Нічний дожор• Изменено 31 августа в 16:08

"Їдять" на роботі

Мене не люблять і згризають на роботі, бо працюю не в офісі, а удаленка, і сама не в Україні.
Роботу свою роблю, навіть більше.
Сьогодні у вихідний сіла працювати, а дочка така: ’ти знову працюєш’.
А мені хочеться зробити більше, я ж не ходжу в офіс.
Але я жертвую дитиною, собою, не відпочиваю, вночі дивлюсь серіал,бо просто вже як робот.
Може я не вірно роблю? Може достатньо просто робити свою роботу, не перепрацьовувати?
Бо коли не відпочиваєш - з часом починаєш тупити
Заикальница• 31 августа в 16:07
Я думала оселедець їдять з цибулькою
І вам смердить
Показушница• 31 августа в 16:09
Ответ дляЗаикальница
Я думала оселедець їдять з цибулькою
І вам смердить
И я думала что-то такое))) типа едят в рабочее время)))
Неробименінерви• 31 августа в 16:09
Кому эти жертвы нужны ?
Королева краси• 31 августа в 16:10
с чем у вас связна работа?
трудно представляю как все делают ее с 9 до 18, а вы сутками каждый день еще и все выходные
Заикальница• 31 августа в 16:10
Ответ дляПоказушница
В нас такий колись був, постійно жер щось
Nathalie27• 31 августа в 16:10
Як конкретно Вас їдять? На робочих мітингах чи у робочих чатах?
КлавдіяЧерепиця• 31 августа в 16:10
Вам дистанционно легче всего - отключили мобильный или кинули в блок - и живете не тужа. Жаль в офлайн варианте так нельзя
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:10
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Питання в тому чи варто перепрацьовувати через відчуття вини
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:11
Ответ дляNathalie27
При взаємодії
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:11
Ответ дляКоролева краси
с чем у вас связна работа?
Ну не сумками, просто + пару годин в день ще.
Але я дуже вже втомилась
Nathalie27• 31 августа в 16:11
Ответ дляНічний дожор
При взаємодії
Ви вказуєте колегам на недотримання робочої етики?
КлавдіяЧерепиця• 31 августа в 16:12
Ответ дляНічний дожор
А зачем вам перерабатывать? Это чье к вам требование?
У вас есть нормы, обозначенные обязанностями, все остальное + доплата
Королева краси• 31 августа в 16:12
Ответ дляНічний дожор
Але я дуже вже втомилась
’Може достатньо просто робити свою роботу, не перепрацьовувати?’

делаете работу целого отдела или просто преувеличиваете?
english book• 31 августа в 16:13
Мені було б байдуже, якщо я виконую свою роботу.Скажіть,а у вас зарплатня однакова з тими , хто працює в офісі? Бо в нас суттєва різниця, і питань нема. Як і конфліктів.
Сусідка зверху• 31 августа в 16:13
Скорее всего вы та ещё работница
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:13
Ответ дляNathalie27
Я? Ні звичайно.
Не дають інформацію, дозволяють собі хамство ітп
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:14
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Тобто робота не з офісу не має створювати відчуття вини, необхідність перепрацювання через цю привілею не йти в офіс?
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:14
Ответ дляКоролева краси

Не цілого. Як працівник ×1.5
КлавдіяЧерепиця• 31 августа в 16:16
Ответ дляНічний дожор
Нет конечно. Вам дали ваши обязанности вы выполняете сугубо их, зачем перерабатывать, тем более за бесплатно
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:16
Ответ дляenglish book
В мене важчі проекти.
Не знала зп інших. Випадково дізналась , що в мене трохи більша (коли хтось інший підняв кіпіш)
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:17
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Обов´язків дуже багато
КлавдіяЧерепиця• 31 августа в 16:22
Ответ дляНічний дожор
Обов´язків дуже багато
Ну так выполняйте, не зря же вам зарплату больше платят. Но перерабатывать не нужно, общение с кипишными коллегами ограничивайте судо деловыми разговорами, игнорируйте упреки. Кто не понимает - в блок.
Тоже мне беда
Умничка-помощничка• 31 августа в 16:22
Кто вас съедает? Коллеги, начальство, подчинённые?
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:25
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Тоже мне беда
Маєте на увазі працювати віддано, але лише робочий час? Не пересиджувати?
So_so• 31 августа в 16:25
Вы прекрасно знаете ответы на все свои вопросы.
автор Нічний дожор • 31 августа в 16:25
Ответ дляУмничка-помощничка
Колеги.
Підлеглі також почали вилазити на голову, але з ними легше.
ОноВамнадо• 31 августа в 16:31
Ответ дляНічний дожор
Ні. Ви маєте закривати свою роботу, а чи є сенс пересиджувати, то Ваш вибір.
Стопясят раз обсуждала• 31 августа в 16:36
Якщо встигаєте зробити свою роботу, то не пересижуйте. В мене теж є бісячі колеги, які працьють віддалено, по пів дня задовбують, щоб їм то одне подивились, то інше, бо в них з дому немає доступу
КапитанльнаЯ• 31 августа в 16:38
Ответ дляНічний дожор
Обов´язків дуже багато
Кому скільки і за що платити вирішує керівництво. Навіщо переробляти? Не звертайте увагу. Ваші переробки нічого не дадуть.
ДлинноНожка• 31 августа в 16:39
Смотря какая зп. Но никто не будет ценить за то, что вы делаете больше и будут только давать вам больше работы