Мию чакри щоденно• 29 августа 2025
Добровільні внески в школі
Отже, чат для батьків, 7 клас, прилетіло повідомлення:
"З метою організації свят та інших потреб нашого класу протягом навчального року пропонуємо здійснити добровільний батьківський внесок у розмірі 750 грн на рік.
Зібрані кошти планується використати на:
• вітання нашого вчителя від класу (1 вересня, день вчителя, Новий рік, 8 березня, день народження, останній дзвоник)
• придбання необхідних матеріалів для класу;
Наголошуємо, що внесок є добровільним, і кожен із батьків може долучитися у зручний для себе спосіб.
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
З повагою,
Батьківський комітет"
В основному сума вся йде на свята (подарунки) для вчительки! В минулому році здавали по 500 грн.
Як у ваших школах? Це нормальна практика?
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
З повагою,
Батьківський комітет"
неДоЖиру• 29 августа 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Та 7 клас уже - піци і сока не буде
хм, моя в 8 перешла, то в прошлом году, т.е. в 7-м заказывали им пиццу, сок на праздники
Бубль Гум)• 29 августа 2025
Ми по 1 тис здали, теж 7 клас. На воду, серветки, і всяке таке, печиво і воду в укриття. Куратору даруємо символічні подарунки, квіти букет від класу, цукерки, нічого коштовного. На 1 вересня буде піца і сік.
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
назвіть школу
що це дасть? я сьогодні як раз роздивлялася в Аврорі акція на папір 155 грн (щось таке) думаю, о! треба взяти, щоб не клянчити як бідна родичка у методиста... Хоч на мінімально необхідне. Але ну що таке пачка паперу на всіх дітей... Ну нічого будемо ’на пальцях’.
ХтоЯкщоНеЯ• 29 августа 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Про все подбає держава
Погоджуєтесь платити( навіть якщо це не так багато) - платіть . Я не погоджуюсь . Я сплачую податки і освіта дитини має бути без отих поборів
Крошечка-хаврошечка• 29 августа 2025
50 грн. 75 грн. Это ж копейки. У нас обычная школа 400 в месяц. 200 фонд класса, 200 фонд школы. Естественно книги и тетради для кр + за свой счет. Была б рада здать 750 грн. на год и забыть.
Скажений гудзик• 29 августа 2025
Ответ дляMacOS-ница
Нещодавно батьківський комітет звітував
Прибирання класу до нового навчального року - 500 грн
Вимити вікна 500 грн і додатково зняти-попрати-повісити штори 300 грн
У нас того нема. У нас тюлі.
Помити-ок. Але я зап т аю директора (і не лише)...нафіг ті прибиральниці
Мию чакри щоденно
• 29 августа 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну вже легше стало, хоч фонду школи в нас нема🫠
Скажений гудзик• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Я педагог. В нас не оплачує нічого. Точніше кожен аркуш треба у методиста виклянчувати... Простіше не друкувати. Якщо батькам не треба, то чого вчителю повинно бути більше треба?
МоЯ донька перший рік працювала педагогом.
Ейфорія
І нічого приблизно, щови описуєте
Ейфорія
І нічого приблизно, щови описуєте
Небалувана Галя• 29 августа 2025
Так срочно добровольно директору школы на новую шубу скинулись , анука быстро.
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Ейфорія
І нічого приблизно, щови описуєте
Ейфорія
І нічого приблизно, щови описуєте
Амінь. В мене 15+ років педстажу... повірте я знаю за що кажу...
Скажений гудзик• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Ок.
А доні в кайф
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Ок.
А доні в кайф
ДО чого тут кайф... ми про матеріальне забезпечення, а не про задоволення від професії...
Скажений гудзик• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Нормальна зарплата. Два вихідних.і надгодин має дофіга
Аноним ФЕЯ• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Можна висилати файли в чат і батьки самі собі роздрукують. Проблема щезне відразу
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Спрацює пару раз, потім половина прийде без роздруківок... Насправді я давно припинила боротися з вітряками... Батькам не потрібно, ну то мені не потрібно ще більше...
Перша на селі• 29 августа 2025
По сравнению с закупкой одежды в школу , обуви , канцелярии это фигня
Аноним ФЕЯ• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Правильний підхід. Ви оголосили, кинули файл і нехай батьки відповідають за науку дитини. Можна кинути файл в чат і додатково дописати, ті хто не може роздрукувати, я допоможу. Нехай діти звертаються до мене з листочком а4. І знову, проблема вичерпана🤷🏼♀️
Зі свого боку ви зробили все.
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
В кого нормальна ЗП??? Подивиться тарифну сітку. Особливо якщо вчитель молодий, без звання, стажу, категорії. Вона у відкритому доступі. Простий математичний підрахунок.
MacOS-ница• 29 августа 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Та 7 клас уже - піци і сока не буде
Та не знаю. У подруги дочка цього року 11 клас закінчує, то в них теж 200 грн/місяць і діти святкують з піцами, в кінці року орендували альтанки та мангали, смажили шашлики.
MacOS-ница• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Якщо не помиляюсь, то в початковій школі, коли вчителька багато друкувала йшло по 2 пачки на семестр. Але вона реально багато роздруковувала і в укритті діти робили якісь завдання, щось там вирішували, робили вправи на тих аркушах. А інші класи на паралелі сиділи дуркували
MacOS-ница• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
У нас того нема. У нас тюлі.
В нас теж напівпрозорі фіранки, тобто тюль. То я так узагальнено написала, що штори. Після уроків кабінети миють прибиральниці, але перед навчальним роком генеральне прибирання та миття вікон платне, або це можуть батьки робити. Мені легше заплатити гроші
Замрійлива• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Не придумуйте. То оплачує школа.
А не вчитель з кишені
Ви прикалуєтесь? Вчителям папір ніхто не дає
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зі свого боку ви зробили все.
Ви це сейрозно? Збирати по 1-2-3 аркушу з кожного? і записувати хто скільки аркушів приніс і чи не пом´яті вони поки їх донесли...
Полонянка SexShop-а!• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Не придумуйте. То оплачує школа.
А не вчитель з кишені
Скажіть, будь-ласка, про яку школу ви говорите? Місто і номер. Тому що я користуюся своїм власним ноутом, принтером (картридж заправляю за власні кошти) і папером. Я вчитель
Замрійлива• 29 августа 2025
Ответ дляСкажений гудзик
назвіть школу
Можете в Полтаві в будь-якій спитати. Вчителям на папір не виділяють
Аноним ФЕЯ• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Так, абсолютно.
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так, абсолютно.
от саме тому я і не борюся з вітрякми бо деякі щиро вірять, що збір по 1-2 аркуша через день з кожного це класне вирішення питання паперу... круче тільки по 1 мл фарбу збирати на друк...
Аноним ФЕЯ• 29 августа 2025
Ответ дляНе служанка
На помʼятих робиться копія без проблем.
Не служанка• 29 августа 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
На помʼятих робиться копія без проблем.
А ще вона без пробелм застрягає у принтері, рветься і псує лазерний барабан або дюзи кратриджа