zhan-net• 05 октября 2025
Де зробити за направленням ультразвкове дуплексне дослідження позачерепних
каротидних та вертебральних судин? Щось не можу розібратися в Хелсі. Здається, не всі лікарі роблять це дослідження. Як знайти потрібного. Може хтось може порадити компетентного лдікаря. І хотілося б не через пів року, а раніше. Дякую
Скользкая• 05 октября 2025
Кондратюка 6, діагностичний центр, звоните і записуєтеся, чекати можливо 2 тижнів або місяць. За кошти швидше, не дорого, бо гос. В хелсі можна знайти їх теж.
Скользкая• 05 октября 2025
Яжбоматусяблін• 05 октября 2025
Ответ дляСкользкая
За направленням мало що де роблять. Завжди звертаюсь на кондратюка,там підскажуть.
Хороший диагностический центр?
Скользкая• 05 октября 2025
Ответ дляzhan-net
Дякую... але ж там запис раз на місяць живою чергою....
Я записувалась без проблем, як зараз хз. Якщо терміново то тільки за гроші в часній клініці.
Бабайко• 05 октября 2025
Які у вас скарги чи діагнози для такої процедури, поділіться, будь ласка? Відчуваю, що теж необхідне таке дослідження зробити.
Скользкая• 05 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Хороший диагностический центр?
Лікарі є хороші.
Скользкая• 05 октября 2025
Ответ дляzhan-net
так дякую.... спробую за направленням.....
Взагалі скажу так, мені ця діагностика нічого не дала, через рік стало гірше, зробила мрт і стало все ясно. По діагностиці було нічого страшного, а на мрт протрузії шиї, тому був шум у вухах типу як тиск падає. Рахую що втратила час.
Ответ дляСкользкая
дякую за Ваш досвід.... я так розумію, мені треба виявити, чи є бляшки в судинах, бо маю високий холестерин і сердцеву патологію...
Скользкая• 05 октября 2025
Ответ дляzhan-net
Моїй мамі робили узд судин голови у віві на шулявці за гроші,атеросклероз виявили.
Скользкая• 05 октября 2025
Ответ дляzhan-net
дякую, мені треба за напрапвленням
Ну це вам на замітку на крайній випадок.
Не против• 05 октября 2025
Ответ дляzhan-net
дякую, мені треба за напрапвленням
Шукаю трусики• 05 октября 2025
На Кондратюка 6. Звоните в регистратуру, узнаете как фамилия врача, который делает именно это узи, и в какой день открывается запись на следующий месяц. Уточните при звонке, Ваше УЗИ это будет одна процедура или две, тогда Вам надо будет сделать 2 записи подряд. В Хелс24 находите этого врача, в день открытия записи в 8 утра в Хелс24 записывайтесь на начало следующего месяца, одну или две записи подряд делаете.
Не против• 06 октября 2025
Ответ дляzhan-net
Шановна, займіться своїми справами, якщо не маєте, що сказати по суті питання.
Ответ дляШукаю трусики
Спасибо большое