IQ 80• 29 августа 2025
СЗ. Прислал фото с другом
Зачем слать такие фото, еще и с другим человеком. Задала этот вопрос ему, говорит, отдыхаем, поделился
Ошеламиссимо• 29 августа 2025
... була в Одесі, в Немо, прогулялися по пляжу Ланжерон, то пробачили там таких ’півнів-гриль’, яку висмажували свої тіла на сонечку, закатавши труси, як стрінги...до речі дядки були пенсійного віку...Автор, може то ваші?))))
Бочка порохУ• 29 августа 2025
Ответ дляСтрахованная
Ваш хлопець з Кривого Рогу, парк ім. Мершавцева
Так, вам завдання піти до того парку, вислідити того мачо і все добре розгледіти.Може то фото йому років додає
маминаБубочка• 29 августа 2025
Ответ дляПослушная
Что ж у них обвисло-то все(( Представляю, что там в плавках
Не треба)
Хочу на Балі• 29 августа 2025
бачу, ви, авторе, все ж таки зацікавилися, раз далі спілкуєтесь. Зізнавайтеся, зачепив дідо вас своєю харизмою? І до друга теж придивіться, судячи з трусіків той альфач теж в активному пошуку
IQ 80
• 29 августа 2025
Ответ дляСтрахованная
Так, Віталій, кривий ріг
Чекаю завтра• 29 августа 2025
Ответ дляНоу коммент
Автор с нетерпением ждёт дик-пик
Почему только автор, мы тоже))) Причем друга, поинтересней будет дедуганчик, чем вчерашний 40-летний)
Дую на вітер• 29 августа 2025
Ответ дляНоу коммент
Автор с нетерпением ждёт дик-пик
Пусть автор смотрит на здоровье старушачий дикпик, главное, чтоб сюда не выложила
ПуГоФФка• 29 августа 2025
Ответ дляIQ 80
Так, Віталій, кривий ріг
В нього зуб золотий))))
Автор навіщо ви з ним спілкуєтесь? Нащо це?
маминаБубочка• 29 августа 2025
Ответ дляДую на вітер
Хватит уже этого деда-пердеда выкладывать сюда
Та тож самореклама мабуть
Зайченя• 29 августа 2025
Ответ дляIQ 80
Мій справа
За його словами йому скоро 42
Мені 35
За його словами йому скоро 42
Мені 35
Ну, если умножить на 2, то вполне реально. 💯
ПампушОК• 29 августа 2025
це що прикол? Який 41
У мене чоловіку 41, виглядає не молодо на свій вік. То цей і близько не підходить під 41
А татові моєму 62, так от приблизно на вигляд такий вік . Цей дідок трішки старший навіть , 64-67
IQ 80
• 29 августа 2025
Ответ дляХочу на Балі
Друг мені більше подобається, якщо з цих двох обирати
Ответ дляОндатрова шуба
Дід сьогодні плавки змінив, друга примутив))
Ото женіхи
Ну молодець же!!
А пишуть - чоловіки облінилися, за собою не слідкують, не мають чим (не хочуть) зацікавити жінок!
А тут - енергія та креатив ’ключем б’ють’ !!
І одразу ’товар лицем’, нічого не приховують
І виглядають для свого реального віку абсолютно пристойно !
П.С. багато 60+ річних жінок своє актуальне фото (з подружкою) з пляжу ризикнуть виставити ?
Швабристка• 29 августа 2025
блин, наверное из-за этого я с мужем не развожусь. Как представлю потенциальных женихов0
ПодругаМужа• 29 августа 2025
Ответ дляD_A_V
вот вы ржоте а я неск лет назад видел такого 70+ еблана сосущимся с девченкой лет 16 в обществ транспорте- у меня холодный пот выступил тогда, не знал куда деть себя и нлаза от стыда
Та ну, прямо в громадському транспорті?
ПодругаМужа• 29 августа 2025
Ответ дляСтрахованная
Ого, а ви звідки знаєте?
Маю рацію• 29 августа 2025
Ответ дляНоу коммент
Автор с нетерпением ждёт дик-пик
В друга по ходу побільше буде
Маю рацію• 29 августа 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ви що вчора це ще не бачили тут? Йому 41 з його слів
42 скоро
Коли мовчу- приємна жінка• 29 августа 2025
Ещё вчера хотела написать,но руки не дошли. Ваш ухажёр напоминает актера, который играл палача в 3 мушкетёрах и Кощея бессмертного
Слева друг посимпатичнее - такой малорослый престарелый Дольф лундгрен