Яичница с беконом• 30 августа в 23:49

У кого зіпсувались відносини з чоловіком після народження дитини?

Чому так відбувається, як ви думаєте?
Аленький носочек• 30 августа в 23:50
В моєму випадку людина не була готова до відповідальності. Просто користувач
Соседушка• 30 августа в 23:52
Потому что добавляется причина усталости, напряжения, переживаний…
Неновая почта• 30 августа в 23:52
Тому що навантаження величезне. Якщо дитина ще хворіє часто, помічників немає, взагалі аврал. Я все про що мріяла до року, просто виспатись. Одна думка постійно.
Відкушу все що стирчить• 30 августа в 23:56
Автор, якого віку ваша дитина та чоловік? Чи ви теоретично питаєте.
хутряна володарка• 30 августа в 23:57
Как не крути это тяжело , для меня времена декрета самые адовые за 15 лет брака . Все хотят жить для себя и удовлетворять свои хотелки а здесь рождается человек и мир начинает крутиться только возле него и семья разворачивается на 360 градусов , только это часто касается мамы , а папа как жил так и живет
Пукимончиг• 30 августа в 23:58
Потому что уклад жизни полностью меняется и по-сути мужчина и женщина начинают заново устраивать общий быт. Плюс дополнительный стресс, усталость, ответственность и финансовая нагрузка. Разногласия могут быть во взглядах на воспитание
Ждушечка• 31 августа в 00:00
В первый год после рождения ребенка, вплоть до развода. Просто истощение и усталость, каждому из нас казалось, что второй делает меньше(((( но у нас и ребенок - не зайчик. К 2 годам ребенка наладилось более менее
Чай не пью, только кофе• 31 августа в 00:05
У всіх. Ніхто не готовий до безсоння роками. Це велике випробувпння стосунків. Якщо до народження вже якісь трабли у відносинах і егоцентризм, типу він не готує, бо так звик і то жіноча справа, то після народження дитине воно ще себе покаже у всій красі.
Жена аллигатора• 31 августа в 00:05
У мене виявилось що це тільки моя дитина і моя проблема. Для чоловіка зовсім нічого не змінилося. Зовсім. Я розумію що винна і я в цьому але вже маємо те що маємо
Відкушу все що стирчить• 31 августа в 00:05
Часто відсутність розуміння з боку чоловіка та родичів, що після пологів жінці потрібен час на відновлення, як фізичне так і моральне. На жаль, в нас нема культури цінувати жінку, яка народила. Адже пологи і взагалі вагітність - це стрес. В той час, як в чоловіка по суті нічого не змінилося. Якщо ще жінка 24/7 сама з дитиною, та їй ще дорікають, а чоловік чекає, що після безсонних ночей перед ним буде жриця любові, а родичі питають, коли на роботу, та додають ще каках у формі «корисних порад», а та нещасна жінка мріє про те, щоб виспатися, і похід в душ за щастя, не кажучи вже про перукаря. Тому моя відповідь - відсутність культури шанування жінок, які народили. На жінці, по суті, багато чого тримається. Тому чоловіку, в першу чергу, та родичам треба вчитися допомагати.
Червона рута• 31 августа в 00:07
Мені здавалося, що на мене все навалилося. Дитина переплутала день і ніч, потрібна була допомога хоча б у приготуванні їжі, дитина була дуже неспокійна, а чоловік приїжджав пізно ввечері і лягав спати.
Було таке, що я зібралася йти від нього, а він порвав свідоцтво про шлюб. Але все пережили.
Чай не пью, только кофе• 31 августа в 00:08
Ответ дляВідкушу все що стирчить
То такий несепарований чувак, що не відшив своїх горе- родичів з нікому непотрібними порадами і нікому непотрібним баченням. Мало того, що сам не допомагає у норм об´ємі, так ще дозволяє газлайтити дружину.
Відкушу все що стирчить• 31 августа в 00:11
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Дуже багато саме таких історій. Ох, про поради родичів, думаю, в кожної набереться пару томів зашкварних та образливих.
Указка• 31 августа в 00:13
Ответ дляЧервона рута
Я своего просила о помощи хотя бы в выходные,он отвечал-Я работаю,а ты дома!А я дома по его мнению,в .опе целый день ковырялась.
