Ща как дам• Изменено 01 сентября в 07:52

Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?

Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
Шальная коклетка• 01 сентября в 08:09
Ответ дляЩа как дам
А ви не знали що під лежачий камень, вода не тече? Що це за така ментальність на порадниці сидіти та й мовчати і нехай роблять з людьми що хочуть? Країна тому й перетворюється на КНДР.
Коли і куди приходити на мітінг? Або давайте петицію, я підпишу. Чи які пропозиції у вас?
Леопардові панчохи• 01 сентября в 08:09
Ответ дляOrganic
Я хочу щоб помідори рожеві були по 40 грн за кіло
Беріть сливку по 25
Мааарковная• 01 сентября в 08:09
Ответ дляВишнёвая Леди
Де? Київ 25 грн.
Киев, 15
Organic• 01 сентября в 08:09
Ответ дляЛеопардові панчохи
Беріть сливку по 25
Так я рожеві хочу.
Гербарія сушу• 01 сентября в 08:10
Дуже не можу дозволити купити персик, виноград дитині. Їмо грушу, кавун і сливу
Я такая - жду трамвая• 01 сентября в 08:10
Ответ дляКидстаффовка
Створювати тему за темою.🤔
Тоді ціни обов´язково знизяться.😃
💯
автор Ща как дам • 01 сентября в 08:10
Мабуть вийду. Ранкова публіка виправдовує високі ціни та закриває мені рота, або боти працюють.
ЛЮБА• 01 сентября в 08:10
Ответ дляАшотакоя
Она ниже уже мебель везет)
Ту что в сумку помещается )
Кидстаффовка• 01 сентября в 08:10
Ответ дляЩа как дам
Мені чомусь здається, що частина порадниць хоче мені закрити рота, та випровдують високі ціни. Така думка в мене після прочитаних відповідей у темі
Говоріть... Не соромтеся... Нам же цікаво.

То скільки тем потрібно?
Скажіть це магічне число?😍
Я долучуся до боротьби на просторах Порадниці.
Комиссия50%• 01 сентября в 08:10
Ответ дляЩа как дам
Спочатку люди побігли і вибрали нам оцих молодих не політиків .Вибрані створили нашу реальність, придумавши оці всі чудові закони,по яких ми тепер живемо. ( Гетьманцева- також вони запустили...) з їх подачі і створились оця креативна ’ринкова’ система у нас.

А тепер люди сидять і плачуться про свою гірку долю.
Е ні,карма -таки вона є.

хотіли ж ’кінецьепохибідності’- отримали, тепер планомірно пішла епоха виживання.
отримайте і розпишіться.
Ашотакоя• 01 сентября в 08:11
Ответ дляГербарія сушу
Виноград по 80. Можно позволить ребёнку купить
Пишна молодиця• 01 сентября в 08:11
Ответ дляГейСюда
Пару тижеів тому їздила в Варшаву.
Якісь і нижче, але більшість дорожче.
Купувала звичайний набір продуктів: яйця, олію соняшникову, картоплю, цибулю, моркву, огірки, помідори, салат Айсберг гречку, рис, масло, йогурт, курячі стегенця, персики інжирні, морозиво.

Потім спеціально купила такий самий набір продуктів в Києві. Там Бєдронка, у нас АТБ. В Варшаві я витратила майже в 2 рази більше.
Я в Варшаве кофе с сестрой пила, с круассанами. 2 капучино, 2 круассана. 70 злотых. Это вроде не много, но 70*10=700 грн грубо говоря. У нас это обошлось бы в два раза дешевле.
Ашотакоя• 01 сентября в 08:11
Ответ дляЩа как дам
Т е цен не будет?
Перед тем, как брать что-то в работу- нужно готовиться
Organic• 01 сентября в 08:12
Ответ дляЩа как дам
А по факту щось буде?
Мааарковная• 01 сентября в 08:12
Ответ дляЩа как дам
вас попросили назвать конкретные цены, кроме бла бла будет что-то?
Кидстаффовка• 01 сентября в 08:13
Ответ дляЩа как дам
Ну куди ж ви😥
Так добре почали...
Повеселили зранку...
Гербарія сушу• 01 сентября в 08:13
Ответ дляАшотакоя
79-84 я не можу дозволити, бо тоді не буде що їсти
Аноним_• 01 сентября в 08:13
Ответ дляГейСюда
Пару тижеів тому їздила в Варшаву.
Якісь і нижче, але більшість дорожче.

