Впораюсь зі всим• 01 сентября 2025

Питання до тих, хто п´є каву в кав´ярнях

Скільки витрачаєте в місяць , приблизно ?
В мене по-різному: від 1000 грн ..
Просто цікаво ) якщо не п´єте ця тема не для вас
Коли мовчу- приємна жінка• 01 сентября 2025
Раніше в месяца уходило 2500- 2700. Так как кофе дома не пила, потом посчитала, и купила себе гейзерку и кофе. Стало уходить меньше. Гривень 500 в месяц. Но это только за себя считаю плюс муж тоже кофеман у меня. Он может и дома попить и ещё на улице в кофейне выпить😬
18 мнеУЖЕ• 01 сентября 2025
Із задоволенням пила б каву в місті, але майже всюди кава паршива. Тому звели цей ритуал до мінімума. Перейшли на морозиво з мака))
Фіфачка• 01 сентября 2025
Я пью только американо, так вот в кофейнях он говно.
Регионщица• 01 сентября 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Я не люблю из таких автоматов. Я люблю как в кофейнях вручную делаю с рожком и молоко взбивать вручную. А из автомата какая то химическая пена лезет.
Больше всего это зависит от кофе, а не от чего то другого. Только очень хороший бариста готовит кофе лучше среднего автомата. Правда с устойчивой молочной пеной- вы правы, да. В машине - на молочном порошке
Шкала Радощів• 01 сентября 2025
Пью кофе дома.
Кто крайний?• 01 сентября 2025
В Німеччині кава 4€, навіть якщо пити тільки раз на день, виходить 120€
Донька подруги• 01 сентября 2025
Капучино в день
Це 60-70 грн. Тобто 1500 грн в місяць, але це мій ритуал, гарна кофейня, спілкування, антидепресант, не жалко
Дома є кавоварка
Ума Палата• 01 сентября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Коли нічого ліпшого не пив, то й горілий шмурдяк-смачно
Маєте право на свою думку і я, до речі, також.
Prervana• 01 сентября 2025
Ответ дляУма Палата
На wog смачна кава.
Та не... Специфичная она там очень
60 метрів сметани• 01 сентября 2025
3000 в месяц. Я пью бамбл каждый день, он почти везде стоит от 90 грн
Обнимашкина• 01 сентября 2025
1300 в місяць приблизно .
Я пью лате , це кава з молоком , тобто як перекус.
45-65 грн коштує напій . Мені норм , зп 150т , тому можу собі дозволити
Запасная спина• 01 сентября 2025
Ответ дляДай подивлюся
Кофе только утром. Мне готовит муж, пока собирается на работу
В течении дня не пью, не понимаю этот ритуал. Вечером тем более
Не трачу ничего. Хотя, на финансы не жалуюсь
Бувають же такі душніли.і економна, і випендритися,що чоловік готує ( це вплине на ціну? а про це питали в темі)
І ще підкреслили,що на фінанси вона не жаліється В автор просто запитала про бюджет на каву за місяць.
Оле Лукойе• 01 сентября 2025
Пʼю, але не щодня, може 2-3 рази на тиждень, тому що в мене вдома каво машина, а я більше 2 чашок на день не пʼю. По грошах не рахувала, якось не було потреби 🤷‍♀️
Капуста Маша• 01 сентября 2025
Немає бюджету на каву, скоротила ці витрати. А так півтори-дві тисячі йшло.
Марічка• 01 сентября 2025
Ответ дляПенсіонер
На вихідні їхали з дружиною між містами , купив на заправці
КАПУЧІНО 86ГРН

НА СМАК гав но

дома на кухні і піна краща ,і зерна смачніші.
Більше брати ,не буду
Вы вообще вопрос читали?? Там спрашивают кто пьет кофе в кофейнях, а не на Окко
Байрактарна• 01 сентября 2025
Купили кавомашину додому, п´ємо вдома. Дуже смачно
Марічка• 01 сентября 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Каждую субботу утром два капучино. Это 110 грн за два. Итого 440
Это что за ритуал такой??
Именно по субботам и по 2
Марічка• 01 сентября 2025
Ответ дляУма Палата
На wog смачна кава.
То ви смачної не пробовали
Эт вернячОк• 01 сентября 2025
Теж скоротила витрати на каву останній рік. Тільки на вихідні з чоловіком можемо вдвох випити десь у кав´ярні. Раніше могла дозволити пити майже щодня у кав´ярнях, зараз тільки вдома. Так що до 1000 грн/місяць на двох у кав´ярнях, не більше. Не в пріоритеті це зараз
ХаДиДиШь• 01 сентября 2025
Сміливо можна множити на х2, бо ще чоловік зі своєї карти платить буває.
zajka12• 01 сентября 2025
2700-3000, після відпустки зав´язую з цим
Зажуженная Жужжа• 01 сентября 2025
Я каждый день по 50 грн, иногда 35, если беру американо. Для меня это минутка релакса, спокойствия, не могу даже описать состояние, дома почему то такого чувства не испытываю))
Капуста Маша• 01 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
1300 в місяць приблизно .
Ну в мене трохи скромніше, але під гаслом ’де гроші, Зін’ я тут недавно пройшлась по річним тратам з шаблюкою (чи то пак олівцем). І, м´яко кажучи, була дуууууже здивована)))
Пенсіонер• 01 сентября 2025
Ответ дляМарічка
чукча пісатєль,

Я не читав ,но осуждаю
Пенсіонер• 01 сентября 2025
Ответ дляМарічка
Навіщо кахвешний козак

Якщо дома на кухні ДЕЛОНГІ Прима донна елайт.
І зерна з Феодосійської 1 КАВА СВІТУ

АГІНЬ
Дай подивлюся• 01 сентября 2025
Ответ дляЗапасная спина
Не завидуйте )
Пенсіонер• 01 сентября 2025
Ответ дляМарічка
Это что за ритуал такой??
Именно по субботам и по 2
У нас теж ритуал по вихідним
Разом сідаємо на кухні пити каву з десертом

Каву готую Я
Пенсіонер• 01 сентября 2025
Пачки кави 1кг.
Вистачає на місяц /два.
Коли як
Залежить від прихожан.
Подмигашка• 01 сентября 2025
Багато, бо за кордоном кава дорога дуже, 200 грн тільки лате,тістечко ще від 200 до 500 грн.
Дева Мария• 01 сентября 2025
Каждый день вне дома - 56-83 грн . Дома утром обязательно .