Вітаю. Підкажіть, чи можна в Молдові розрахуватися карткою за проїзд в автобусах, тролейбусах?
Телячі ніжноСті• 31 августа в 14:46
Нет. Только нал либо симка и мобильное приложение оператора оранж.
Ушла и Пришла• 31 августа в 14:51
Ответ дляnata9116
Є десь на вокзалі обмінник? В нашому містечку ніде купити леї
не міняйте гривні в обміннику, дуже низький курс
зніміть леї в будь-якому банкоматі
Телячі ніжноСті• 31 августа в 14:51
Ответ дляnata9116
На северном вокзале есть, но курс лучше в центре.
Телячі ніжноСті• 31 августа в 14:52
Ответ дляУшла и Пришла
зніміть леї в будь-якому банкоматі
Кстати да, так выгоднее получается.
Но нужно учесть,что в банкоматах разных банков будет сниматься разная комиссия: где-то больше, где-то меньше.
Ушла и Пришла• 31 августа в 14:54
Ответ дляnata9116
Підкажіть, я не розумію як це. В банкоматі в Україні чи в Кишеневі?
як ви можете зняти леї в Україні?!
Ушла и Пришла• 31 августа в 14:56
Ответ дляnata9116
А, дійсно. А в банкоматі Кишинева прийме моно банківську карту?
в банкоматі будь-якої точки світу, який приймає картки платіжних систем Віза і Мастеркард
Летала_НаМетле• 31 августа в 14:57
Ответ дляnata9116
Кишиневі