ПесиКот• 01 сентября 2025
Як думаєте, чи вимочувати гомілки курячі для дитини маленької?
Купила гомілки, а вони трішки пахнуть. Уксусом допоможе вимочити їх? Хочу суп зварити чи що краще?
Барабасиха• 01 сентября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Я б взагалі рекомендувала, трошки в супчик додати, для надійності, так сказати
Думаєте ціль позбутися родини?
Блакитне небо• 01 сентября 2025
Ответ дляБарабасиха
Бідні діти, батьки несповна розуму.
Я все ще сподіваюсь що це жарт. Домашні рецепти по приготуванню трупної отрути
Я не в теме• 01 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
3 роки треба щось типу супу зварити
На воде свари, мамашка
Скокмоно - стокнуно• 01 сентября 2025
Ви купили вже з запашком? Віднесіть назад.
А дитині купіть свіжі.
Valentina shop2020• 01 сентября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я когда-то свекрови задала такой же вопрос.
Она рассказала, как раньше везли тушки кур, гусей и индюков поездом из Днепра в Нижний Новгород. Летом. И ничего, вымочили потом и готовили. И все отлично.
Но я предпочла ребенку не давать совсем.
Тем более, что там за бульон с той гомилки, кость и кожа
Это было домашнее мясо и оно быстро не портится ,а курка с магазина воняет сразу после покупки,а на второй день ее не возможно кушать