Кошка Мурка• 30 августа 2025
Накидайте порад, як жити на 25к в місяць вдвох
Якщо 15к віднімає оренда. Треба протриматись так десь півроку, а скоріш за все більше. Питання не в роботі і заробітках, поради знайти другу роботу не пропонувати. Роботи і так дві. Це все, що можна витрачати. Я не знаю, як. Допомоги з села різної не було і не буде ніколи. Живемо в Києві, двоє дорослих. Договір по оренді спливає аж у червні 2026. Купляти по акціях - то і так знаю. Треба щось прям супер дієве.
Даха-сваха• 30 августа 2025
А что невозможно расторгнуть досрочно договор?
Переходите на закупки каш и макарон на рынке, мешок картошки на зиму.
Распродайте ненужную одежду/технику.
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляДаха-сваха
Распродайте ненужную одежду/технику.
Тоді втрачу завдаток… не буде сенсу шукати дешевше житло, якщо завдаток за 2 місяці не повернуть(
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляТаро Клеопатра
25000 остаются или-15000 и остаётся 10000?
10000 лишається(
Даха-сваха• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Какой то кабальный договор если честно.
Но выгода все равно будет если перебраться в общагу.
Пузата Хата• 30 августа 2025
Заставить работать второго/
Снять жильё подешевле
Заставить работать второго чтобы он платил половину/
Бросить второго, снять жильё подешевле/
Найти другого - работающего/
Поменять работу
Снять жильё подешевле
Бросить второго, снять жильё подешевле/
Найти другого - работающего/
Поменять работу
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Яких хочете порад?
По економії, якісь лайфхаки, як вижити…
Освічую темряву• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
По економії, якісь лайфхаки, як вижити…
Не їсти дорогу їжу
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляДаха-сваха
Какой то кабальный договор если честно.
Там вихід буде один - повіситись. Я думаю, простіше економити, ніж жити в гуртожитку.
Даха-сваха• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
По економії, якісь лайфхаки, як вижити…
Ходите кушайте где бомжем насыпают.
Голубей можно ловить на веревочку, насыпав в петлю крошек.
Таро Клеопатра• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
10000 лишається(
Тогда 10000 разбить на 4 недели в это 2500грн вот от них и отталкиваться.пенсионеры же как то живут на 4000грн
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Если второй мужчина то никак
Ага, чоловік.
Крим мій• 30 августа 2025
Не купувати зайвого.
Готувати супи/борщі та гарніри. Зробити зараз заготовки з сезонних продуктів: щось заморозити, щось законсервувати.
Наприклад: картоплю я сьогодні купила за 20 грн/кг, цибулю по 10 грн/кг.
Даже якщо немає де зберігати - якусь кількість можна купити щоб протягнути хоча б 3-4 місяця.
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Не їсти дорогу їжу
Не знаю, що зараз і взимку буде недороге. Дороге все, бляха.
ЧукИГеки• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Как вариант поехать на выходных на электричке далеко в села и купить на рынке в три раза дешевле чем в Киеве еду
Освічую темряву• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Овочі дешеві. Молочка дорога, без неї можна обійтися
Таро Клеопатра• 30 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Не купувати зайвого.
В атб картошка по 16
Вилосипедниця• 30 августа 2025
А что вам советовать? Просто не покупать ничего себе. Еду покупать со скидкой -40 ходить, искать в новусе
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Не купувати зайвого.
Дякую, теж про це подумала. Заморозку є де зберігати. Аби блекаутів тільки не було.
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
Нічого собі, лише йому
ЧорноброваЯ• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
10000 лишається(
Как как, питаться обычной и самой простой пищей
Купить на зиму пару мешков картошки, а лучше 3-4 мешок лука
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляВилосипедниця
А як не знайде знижку між двома роботами, то сьогодні без їжі
ВерСаСе• 30 августа 2025
Съехать в жилье дешевле. Зимой ещё за отопление будете платить, потому тему создадите как прожить двоим на 20 тыс?
Крим мій• 30 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Це погана ідея.
Вже скільки разів стикалася з тим, що по селах дорожче, ніж в Києві на ярмарках або стихійних ринках біля метро.
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляВерСаСе
Тут є тролі, які на двох харчуються на 3 тисячі