Щоб закрити вже цю тему з Парубієм і його прибуванням на Майдані, де він зовсім нічого не вирішував і від його нічого не залежало, а був хлопчиком на побігушках своїх господарів, які і керували всім, скажу вам так. Таких аферістів, злодіїв, крадіїв, гопників і криміналітет, який прийшов до влади після Майдану, ще світ не бачив. Точно кажуть, що Янукович зі своїм донецьким оточенням маленькими діточками виглядають по зрівнянню з порошенківською проросійською сектою.
Ця особа разом Фєдіною, Геращенко, Ар´євим виють хором, що Парубій просив для себе охорону, а йому, якщо вірити вию не надали. Давайте спокійно розберемося в цьому черговому брехливому візгу, який вони навчилися робити на відмінно. Давайте по пунктах:
1. У кого конкретно просив охорону Парубій?
2. Де копія заяви, а також де копія відповіді. Все це повинно бути письмово, по іншому не звертаються за допомогою і відповідь повинна бути письмовою, по іншому не може бути.
3.Коли було це звернення і якому територіальному органу ( районному, обласному, державному)?
4. Якщо навіть йому і відмовили в наданні охорони, то чому фракція ’Європейська Солідарність’ на чолі з мільярдером Порошенко не організували ’бойовому побратиму’, приватну охорону? Це ж просто.
Тим більше Порошенко має свою приватну охоронну фірму.
Особиста охорона Порошенка складає більше 30 людей - це тільки особиста, працюють вони по змінах і завжди біля тіла олігарха не менше десяти охоронців.
А ще є охорона підприємств, особистого майна рухомого і не рухомого. І навіть в кожній крамниці ’Рошен’ є охорона.
А ще Порошенко має статки в 3 рази більше ніж вся Верховна Рада. А також його ’заробіток’ в 2024 році перевищив заробіток всіх депутатів в 2 рази.
Вся фракція, всі депутати ’Європейської Солідарності’ є діючими мільйонерами, згідно декларацій, які вони особисто подавали.
А на трьох охоронців для ’бойового побратима’ Андрія Парубія грошей у них не було, не вистачало - все ж зрозуміло - самим потрібні ці гроші.
А ще і піар зараз у ’Європейської Солідарності’ геніальний, реклама самих себе розвернута на всі 💯 %.
Піар і реклама на крові Парубія, на смерті ’бойового побратима’ це для Порошенка і спільників святе, вони це робили багато разів, дуже багато разів.
Все це дійство багато разів проходило на ура, все відроблено, все поставлено, а головне для частини людей це працює, ось це саме сумне.
Добра Всім
Natalia505• 02 сентября в 22:01
Ответ дляbonny1
А сейчас при власти кристально чистые люди
Все розкажуть в некрологах. Про Парубія нічого при житті не чула. Тепер герой.
Natalia505• 02 сентября в 22:02
Ответ дляingaryta
что украл зеленский?
Украл? Та ні, ці руки нічого не крали.
Natalia505• 02 сентября в 22:03
Ответ дляingaryta
но все таки.что он украл?
Мабуть ваше серце і душу.
Черный Ловелас• 02 сентября в 22:03
Ответ дляingaryta
на пост ответили шоколадо мертветчуковские боты
я так понял если туалет у вас забьется виноват потрошенко?
Черный Ловелас• 02 сентября в 22:07
Ответ дляingaryta
вы в туалете именно так и поняли
Не стыдно самой себе посты лайкать?
Черный Ловелас• 02 сентября в 22:09
Ответ дляingaryta
не стыдно работать на секту за копейки?
На воре и шапка горит.
ФСБшна барига ліквідацією Парубія вбив двох зайців. По перше, убрав свідка, який би остаточно вирішив би долю бариги, в по друге взбудоражив людей, підняв собі рейтинг, і це вбивство переклав на центральну владу, що це зробили вони, і перетворив його в політичне. Всі сьогодні чули, як по добре спланованому сценарію толкнув свою промову журналістам, той якого затримали.
Ахаха. Кристальна команда подоляка-гетьманцева-міндіча-татарова-єрмака і дрібнішої ригівської кодли оце ваша команда? Риги повернулись, поставивши своїх дрібніших шісток і рулять як і раніше.
А тепер розказуйте, що вкрав порошенко. І не свої придумки, а те, що зелена команда змогла довести через своїх прокурорів.