Короче,все они козлы, только фамилии разные!
Чай не пью, только кофе• 31 августа в 00:14
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Головне, щоб кожна на берегу домовлялася, щоб брав своїх отих родичів на себе. А ні, то слати їх лісом, не намагатися усіх задобрити та сподобатися. Бо все одно скажуть, що погана. Тому слід вести себе так, щоб боялися щось зайве ляпнути. Одразу кордони. Нехай вони йдуть і травми пропрацьовують у психолога, а не жінка.
Червона рута• 31 августа в 00:20
Ответ дляУказка
Так, дуже ображало знецінення мого вкладу. У мого був вихідний 1 на тиждень, пів дня він відсипався, потім сидів з дитиною абияк, поки я на кухні. Це був жах
При цьому на роботу він міг не їздити взагалі, у нього своя справа, але їздив, бо там друзі і весело.
Домашка• 31 августа в 00:24
Ответ дляхутряна володарка
360 градусов это на то же место
Відкушу все що стирчить• 31 августа в 00:26
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Це дуже правильний коментар. Але на практиці, на жаль, дівчата та навіть більш досвідчені жінки так не роблять, мабуть, через страх втратити стосунки.
сама себе прекрасная• 31 августа в 00:31
О , стільки адекватних і правдивих відповідей в цій темі.
Чай не пью, только кофе• 31 августа в 00:32
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Якщо себе зраджуешь, дозволяешь себе повчати, тикати носом, то все одно це вилізе неодмінно. Бо ота пасивна агресія, що себе не захистила, дасться в знаки. Вихід з поганої ситуації завжди через конфлікт. Це потрібно в школі пояснювати.
Наша взяла• 31 августа в 00:45
Тому що діти це капець як важко, просто невиносимо. Я з одного боку і розумію колишнього, життя з дитиною для мене теж виявилося нестерпне, і була б я чоловіком певно теж втекла би з цього кошмару
Жена_КотораяСтена• 31 августа в 00:46
В перший місяць погіршилися, бо ми вчилися жити тепер втрьох. Далі навпаки стали кращими. Але в мене щасливий шлюб, тож діти суттєво не змогли вплинути на відносини.
На циголках• 31 августа в 01:04
Ответ дляЖдушечка
А мы таки разругались до развода. В 9 месяцев разъехались. До этого 7 лет были женаты.
Сусідка знизу• 31 августа в 01:16
Ответ дляНаша взяла
і при цьому всьому у більшості людей по двоє+ дітей 🤷‍♀️ от так парадокс
Наша взяла• 31 августа в 01:50
Ответ дляСусідка знизу
Ну коли вже є дитина то ніколи не відчути смаку свободи, безтурботності, твоє життя вже тобі не належить і стає пофіг, двоє, троє..
Сусідка знизу• 31 августа в 01:52
Ответ дляНаша взяла
якщо пофіг то навіщо двоє троє? Щоб ще добавити турбот?
Наша взяла• 31 августа в 01:56
Ответ дляСусідка знизу
Не знаю, в мене один. Тут вже в кожного свої причини: зальот, народити новим штанам, врятувати штани від мобілізації. Коли вже в то болото втягнутися то вилізти не так і легко, а може і неможливо, а може вже розумієш що щастя і свободи вже ітак не буде ніколи і кількість дітей на якість життя не дуже і повпливає.
ШобВам_КакНам• 31 августа в 02:10
Многие период после рождения ребенка проходят со скандалами, с ребенком тяжело, никто не высыпается, не успевают заниматься бытом, отсюда и скандалы. Ребенок взрослеет, все налаживается.
Платье Длинное бальное• 31 августа в 02:11
Ответ дляЧервона рута
І після цього ви ще разом?
Платье Длинное бальное• 31 августа в 02:17
Ответ дляШобВам_КакНам
Быт ещё ладно, а без сна очень тяжело.Ребенок просыпается в 5 утра и бежит к маме, которая всего пару часов подрезала.Папа сладко спит до 9 утра потом очень неспешно идёт в ванную и также неспешно идёт на перекур.Когда попросишь его развлечь ребенка, чтобы поспать, то он отвечает что ребенок должен уметь сам себя развлекать.Вот как то так.