Янка-угомонись• 30 августа в 08:29

посоветуйте группы, сообщества и тд. для людей с депрессией

для тех, кто не может себе позволить сеансы психотерапии.
Чижик Пижик• 30 августа в 08:36
Колись потрапила на цей форум. Особливо там не сиділа, але там психологи відповідають і люди з ментальними проблемами можуть спілкуватися між собою. Він кацапський, туди тільки через впн треба заходити.
Техпаспорт на медузу• 30 августа в 08:59
Ответ дляЧижик Пижик
Це якесь збочення долати депресію на кацапському форумі Хоча дивлячись які ментальні проблеми, звісно.
Ужгород• 30 августа в 09:13
Ответ дляЧижик Пижик
Мне тоже девочки оттуда помогли , когда родила
З горіха зерня• 30 августа в 09:27
А поможет ли
Чижик Пижик• 30 августа в 09:31
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я там предметно не сиділа, колись трапився цей форум - сподобалось, що там психологи відповідають, і можна знайти ситуацію, схожу з тою, що у автора. На жаль, подібних українських форумів мені не зустрічалось. Можливо, ви більш обізнані - буду рада рекомендації, цікавлюсь темою психології))
ЗавЛабСнаб• 30 августа в 09:32
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Тогда дайте наш! Столько лет уже прошло, а своего толкового так ничего и не нажили..
Техпаспорт на медузу• 30 августа в 09:37
Ответ дляЗавЛабСнаб
я вас ні до чого не примушую, хочете сидіти на кацапських форумах, то це ваш вибір і ваше право.
Я просто спробувала уявити спілкування на цьому форумі: ’у мене відчай і депресія бо обстріли, війна, страх за життя дітей’...і вам росіяни висловлюють слова підтримки, а російські психологи, які працюють з російськими злочинцями, надають рекомендації, як стабілізуватись?

Чи це інше? Це якби євреї у німців просили підтримки в той час, як ці ж німці в таборах спалювали інших євреїв.
Техпаспорт на медузу• 30 августа в 09:40
В таких групах має бути хоча б один ведучий, щоб спілкування з людьми, які мають такі ж проблеми не погіршило стан і не перейшло до обговорення планів суїциду.

Таких форумів немає, бо багато психологів волонтерять в різних благодійних організаціях. То можна пошукати такі організації, які надають до 5-10 безкоштовних консультацій. За цей час можна скласти приблизний план роботи і далі працювати самостійно.
автор Янка-угомонись • 30 августа в 10:14
Ответ дляЧижик Пижик
Благодарю
Чижик Пижик• 30 августа в 10:15
Ответ дляЯнка-угомонись
Благодарю
Буду рада, якщо знайдете там те, що шукаєте❤️
постою_послушаю• 30 августа в 10:17
Автор, при депрессии очень редко действительно нужны сеансы психотерапии. Чаще всего депрессия успешно лечится медикаментами, которые бывают вполне доступны по цене и назначаются бесплатным психиатром в поликлинике
автор Янка-угомонись • 30 августа в 10:20
Ответ дляпостою_послушаю
не могут подобрать пока что. уже несколько препаратов поменяла.
Ангел-предохранитель• 30 августа в 13:59
вивчення iноземноï мови, кажуть, допоможе. йдiть у такi групи.