Mira29-c3c3• 31 августа 2025
Ответ дляingaryta
Удалено администрацией...
Та ви що ???!
Оце так 😟.
Інша справа зелені . ні схем , ні махінацій .
Оце так 😟.
Romashka5577• 31 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Так.
Рік залякуаали,просив надати охорону,не надали.
Єрмак он з охороною-завхоз.
Ничего такого в интервью он не сказал, ни о запугивание, ни об охране
Ответ дляРеверанс
Парубія ненавиділи, за два Майдану, за закон про мову, за зміни в Конституцію НАТО і ЄС, за принциповість, за те що греко-католик Парубій долучився до отримання Українською православною церквою Томосу і т.д.
Не змогли ні перекупити,ні залякати-убили.
Какая сторона
Aksinia 111• 31 августа 2025
Ответ дляРеверанс
Так.
Єрмак он з охороною-завхоз.
Скрины запроса и отказа на гос охрану будут ? Это офиц документы .
Aksinia 111• 31 августа 2025
У Пороха есть частная охрана . Год, друг и соратник получал угрозы, просил охрану и порох ’великий бизнесмен’ зажлобился помочь ? Да..... не Дай Бог таких друзей ....