Ответ дляРеверанс
Парубія ненавиділи, за два Майдану, за закон про мову, за зміни в Конституцію НАТО і ЄС, за принциповість, за те що греко-католик Парубій долучився до отримання Українською православною церквою Томосу і т.д.
Не змогли ні перекупити,ні залякати-убили.
Ответ дляРеверанс
а хто с 14 по 19гг сирии и россиии наше оружие спродал?
Ответ дляРеверанс
Парубий два майдана организовал? Ну надо же. Какой хороший организатор. А защиту Крыма чего не организовал?
Олена-d1c8• 01 сентября 2025
Ответ дляМанула
Та ладно єрмак, он гавкающая собачка ОПи джокер з держохороною ...
Он режиссёр, всего этого балагана под названием жОПа.