Анонимба• 01 сентября в 21:49
Чи потрібно продовжувати договір оренди квартири?
На рік договір, чи обов´язково продовжувати?
БлинчикБезСметанки• 01 сентября в 22:08
В договорі, скоріш за все, є стандартне речення типу ’якщо сторони не припиняють угоду, вона вважається продовженою’. Якщо є, то договір вважається продовженим, якщо не було повідомлення про припинення.
Анонім Перший• 02 сентября в 10:10
я спрашивала квартирантов, печатаем ли новый? не захотели. За год вы уже увидели, что за люди, стоит ли дальше с ними общаться.