Зажуженная Жужжа• 31 августа 2025

Біль в спині 12 років, які аналізи здати, який лікар?

Дитина займається спортом, але останнім часом все частіше чую : мені болить спина, часто показує біль у поясниці.
Зранку після сну нормально , трішки десь походить ,починає говорити що болить.
Які аналізи здати ,і до якого лікаря звернутись?
Сунуся в чужі справи• 31 августа 2025
Ортопед.
МРТ хребта
Пасхальний тролік• 31 августа 2025
До ортопеда. Він подивиться, чи не починається сколіоз, бо такий вік, що часто починається
Тундиринда• 31 августа 2025
Невролог
УжеВотДа• 31 августа 2025
Ну які тут аналізи. Ви ж не поведете на мрт без лікаря.
Спочатку ортопед, невролог
Дякую_аж_підскакую• 31 августа 2025
МРТ. Ущемление, зажим. Каким спортом занимается ребенок? Я бы реабилитологу ребенка показала.
У меня в 2018 году распухло колено, кучу анализов сдавала кровь, ревмапробы, даже на хламидии. Кучу денег потратила на анализы, докторов и на обезболивающие препараты. А оказалось ущемление в поясничном отделе.
Украиночка• 31 августа 2025
И дополню. Если занимается спортом давайте вит Д3+К2 утром. На ночь магний глицинат или цитрат. Дозировки не называю. Сами сориентируетесь с врачом. Д3 снимает воспаление в костях, мышцах и восполняет недостаток кальция
ИзЮмрудная• 31 августа 2025
В 9 років почала боліти спина,по ренгену показало сколіоз, але він так швидко з´явився що явно щось було не так по мрт сказали що перелом хребця ,а вже коли від болю почала кричати по ночах зробили кт і побачили доброякісні пухлину ( але не одразу побачили хто описував написав що все добре. Нам повезло що знайомий переглянув кт і сказав викинути то заключення)
автор Зажуженная Жужжа • 31 августа 2025
Ответ дляУкраиночка
Дякую
Телефон Рубика• 31 августа 2025
Гимнастика или акробатика? У меня дочка гимнастка, возила к ортопеду травматологу, сказал, что это их проблема, у них соединительная ткань страдает от постоянной нагрузки, почти все гимнастки к этому возрасту имеют такие проблемы. Посоветовал найти остеопата и делать курсами именно остеопатический массаж, были 6 раз весной, помогло, пока не жалуется, остеопат сказала, что либо 2 раза в год, либо раз в год курсом надо проходить
Дую на вітер• 31 августа 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ортопед.
МРТ хребта
ортопед,але толковий. Моєму сину допоміг мануіальний массаж. (і да, МРТ може не показати зажаті нервові корінці.)
JulJul07• 31 августа 2025
Запалення нирок виключили?
Ответ дляJulJul07
Запалення нирок виключили?
Нічого не виключали, тільки питаю куди йти вперше