Бідося• 30 августа в 17:13
Одяг для дитини у пологовий в листопаді
Доброго дня, шановні Порадниці!)
Дата пологів стоїть на 20 листопада, які речі брати дитині, маю на увазі звичайні бавовняні чоловічки, чи більш теплі? Бо щось я заплуталась... Одні он кажуть аж тільки в жовтні починати збиратись, інші кажуть вже потрібно збирати сумки. На сайті в пологовому список є, на нього також орієнтуюсь, але і вашої поради хочу спитати. Заздалегідь вдячна всім!)
Бідося
• 30 августа в 17:23
Ответ дляЗабагаловка
Скажіть а є різниця купити зараз чи в жовтні?
Я розумію, що взагалі немає різниці.
Забагаловка• 30 августа в 17:23
Ответ дляБідося
Я розумію, що взагалі немає різниці.
То купуйте, якщо щось цікаве побачите
миссДавеча• 30 августа в 17:48
автор, самые обычные хз человечки. В теплых смысла нет, в любой момент можно прикрыть одеялком (а полотенцем махровым еще удобнее)
Снідаю авокадо• 30 августа в 19:20
Рожала в середине октября. Неизвестно какой родится ребенок, поэтому ХБ человечки размер ньюборн не больше 4х шт+ штук 6 до3х месяцев+1 более теплый можно сразу до 3хмесяцев+ бодики с коротким рукавом пару штук до 3х месяцев. Носочки не тугие в голени пару штук. Этого вполне достаточно на первое время, потом уже после выписки разберётесь что конкретно вам будет нужно