ЗдесяЯ• 01 сентября в 12:05
Укрпошта, посылка не едет 2 суток с отделения
Добрый день, советчицы
Отправила посылку укрпочтой, двое суток лежат в отделении ,откуда отправляла.
Точно знаю ,что забирает машина и утром и вечером ,то есть уже четыре раза точно за двое суток забирали посылки ,а моя не едет почему то
Пффф 100%• 01 сентября в 12:08
Вона поїхала, просто баща чи відділення глючить, потім в одмн день з´явиться вся інформація
Пффф 100%• 01 сентября в 12:08
Ответ дляАноним_1858
Машина забирає і в суботу, і в неділю?
У нас - так. Київ.
Саджу все зарання• 01 сентября в 12:11
Вихідні. На укрпошті нема кому працювати, можливо водій і взяв вихідні і не забирав посилки. Напишіть їм у фб, там швидко відповідають, або телефонуйте. Останнім часом не було проблем з рухом відправлень.
ЗдесяЯ
• 01 сентября в 12:17
Ответ дляАноним_1858
Машина забирає і в суботу, і в неділю?
Місто Дніпро ,так ,і в суботу ,і в неділю . Я недалеко живу від пошти ,часто бачу ці машини.
ЗдесяЯ
• 01 сентября в 12:18
Ответ дляПффф 100%
Дякую.
Там все розмивчато• 01 сентября в 12:20
Ответ дляЗдесяЯ
Напишите в техподдержку на Фейсбуке. Они отвечают не сразу, но отвечают в любом случае
Безпорадна Кроко• 01 сентября в 13:09
Прильот був по відділенню чи по терміналу розподільчому, було попередження про затримку відправлень. Бачила на їх сторінці у Фейсбук.