Сумчатая кошка• Изменено 30 августа 2025

Якби ви жили одна у своїй квартирі, і дохід 50-60 тис в міс, як би розподілили?

Скільки б витрачали на їжу, одяг , косметику, відкласти…?
Напишіть ваш погляд на витрати такої суми в місяць.
Як би ви розпоряджались доходом наприклад 55 тис.в міс, маючи житло і авто?
Залишали б авто чи ні? Що в пріоритеті?
Щебетушка• 30 августа 2025
Вот читаю и диву даюсь: народ из 55-60 тыс собирается откладывать по 40.
И жить на копейки? В чем смысл ущемлять себя?
Что бы что? Купить ещё одну квартиру?
Так у меня в Донецке осталось две квартиры. И толку с них.
Щебетушка• 30 августа 2025
Ответ дляОцененная
Мне 5 тысяч на еду вполне, 35 тысяч бы откладывала, живу на 18000 грн с двумя детьми
Чем больше доходы - тем выше расходы.
Мексиканочка• 30 августа 2025
20тыс точно бы откладывала.
Сонечко• 30 августа 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
17000 харчування - я і собака;
3000 побутова хімія

4000 комуналка;
1000 телефон+інтернет;
5000 бензин;
5000 допомога батькам;
3000 мінімальний догляд;
10000 дозвілля: театр, концерт, кафе, кіно, розваги…
Одяг/взуття за необхідністю
Щось залишилось)))? Залишок відкладу.
Что вы ежемесячно из бытовой химии покупаете на 3000?
КартаБезКомиссий• 30 августа 2025
Ответ дляСонечко
Я купую на більше)
Лише капсули для посудомийки + сіль + засіб для прання вже 1500 грн.
Свисток ля-минор• 30 августа 2025
Это вы прям мою мечту описали)
Сонечко• 30 августа 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я купую на більше)
Ясно)) я сегодня мешок Персила 8 кг поволокла, за 759 грн купила, больше чем на полгода хватит, а то и на год. ПММ нет, то цен на капсулы не знаю.
Капец, обставилась мешками: корм, наполнители, порошок🤣
Пишу каліграфічно• 31 августа 2025
живу сама в своїй квартирі, десь так і витрачаю.
з них на авто в середньому 7000 на місяць (платіж по каско, бензин, мийка). зимові шини є з минулого року.
комунальні 4000 літом і 5000 зимою.
пріоритети змінюються - літом відпочинок, зимою здоров´я і догляд (стоматолог, масажі, косметолог). допомагаю батькам. в цьому році вікна повибивало то ще ремонт робила. скоро абонемент в спортзал треба оновлювати. ноут новий хочу. відкладаю трохи але в цілому намагаюсь не заганяти себе, і так морально важко.
Кидстаффовка• 31 августа 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Люди думають що це космічна сума, тому хотять спутник
Для вас 500-600 тисяч в місяць нормальна сума? 10 і 50 це приблизно те саме. З 10 вийти на 50 це для людини фантастично прекрасні гроші
Кидстаффовка• 31 августа 2025
Ответ дляЩебетушка
Что бы что? Купить ещё одну квартиру?
Операції, стоматологія, ремонти, авто обновити, що завгодно
Щебетушка• 31 августа 2025
Ответ дляКидстаффовка
Медицину оставим в сторонке. Это вынужденная мера.
А ремонты/машины..... При нынешней жизни нет уверенности в завтрашнем дне. Что то прилетит - и нет ни машины, ни ремонта.
А только воспоминания о том, как не доедала, не ходила в бассейн/спортзал/массаж. Не ездила в отпуск......
Все і одразу• 01 сентября 2025
При доході 55 тис своєму житлі, та авто, і на одну себе, це доволі непоганий варіант. В мене дохід менший, авто, і орендоване житло + донька 13 років, то не влажу в свою суму. А у вашому варіанті, ще щось би відкладала б
Фрикаделька• 10 сентября 2025
55 тыс:
Без авто никуда, на ремонт откладывала б 5000 грн, на заправку выходит где то 6-7 тыс в месяц
Итого 44 тыс:
3000 коммуналка
15000 еда, стир пор, зубн паста
5000 - расходы непредвиденные
3000 корм и капли для котов
Ну остальное бы откладывала

Ем дома, по кафе не хожу, радость приносят мои коты и поездки на машине, поэтому думаю я бы еще с расходов что то отложила бы сэкономленное. Потом куда то бы поехала отдохнуть
Чумачечая Весна• 10 сентября 2025
половину витрачала би, половину відкладала у валюті, авто би не користувала більш за все, бо працюю з дому.