Так офіційно, там і зарплати вищє, напевно.
Я такая - жду трамвая• 01 сентября в 08:13
Ответ дляЩа как дам
Це моя власна тема, яка опирається на мій досвід та витрачені кошти. Пишу те що бачу!
Пишіть, але грамотно.
Бо ваше вищче і виїжджяю- то якийсь жах!
Що будемо робити? (с)
Моя улюблена страшко• 01 сентября в 08:13
Ответ дляВишнёвая Леди
Де? Київ 25 грн.
Новус 16-18 гривен за кг. Белая и розовая.
Злюсь до кипіння• 01 сентября в 08:14
Ответ дляЩа как дам
Навпаки відкриваємо, а Ви мовчите, не пишете ціни дешевше
Мааарковная• 01 сентября в 08:14
Ответ дляЗлюсь до кипіння
тролляка не подготовилась
Пишна молодиця• 01 сентября в 08:14
Ответ дляЩа как дам
Та мы просим вас открыть рот и рассказать какие конкретно цены на какие продукты ниже в Польше и какие действия вы собираетесь предпринять и уже предприняли. Наоборот, никто рот не закрывает вам. Просим, просим!
Кастрюлька• 01 сентября в 08:15
Авторе, тут раніше пропонували кілька років з авокадо переходити на огірки, цього літа чогось вже мовчать.
Я з вами повністю солідарна, ціни європейські, а зарплати африканські. І це не норма. В Німеччині теж багато імпортованих продуктів, але на коло виходить все одно адекватний цінник.
І в Німеччині КОЖЕН, хто торкався ´від лану до столу ´ тих продуктів в супермаркеті, отримав на руки щомісячно мінімум 1500 євро чистої офіційної ЗП після податків, і цей кожен має страховку і на випадок тяжкого захворювання захищений.

У нас ’перекоси’ явні - націнки торгових мереж (тут проглядається цінова змова крупних операторів, хто би що не казав), низька заробітна плата торгового персоналу, зарегульований або закритий ринок для західних виробників продуктів, ’схематоз’ як загально економічне явище. На виході суттєвий ´перекіс´ в розподілі суспільних благ.
Проблема в держ.управлінні як і завжди.
Плету корзинки• 01 сентября в 08:15
Не пиз...те, что в Германии дешевле,чем в Украине?
Чучало яблуні• 01 сентября в 08:16
Ответ дляЩа как дам
А якщо усім мовчати, то будемо як КНДР жити!
Вы уже на майдане? Или гордо патриотично вещаете с теплого дивана из Европы, составляя список харчей что будете ввозить в Украину ?
Кастрюлька• 01 сентября в 08:16
Ответ дляЩа как дам
Так і є, це лав-лав-лав не прокинулася, зараз прийде і з США буде давати свою експертизу як тут в Україні все дешево і круто. )))
Ms. Доброта• 01 сентября в 08:16
Ответ дляЩа как дам
Мы уже там, если вы не заметили
Забрызжу ядом• 01 сентября в 08:16
Ответ дляЛЮБА
Где картошка по 25 ?это же постараться найти надо !
В ашане
Кидстаффовка• 01 сентября в 08:17
Ответ дляЩа как дам
Підготуйтесь краще і повертайтеся.😁

Оберіть правильний час.
Можливо вечірня публіка підійде?🤔
Та, що ввечері до магазину зайде і буде втомлена після роботи.