Ща как дам• Изменено 01 сентября в 07:52
Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?
Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
Ms. Доброта• 01 сентября в 08:17
Цены на продукты в Берлине - плюс минус наши)
В Польше даже дешевле наших
Одежда в Европе дешевле чем в Украине
Тоже из личного опыта
В Польше даже дешевле наших
Одежда в Европе дешевле чем в Украине
Тоже из личного опыта
Комиссия50%• 01 сентября в 08:18
Ответ дляЩа как дам
Мені чомусь здається, що частина порадниць хоче мені закрити рота, та випровдують високі ціни. Така думка в мене після прочитаних відповідей у темі
тут просто. коли більша половина країни сидить і ух останній без солі доїдає, то інша- сидить біля кормушок, і до сказу бояться їх втратити.
ось- тут тема була,по середній зарплаті.(котра офіційно 26т.) .( і це брутто )-- ось такий зріз.-.
сою не люблю• 01 сентября в 08:19
Ответ дляЩа как дам
Всі порадниці винні в ціноутворенні ! Я вас підтримаю, тільки такі теми світ в віконечці, реально впливають на бізнес! Інфа сотка!
Пишна молодиця• 01 сентября в 08:20
Тю. Автор, ау! Цены будут? Что вы там в аж двух сумках приперли из Польши?
KROX@• 01 сентября в 08:20
Ответ дляАшотакоя
Никто не оправдывает. Но в этом году цены ниже, чем в прошлом на многое
Наприклад?
А то крім подорожчання стабільного кожного тижня не бачу нічого
Кофр для ноги• 01 сентября в 08:20
Ответ дляOrganic
Я хочу щоб помідори рожеві були по 40 грн за кіло
Да, будет так!
Вишнёвая Леди• 01 сентября в 08:21
Ответ дляЛЮБА
Где картошка по 25 ?это же постараться найти надо !
В п ятницю була на базарі. Кругом картопля по 25 грн.
сою не люблю• 01 сентября в 08:21
Ответ дляГейСюда
Пару тижеів тому їздила в Варшаву.
Якісь і нижче, але більшість дорожче.
Купувала звичайний набір продуктів: яйця, олію соняшникову, картоплю, цибулю, моркву, огірки, помідори, салат Айсберг гречку, рис, масло, йогурт, курячі стегенця, персики інжирні, морозиво.
Потім спеціально купила такий самий набір продуктів в Києві. Там Бєдронка, у нас АТБ. В Варшаві я витратила майже в 2 рази більше.
Якісь і нижче, але більшість дорожче.
Неправда, там безоплатно роздають і не має інфляції в тих Ес!
А у нас війна геть не впливає на ціни, бізнес сам накручує і влада!
Вони винні, треба щоб Влада прийняла Закон про зниження цін і всім бізнесу начихвостила! Автор за це бореться!
За доступність!
Ви думаєте легко в цій боротьбі на порадниці? Теми в топ піднімати!
За доступність!
Ашотакоя• 01 сентября в 08:21
Ответ дляКидстаффовка
Підготуйтесь краще і повертайтеся.😁
Оберіть правильний час.
Можливо вечірня публіка підійде?🤔
Та, що ввечері до магазину зайде і буде втомлена після роботи.
Оберіть правильний час.
Можливо вечірня публіка підійде?🤔
Ну не знаю...
В этом году помидоры по 25, огурцы 40, буряк и лук по 10, морковь по 13, картошка 15-20, кабачки по 25, баклажаны по 30, сахар 29, масло растит подорожало на 10 грн - было по 60, а стало по 70 за литр.
Тролем нужно быть, чтоб на цены жаловаться
Забрызжу ядом• 01 сентября в 08:21
Ответ дляЛЮБА
Да вы що )))
Бачила неділю тому власними очима
Мафиозная• 01 сентября в 08:22
Те, що ціни ростуть як скажені - це факт.
Але у країні, що знекровлена війною, що щодня зазнає обстрілів по інфраструктурі, що зі знищеними і зупиненими підприємствами, що з величезними витратами на утримання військової «машини», що з виїхавшими громадянами працездатного віку…
Що ви очікуєте?
І тим не менш. Люди продовжують працювати на замінованих/обстрілюємих полях у прифронтових областях, продовжують ходити на інші небезпечні роботи і так далі.
Ви порівнюєте Польщу, якій наші біженці принесли величезні статки, з країною, яка у війні
Що ви очікуєте?
Чучало яблуні• 01 сентября в 08:22
Ответ дляЩа как дам
Мабуть вийду. Ранкова публіка виправдовує високі ціни та закриває мені рота, або боти працюють.
А шо так? Вброс отработала и новую тему строчить
сою не люблю• 01 сентября в 08:23
Ответ дляЩа как дам
вночі зробіть тему таку, підтянуться всі не сплячі, багато конструктиву в нічних темах,!
Эта_Шикарна)• 01 сентября в 08:23
Ответ дляПишна молодиця
Давайте пример. Почем литр молока 2,5 %?
Главное это литр,а не 874 мл как у нас!
Вишнёвая Леди• 01 сентября в 08:23
Ответ дляЛЮБА
На Бессарабке )))
На Виноградарі на базарі, навіть не в палатці
Срочнокпсихологу• 01 сентября в 08:23
Ответ дляKROX@
Наприклад?
На овощи. Какое подорожание стабильное у кабачков с помидорами? Не брешите
Советничаю тут• 01 сентября в 08:23
Ответ дляЩа как дам
тут завжди винен автор, вам зараз напишуть, що заробляти треба більше)
в ціни дійсно високі, але поміняти з європейськими не можу
Примарочка• 01 сентября в 08:23
Так вам до 2014 года было плохо, наверное? А сейчас должно быть хорошо. Разве нет?
Ашотакоя• 01 сентября в 08:24
Ответ дляKROX@
Наприклад?
Помидоры по 25, огурцы 40, буряк и лук по 10, морковь по 13, картошка 15-20, кабачки по 25, баклажаны по 30, сахар 29, масло растит подорожало на 10 грн - было по 60, а стало по 70 за литр.
Плету интриги• 01 сентября в 08:24
В Німеччині ціни менші?!!
Ага, брешіть більше. Це розрахунок на тих, хто зроду за кордоном не був?
Пишна молодиця• 01 сентября в 08:24
Ответ дляЭта_Шикарна)
Главное это литр,а не 874 мл как у нас!
Я попросила цену за литр, а не за упаковку. Пересчитать на литр любой может)))))
сою не люблю• 01 сентября в 08:24
Ответ дляПишна молодиця
Та мы просим вас открыть рот и рассказать какие конкретно цены на какие продукты ниже в Польше и какие действия вы собираетесь предпринять и уже предприняли. Наоборот, никто рот не закрывает вам. Просим, просим!
О действія в Польщі? Проти цін там ? Я б на це глянула
Танго утрьох• 01 сентября в 08:25
Ответ дляПишна молодиця
Автор, когда сбор на на Майдане? Организовывайте все, я приду поддержу вас
За НАБУ ходили?
Плету интриги• 01 сентября в 08:26
Ответ дляЩа как дам
Це моя власна тема, яка опирається на мій досвід та витрачені кошти. Пишу те що бачу!
А давайте конкретні приклади того, що Ви ’бачите’.