Атятя_тётя• Изменено 30 августа в 21:32
Виндовс 11 или 10?
Купила ноут, поставили мне 11, а мне кажется что 10ка была лучше и шустрее намного... просто сильно тормозит. Новый ноут на несколько голов мощнее чем предыдущий, не пойму... в чем причина? В пиратской винде или ноуте? Ноут еще могу вернуть, 14 дней не прошло.
п.с. 10ка тоже была пиратской
лаМпочка• 30 августа в 21:39
Разве на ноут продолжает действовать гарантия если ос была поставлена на стороне? Не важно пиратка или нет
Туфли в чешуе• 30 августа в 22:04
10 краще!
В мене ліцензований, щодня просить обновитися на 11. Не ведусь
Диви яка я пава!• 30 августа в 22:05
Ответ дляТуфли в чешуе
10 краще!
Не підкажете чи можна самому встановити? Чи це надто складно?
Туфли в чешуе• 30 августа в 22:07
Ответ дляДиви яка я пава!
Та що там складного? Тиснути весь час далі, вибрати базові налаштування. Уже років 7 не ставила вінду, але не думаю, що там щось змінилося
english book• 30 августа в 22:10
Зайдіть на сайт виробника, там рекомендація що до версії вінди, до вашого ноуту.
А навіщо ставити піратку,якщо офіційна версія доступна без обмежень.Безкоштовно на офіційному сайті Майкрософт.Встановив,спробував,не сподобалось,ставиш старішу версію.Сподобалось,ґ-лишаєш.З часом вводиш ключ і користуєшся далі.Вона й без ключа працює деякий час.
english book• 30 августа в 22:12
Ответ дляДиви яка я пава!
Звичайно можна. Всі інструкції на сайті Майкрософт. Є купа відео. Є відео конкретно під якийсь ноут. Гугліть, нічого складного там немає.
Атятя_тётя
• 30 августа в 22:25
Ответ длялаМпочка
да, уже сдавала, они приняли и при нас удаляли винду, потому что надо было принести без винды как продается
Диви яка я пава!• 30 августа в 22:54
Ответ дляenglish book
Дякую!
Диви яка я пава!• 31 августа в 10:29
Ответ дляenglish book
А де взяти ключ? Вибачте за запитання) В магазині ноути без ОС. За встановлення ліцензійної версії хочуть 10 000. Кажуть, що сам ключ коштує 7000
english book• 31 августа в 11:01
Ответ дляДиви яка я пава!
Це дуже велика тема, щоб коротко пояснити. Все залежить від вашого відношення до авторських прав. В мене декілька ноутів. Всі були без ОС. На всі самостійно встановлювала Віндоус з офіційного сайту.А далі шляхи в них розійшлися.На головний,після встановлення, купила на тому ж сайті Майкрософт ключ під 11про, і так, заплатила 7300грн приблизно.
На всі інші купувала ключі в інтернеті,за різними цінами.Вони працюють,щоправда за 4 роки два з них злітали,і доводилось купувати повторно.Ви повинні розуміти,що ці ключі надходять продавцям різними шляхами,як законними,так і не дуже.І те як він спрацює,і як довго буде робочим,це лотерея.Отже в мене один ключ офіційно куплений,інші це різного роду ’напівлегальні’.Але ноути працюють без проблем.
Загугліть в чому різниця,які проблеми можуть виникнути,як їх вирішити,подивіться відео.Бо в двох словах це не пояснити.Я поважаю авторське право,але іноді порушую,чесно кажу,бо купувати якусь специфічну програму за 500$ не можу,користуюсь нею раз-два на рік.Тому хай вже вибачають мене
Ще один шлях-щоб вам допоміг хтось із знайомих.
Диви яка я пава!• 31 августа в 11:34
Ответ дляenglish book
Дякую. Буду шукати знайомих