Курочка• 30 августа 2025

Трамп помер?

3 дні не було в ефірах
Дивні заяви Венса, що у разі чогось, він готовий взяти владу
Я Ц сама думала, в Києві такий жахливий обстрілів, а від Трампа ні пари з вуст
Тушьмушьнюшь• 30 августа 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Так наше непорозуміння зелене теж все робе по їх методичці. Чому в параші немає ні одного складеного під´їзду??? Чому ця кацапся наволоч не знає, що таке стояти біля зруйнованого будинку і молитися щоб твої рідні були живі?
Это вы мне вопросы задаёте?)
Тушьмушьнюшь• 30 августа 2025
Ответ дляЭ-велин@
У кого у них?
))))
У инопланетян
Звездолётчица• 30 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Это вы мне вопросы задаёте?)
Я не питання вам задаю, а констатую факт, що наш боневтік все робе по методичці Європи і Америки. А тим часом гинуть люди під завалами і на фронті.
Луковая• 30 августа 2025
Я Трамп, я не умер, я на Гаваях парю булки просто вы все меня достали.
Каляка маляка• 30 августа 2025
Йому 79 років. Може радикуліт прихватив або тиск скакнув або ще якісь болячки вікові. Очухається і виповзе керувати світом.
После 18• 30 августа 2025
Ответ дляМавка
Ну, может в Диор не успели траурное платьице для Мелашки сшить. Не будет же такая вдовушка шопопало на праздник надевать.
Она уже давно заготовила его.
Свідок Перемоги• 30 августа 2025
Та шош таке знов не той дід! Хоча може з нього почнеться..,
Чебураха з перцем• 30 августа 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вот вам всем есть дело до этого деда?) всё будет так, как написано у них в методичке. Мы что можем решить? Ничего.
Умер не умер. Меня больше волнуют проблемы у меня в доме.
Він також поки що наша проблема !
Чебураха з перцем• 30 августа 2025
Ответ дляКаляка маляка
Ви хотіли сказати - дивувати світ, позорити Америку, нести новий абсурд ? Ну, ніяк не керувати ….
df364tye3• 30 августа 2025
и парубий ,,,
Самая СоветЧиваЯ• 30 августа 2025
Занятий. До Венесуели до..бався.
Нема часу в діда - мир творить.
Хропочка з гривкою• 30 августа 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Бо Україна не руйнує під´їзди будинків. Цим займається фсб рассссіїї, іспоконвєков)
Звездолётчица• 30 августа 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Мало займаються.
Хропочка з гривкою• 30 августа 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Мало займаються.
Погоджуюся. Давно не було на росії операції ’рязанський сахар’
Хропочка з гривкою• 30 августа 2025
Трамп ні. Він просто у відпустці. Про яку казав, що не піде)
А Парубій - так
Контрольница• 30 августа 2025
Ответ дляКурочка
Такой только один есть
путін?
КинДза• 30 августа 2025
Ответ дляЭ-велин@
Недавно только писали про его пятно на руке, как у Елизаветы
у хуйла і його посіпак теж таке було
Тримаю свічку• 30 августа 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Ваші слова та Богові у вуха 🙏🏼
ви геть не в собі? Фашист Венс ще гірший.
Акуна_Матата• 30 августа 2025
Ответ дляТримаю свічку
Я в собі, що за агресія? Давайте притримуватися взаємоповаги при спілкуванні.
Каляка маляка• 30 августа 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Але ж від його рішень багато чого залежить. Нажаль.
Папина дочка• 30 августа 2025
Жив вроде:)