Угадайс• 30 августа в 15:55

Ви колись їздили зустрічатись за кордон з чоловіками?

Чим закінчилось? Давайте історії))
Я зараз вільна (ні, утримання не шукаю, сама собі чудово можу заробляти), просто розглядаю чоловіків, знайомлюсь, придивляюсь й тд.
І вже десь пів року мене запрошує в гості чоловік з Австрії (знайшов мене в інстаграм). Пробила його в соц мережах, не маніяк, досить відомий професіонал в певній сфері, жінок, дітей не помічено, спілкується ввічливо, пропонує приїхати в Відень, погуляти містом й показати мені гарні місця.
З однієї сторони - що такого, я багато подорожую, якщо раптом щось і станеться - зможу розібратись з багатьма ситуаціями самостійно, тим паче, я хотіла восени в Відень та Париж поїхати погуляти.
А з іншої - в голові якесь дурне переконання, що мене сприймуть як е*кортницю, яка приїхала за женихом))))))
Дівчата, хтось їздив до іноземних кавалєрів?)) Чим закінчилось? Розкажіть)
Радостина• 30 августа в 15:56
Нет я не шлюха, кому надо, пусть сам едет.
Колгоспниця• 30 августа в 16:01
так а обов´язково з ним спати? Не можна просто поїхати в коротеньку відпустку, погуляти там і поспілкуватися з людиною? Чому ви не можете це сприйняти як гарна нагода відвідати ще одне класне місто та ще й буде вам там компанія для екскурсій
автор Угадайс • 30 августа в 16:02
Ответ дляРадостина
Харашо
автор Угадайс • 30 августа в 16:02
Ответ дляКолгоспниця
Де я написала про спати?????
Колгоспниця• 30 августа в 16:03
Ответ дляУгадайс
Де я написала про спати?????
а в чому ви ескортниця? Ескортниця без сексу це як?
Цирк на дроті• 30 августа в 16:05
Так. Я їздила. Скидала готель де б я хотіла жити, і аеропорт
БезВзяток• 30 августа в 16:07
Спати з ним чи ні на першому/другому/десятому побаченні, вирішуєте тільки ви. Це до коментарі вище. Але я б не довіряла таким знайомствам. Я тут у Європі познайомилась з одним чоловіком. Сім´ї, дітей не має. Зовнішньо він мені подобався. І тільки десь через місяця півтора виділи такі моменти, що я тікала якнайшвидше.
Колгоспниця• 30 августа в 16:10
Ответ дляБезВзяток
язгодна з вами, знайомство і спілкування на відстані це лотерея
Не пью, не курю• 30 августа в 16:10
пусть оплачивает дорогу и отдельный номер в отели. если нет - гуд бай
Незнакомлюся• 30 августа в 16:14
Я живу в Вене сейчас
Могу только сказать что с вашим точно есть какой-то нюанс
Незнакомлюся• 30 августа в 16:15
Ответ дляНе пью, не курю
Австриец?)🤣🤣🤣
Не пью, не курю• 30 августа в 16:15
Ответ дляНезнакомлюся
Австриец?)🤣🤣🤣
пофиг кто
Незнакомлюся• 30 августа в 16:17
Ответ дляНе пью, не курю
пофиг кто
Согласна,но в данном случае автор тогда не сможет считаться вся такая самостоятельная
Все возможно• 30 августа в 16:22
Ні, і по півроку ні з ким не переписуюсь - це ж яка тягомотіна там у діалогах між двома чужими людьми, та ще й з різним менталітетом на нерідній для обох мові.

Звісно, чувак в ІГ шукав ваш внутрішній бататий світ, а не безкоштовний перепихон з доставкою
ЯНаПэПэ• 30 августа в 16:45
я ездила. еще 20 лет назад. но знакомиться он ко мне приезжал. потом приехал за мной, ждал, пока я визу получу. а как получили, к нему в Берлин поехали. жили у него. на отдых в Испанию летали.
потом в Венгрию.
план ровали пожениться
Чудо в декрете• 30 августа в 18:59
До мене теж колись прилітав сам в Київ знайомитись. Переписка випадково зав’язалась через спільного знайомого, тоді ще фб і інста не було))) Нам було цікаво спілкуватись і з гумором). Договір був такий, що він прилітає на тиждень, живе окремо. Незалежно від того чи сподобається він мені зовні, пообіцяла показати йому місто і допомогти, якщо будуть які питання на місці. Якщо він мені сподобається в реалі і я погоджусь, то він запрошує мене полетіти разом у подорож. Адекватний був, полетіли разом в подорож, але у мене були кошти при собі, щоб бути незалежною в разі чого і контакти українського консульства, інфо де поміняти авіа квитки і тд і тп - не пригодилось. Літав до мене або я до нього більше 4 років, а-ля гостьовий брак)), але потім я поставила крапку в стосунках, запропонувала залишитись друзями))) Ображався, але ще продовжував писати і телефонувати і хотів приїхати знову - прийшлось звести спілкування до 0.
Чудо в декрете• 30 августа в 19:05
Автор, можете поїхати, але обезпечіть себе наперед по всім статтям на всякий випадок. Якщо перше знайомство буде у Австрії (на його території) і ви не плануєте бути ’екскортницею’)) і залежною, забронюйте собі готель/апартаменти, а там на місці розберетесь який він і чи вам далі з ним подорозі, чи ні :).
автор Угадайс • 30 августа в 22:03
Ответ дляЦирк на дроті
І як пройшло? Він платив за готель?
автор Угадайс • 30 августа в 22:05
Ответ дляНе пью, не курю
Та я це все сама планую оплатити, я ж не лише до нього їхатиму, а й гуляти, з нього для початку лише закрити рахунок в ресторанах, в які він там кликатиме...
автор Угадайс • 30 августа в 22:05
Ответ дляНезнакомлюся
Я живу в Вене сейчас
Можна детальніше?
Цирк на дроті• 30 августа в 23:15
Ответ дляУгадайс
І як пройшло? Він платив за готель?
Звичайно. Стосунки довготривалі були. З іншим не довго
Незнакомлюся• 31 августа в 11:54
Ответ дляУгадайс
Можна детальніше?
Что именно?
Благополучный австриец взрослый не будет искать в инсте специально славянку и полгода переписываться
Завжди мало• 31 августа в 13:36
Встречалась с несколькими, не понравился никто. Остались друзьями да и все. По-факту переписки сошли на нет.
автор Угадайс • 31 августа в 23:29
Ответ дляНезнакомлюся
Что именно?
- він мене спеціально не шукав, побачив мій коментар на сторінці місцевого закладу й перейшов
- пів року це не була прямо романтична переписка з вмовлянням приїхати, це було просто деколи спілкування на якісь загальні теми, і лише нещодавно він почав пропонувати зустрітись й погуляти, коли буду там
Незнакомлюся• 01 сентября в 17:01
Ответ дляУгадайс
Сколько ему лет?
Общаетесь на английском?