харчування, не курить та холестерин височенний. Всі кажуть дієтою, а результат ліпідограми майже не змінюється.
Ручки-Крючки• 29 августа 2025
Ответ дляMs. Android
А як би я взагалі про нього узнала? По ладошках тільки такі досвідчені як ви можете. Це у вас цікаво. А я так не вмію.