Янгол в камуфляжі• 31 августа 2025
Як повністю викоренити культурний вплив інших країн. Досвід Кореї.
На прикладі Південної Кореї, як вони прибирали вплив Японії, колонією яких вважалися довгий час
Навіть подумати не могла б при поточній популярності корейської музики та дорам, що колись всього цього не існувало
Вподобайден• 31 августа 2025
Корейці - страшенні расисти і націоналісти, нам до них далеко в цьому плані. Ми занадто добрі і толерантні(
Тому так як в Кореї в нас не вийде.
Маска-0b9f• 31 августа 2025
А північні корейці взагалі все із країни викорінили.Краще на них рівнятись
как тебе такое илон маск• 31 августа 2025
Ответ дляВподобайден
Тому так як в Кореї в нас не вийде.
но тенденции к этому у нас есть.
Как вы видите хотя бы по этой теме.
Шалена красуня• 31 августа 2025
Автор,запретите все,что не по вашим правилам- делов то....все щапретить
Янгол в камуфляжі
• 31 августа 2025
Ответ дляВ танке
узнать бы мнение самих корейцев, как они отнеслись к этим запретам
Думаю, вони вже і не згадають