Налогообложу• 01 сентября в 09:17
Що випити від "кріпатури" в тілі?
6 днів відпрацювала, працюю консультантом, робота на ногах. Сьогодні ледве прокинулась, все тіло болить..голова, спина, ноги, шия. Єдиний вихідний і треба йти на город картоплю збирати, а я не можу, що випити, щоб хоч на певний час було легше?
Зоркая Зорро• 01 сентября в 09:20
Я в таких случаях стимол люблю прям очень. А вам может от ибупрофена до нимесла подойти, и, возможно, диклофенак.
Несу добро людям• 01 сентября в 09:22
Гарячий душ або в ванній полежати, зробити легку зарядку або хвилин на 20-25 йогу, пілатес. Якщо ну зовсім-зовсім погано, то нурофен випийте
На майбутнє знайте, що кожного вечора після робочого дня ви обовʼязково повинні полежати 15 хв х ногами на стіночку, десь під кутом 45 градусів і зробити розтяжку на все тіло
Налогообложу
• 01 сентября в 09:23
Ответ дляШкала Радощів
Меня обезболивающее не берет от крепатуры. Только отдых
В мене пятирчатка є. Думаю її випити
Налогообложу
• 01 сентября в 09:23
Ответ дляОдні думки
Зачем такая жизнь ?
Це тимчасові труднощі
Налогообложу
• 01 сентября в 09:24
Ответ дляЗабризкана водою
Обезбол
А найкраще ванну прийняти , але це б на ніч якби
В мене ще вчора був такий стан, наче я захворіла, темпепатура піднялась, ломота в тілі..думала, що вірус підчепила, а сьогодні ледве прокинулась
Налогообложу
• 01 сентября в 09:25
Ответ дляЗоркая Зорро
В мене пятирчатка є
Налогообложу
• 01 сентября в 09:25
Ответ дляKittaa
Картопля як раз і врятує!
Сарказм? Чи ви маєте на увазі, що я розімнусь і мені легше буде?
Налогообложу
• 01 сентября в 09:33
Ответ дляKittaa
Ні не сарказм
Ви почнете працювати мʼязи розігріються і не будуть боліти
Скоро йти на город, ввечері відпишусь як мені було)
ФсеСама• 01 сентября в 09:35
Ответ дляНалогообложу
Так а что вас заставляет думать, что вы выздоровели???
Налогообложу
• 01 сентября в 09:41
Ответ дляФсеСама
Температури немає, але кріпатупа є, та ще й на роботу завтра
ФсеСама• 01 сентября в 09:42
Ответ дляНалогообложу
А как вы отличаете крепатуру от ломки при вирусе?
Налогообложу
• 01 сентября в 09:51
Ответ дляФсеСама
Ломка вона по іншиму відчувається, вона по всьому тілу якось, а кріпатура в мене в окремих ділянках
ФсеСама• 01 сентября в 09:53
Ответ дляНалогообложу
У меня в этот ковид тоже болело не так, как при гриппе. Левый бок ныл и немного поясница слева. И ужасно больно было внутри в животе слева. И я, естественно, не заподозрила вирус.
А у вас есть причины думать, что вы необычно нагрузили именно те мышцы, что болят? Спортом занимались?
Не кую, не мелю• 01 сентября в 10:14
Хіба крепатура це від ходіння? Крепатура це біль в м´язах, мікророзриви. А ви ходили/стояли
Не кую, не мелю• 01 сентября в 10:16
Ответ дляНалогообложу
Автор, ви хоч розумієте що таке крепатура? Ось після городу до всьої ломоти додасться ще й вона. От на хіба сьогодні туди йти, якщо тіло просить відпочинку? Хоч би температуру поміряли перед тим городом
Налогообложу
• 01 сентября в 11:47
Ответ дляФсеСама
Ні, в мене просто робота стояча, по 9 год на ногах, я завжди втомлююсь
Налогообложу
• 01 сентября в 11:48
Ответ дляНе кую, не мелю
Бо я лише сьогодні вихідна, потім знову на 6 днів на роботу і коли її вибірати
Не кую, не мелю• 01 сентября в 12:24
Ответ дляНалогообложу
Ви одна проживаєте? Більше ніхто не може ту картоплю вибрати? І що станеться з нею через 6днів? Дайте собі відновитися...(
Налогообложу
• 01 сентября в 14:05
Ответ дляНе кую, не мелю
Ми вже її зібрали, все добре. Але стан всеодно якийсь такий, голова болить
Не кую, не мелю• 01 сентября в 15:52
Ответ дляНалогообложу
((