ingaryta• 02 сентября 2025

Злюдюги, корупціонери, брехуни після Майдану прийшли до влади

Щоб закрити вже цю тему з Парубієм і його прибуванням на Майдані, де він зовсім нічого не вирішував і від його нічого не залежало, а був хлопчиком на побігушках своїх господарів, які і керували всім, скажу вам так. Таких аферістів, злодіїв, крадіїв, гопників і криміналітет, який прийшов до влади після Майдану, ще світ не бачив. Точно кажуть, що Янукович зі своїм донецьким оточенням маленькими діточками виглядають по зрівнянню з порошенківською проросійською сектою.
Natalia505• 02 сентября 2025
До теперішніх питань зовсім немає?
bonny1• 02 сентября 2025
А сейчас при власти кристально чистые люди
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ця особа разом Фєдіною, Геращенко, Ар´євим виють хором, що Парубій просив для себе охорону, а йому, якщо вірити вию не надали. Давайте спокійно розберемося в цьому черговому брехливому візгу, який вони навчилися робити на відмінно. Давайте по пунктах:
1. У кого конкретно просив охорону Парубій?
2. Де копія заяви, а також де копія відповіді. Все це повинно бути письмово, по іншому не звертаються за допомогою і відповідь повинна бути письмовою, по іншому не може бути.
3.Коли було це звернення і якому територіальному органу ( районному, обласному, державному)?
4. Якщо навіть йому і відмовили в наданні охорони, то чому фракція ’Європейська Солідарність’ на чолі з мільярдером Порошенко не організували ’бойовому побратиму’, приватну охорону? Це ж просто.
Тим більше Порошенко має свою приватну охоронну фірму.
Особиста охорона Порошенка складає більше 30 людей - це тільки особиста, працюють вони по змінах і завжди біля тіла олігарха не менше десяти охоронців.
А ще є охорона підприємств, особистого майна рухомого і не рухомого. І навіть в кожній крамниці ’Рошен’ є охорона.
А ще Порошенко має статки в 3 рази більше ніж вся Верховна Рада. А також його ’заробіток’ в 2024 році перевищив заробіток всіх депутатів в 2 рази.
Вся фракція, всі депутати ’Європейської Солідарності’ є діючими мільйонерами, згідно декларацій, які вони особисто подавали.
А на трьох охоронців для ’бойового побратима’ Андрія Парубія грошей у них не було, не вистачало - все ж зрозуміло - самим потрібні ці гроші.
А ще і піар зараз у ’Європейської Солідарності’ геніальний, реклама самих себе розвернута на всі 💯 %.
Піар і реклама на крові Парубія, на смерті ’бойового побратима’ це для Порошенка і спільників святе, вони це робили багато разів, дуже багато разів.
Все це дійство багато разів проходило на ура, все відроблено, все поставлено, а головне для частини людей це працює, ось це саме сумне.
Добра Всім
Черный Ловелас• 02 сентября 2025
пост проплачен зелено-мертвечевской ботней.
Natalia505• 02 сентября 2025
Ответ дляbonny1
Все розкажуть в некрологах. Про Парубія нічого при житті не чула. Тепер герой.
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
До теперішніх питань зовсім немає?
что украл зеленский?
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
на пост ответили шоколадо мертветчуковские боты
Natalia505• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
что украл зеленский?
Украл? Та ні, ці руки нічого не крали.
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ответ дляNatalia505
Украл? Та ні, ці руки нічого не крали.
но все таки.что он украл?
Natalia505• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
но все таки.что он украл?
Мабуть ваше серце і душу.
Черный Ловелас• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
я так понял если туалет у вас забьется виноват потрошенко?
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ліцемірне цинічне воно,два,на крові,на сльозах і,піариться, як завжди зроблене шоу,жахливо,немаю слів,н@волоч и нихто яйцями помидорами не закидав
автор ingaryta • 02 сентября 2025
армия мова вира патриотизм лондон сингапур
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
вы в туалете именно так и поняли
Черный Ловелас• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
вы в туалете именно так и поняли
Не стыдно самой себе посты лайкать?
автор ingaryta • 02 сентября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Не стыдно самой себе посты лайкать?
не стыдно работать на секту за копейки?
Черный Ловелас• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
не стыдно работать на секту за копейки?
На воре и шапка горит.
автор ingaryta • 02 сентября 2025
ФСБшна барига ліквідацією Парубія вбив двох зайців. По перше, убрав свідка, який би остаточно вирішив би долю бариги, в по друге взбудоражив людей, підняв собі рейтинг, і це вбивство переклав на центральну владу, що це зробили вони, і перетворив його в політичне. Всі сьогодні чули, як по добре спланованому сценарію толкнув свою промову журналістам, той якого затримали.
lus_so• 02 сентября 2025
Ответ дляingaryta
но все таки.что он украл?
На які кошти батьки в Ізраїлі?
lus_so• 02 сентября 2025
Ахаха. Кристальна команда подоляка-гетьманцева-міндіча-татарова-єрмака і дрібнішої ригівської кодли оце ваша команда? Риги повернулись, поставивши своїх дрібніших шісток і рулять як і раніше.
А тепер розказуйте, що вкрав порошенко. І не свої придумки, а те, що зелена команда змогла довести через своїх прокурорів.