Мию чакри щоденно• 29 августа в 22:39
Добровільні внески в школі
Отже, чат для батьків, 7 клас, прилетіло повідомлення:
"З метою організації свят та інших потреб нашого класу протягом навчального року пропонуємо здійснити добровільний батьківський внесок у розмірі 750 грн на рік.
Зібрані кошти планується використати на:
• вітання нашого вчителя від класу (1 вересня, день вчителя, Новий рік, 8 березня, день народження, останній дзвоник)
• придбання необхідних матеріалів для класу;
Наголошуємо, що внесок є добровільним, і кожен із батьків може долучитися у зручний для себе спосіб.
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
З повагою,
Батьківський комітет"
В основному сума вся йде на свята (подарунки) для вчительки! В минулому році здавали по 500 грн.
Як у ваших школах? Це нормальна практика?
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
З повагою,
Батьківський комітет"
Аноним ФЕЯ• 29 августа в 23:25
Ответ дляНе служанка
от саме тому я і не борюся з вітрякми бо деякі щиро вірять, що збір по 1-2 аркуша через день з кожного це класне вирішення питання паперу... круче тільки по 1 мл фарбу збирати на друк...
Чудово. Кинули файл в чат і хто не здав на папір роздруковує сам.
Не служанка• 29 августа в 23:27
Ответ дляАноним ФЕЯ
Країна рожевих поні...
Спрацює перших декілька разів. Потім половина буде без роздруківок, потім більше.
Аноним ФЕЯ• 29 августа в 23:30
Ответ дляНе служанка
Країна рожевих поні...
Мені роздрукувати файл займе 30 секунд. І я без проблем можу дитині роздрукувати його. Ви не пробували такий під, а вже проти. Давайте батькам вибір, а не вирішувати за них.
Не служанка• 29 августа в 23:36
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви міряєте всіх по собі. А я по середній ситуації серед усіх дітей. Метод коли кожен щось собі приносить понад стандартний набір типу зошит/підручник/пенал працює перших пару разів. Потім буде постійно той забув, той не зробив, той пом´яв і так далі. В результаті купу часу витрачати на з´ясовування цих нюансів, а не навчання. Це безглузда витрата часу і сил. Якщо хтось любить займатися маразмами по 1 аркушу паперу - ок, але без мене. Зошит, підручник крейда. Нудно. зато ніхто не витрачає зайвих грошей. Ну а на дітей батькам і так начхати. ТО чого педагогу тим перейматися.
Чудо в декрете• 30 августа в 00:35
В том году было 1000 грн в год. У нас 30 человек в классе. Т.е. в год на подношения учителям идет 30 штук. У нас все молча сдают, хотя в 9 классе уже не нужно ничего закупать, воду и туалетную бумагу каждый сам себе обеспечит. Но как же не поздравить учителей 6 раз в году! При этом дети категорически не хотят в этом цирке учавствовать, классуху терпеть не могут, желающих вручать букет нет, даже на линейку 1 сентября придет от силы половина. Активистки идут сами лизать.
Чудо в декрете• 30 августа в 00:36
Ответ дляПрипоРошенная
Про все подбає держава
Можно взять деньги и не пересекаться с государством? Согласна на половину одним траншем.