Не люблю натовп• 01 сентября 2025
Гепатит С немає ліків по держ. програмі Київ
Чоловік став на програму на початку січня 2025 року в інституті Громашевського (Київ). До сих пір ніяких відомостей по лікам немає. Що робити - чекати? Чи куди звертатись?
P.s. Самостійно закупити ми не в змозі.
Не люблю натовп
• 02 октября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Я рік чекала. Чекати!
Нарешті вже отримав тиждень вже приймає, дочекалися)
Блакитна устриця• 12 октября 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Це добре:)
Любительница• 18 октября 2025
Ответ дляГолубая фишка
Гепатит С ,це зняття з обліку.І в Німеччині можна лікуватися безкоштовно.
Ви в це вірите? Мобілізують і з гепатитами, і з шизофренією, і з епілепсією. Кого зловлять - усі пригодні,якщо ходячий.
Он інсулінозалежного батька трьох дітей загребли, у нього дві підстави для відстрочки і зняття з обліку.