Коханозадовільна• 02 сентября 2025

Чи можна завагітніти під час прийому контрацептивів у вигляді таблеток

За призначенням лікаря приймаю другий місяць препарат Клайра
От допила вже всі, а так і не почались місячні

Сьогодні куплю тест, але цікаво, чи були у когось такі випадки
маска Ілона• 02 сентября 2025
Случаев не было, но на эффективность таблеток влияют и алкоголь, и витамины, принимаемые дополнительно. Так что))
Злива інформації• 02 сентября 2025
Если принимать правильно - то это невозможно.
Жена аллигатора• 02 сентября 2025
1. Пропуски таблеток або затримка в прийомі більше 12 годин
2. Рвота або діарея після прийому
3. Антибіотики, препарати зі звіробоєм і ще якісь знижують ефект, все це указано в інструкції.

Якщо нічого не було, то вагітність дуже маловірогідна
Сонячний зайчик• 02 сентября 2025
Є якийсь відсоток можливої вагітності, але це велика рідкість.
автор Коханозадовільна • 02 сентября 2025
Я ніколи не приймала такі препарати
Тому первинний страх у мене був

А ще, мені наснилось так явно, що я ловлю рибу, так мені снилось перед народженням сина

От у мене залишилось дві останні таблетки, а нічого так і не починається, я й запанікувала
Пила регулярно без пропусків в один і той же час
Ответ дляЖена аллигатора
2. Рвота або діарея після прийому

Нічого не було
Дуже дуже вумна• 02 сентября 2025
Любой контрацептив защищает на 98%. Таблетки тоже могут дать сбой по разным причинам. Иногда особенность организма, что именно эти таблетки могут не подойти, приём других препаратов может снижать защиту.
Колишня муза• 02 сентября 2025
Грейпфрут тоже снижает действие
Колишня муза• 02 сентября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Я ніколи не приймала такі препарати
Тому первинний страх у мене був

Если бы я была беременна каждый раз после снов про рыбу, у меня был бы детский сад детей. Но по факту только 2.
Рыба сниться не только к беременности
Сонячний зайчик• 02 сентября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Я ніколи не приймала такі препарати
Тому первинний страх у мене був

Я не знаю, як в Клайрі розраховано 21+7, чи просто 21 пігулка. Приймаю Ярину 21 день, через 4 дні після останньої пігулки починається менструація.
Намакушка• 02 сентября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Я ніколи не приймала такі препарати
Тому первинний страх у мене був

Сколько за жизнь та рыба снималась мне))...бред это всё
Ответ дляКолишня муза
Рыба сниться не только к беременности
Та може.
Дай Бог, бо двоє вже є
Всміхайлик• 02 сентября 2025
На Клайре у вас цикл будет швырять первые 3-4 месяца только так, от+ до -. Из за этого ее бросила. Не люблю такое не понятное. Вернулась на логест. Четко, вплоть до часов
Тут надолго• 02 сентября 2025
Так, було- але то був мій промах, я спочатку захворіла на гнійну ангіну і приймала антибіотики, а потім приймала БАДи для шлунку, а виявилось що то були таблетки зі звіробоєм, з дуже великим процентом
Щебетуха• 02 сентября 2025
Две последние в Клайра пустые, посли них у меня начинается. И то только раз в 4 цикла, в остальные вообще ничего. Красота! Пью уже 7 год. До этого пила Ярину лет 15. Случаев беременности на ОК при правильном приеме не знает даже моя гинеколог со стажем работы 30 лет
Ответ дляЩебетуха
Дякую.
Ви мене заспокоїли!

Я також читала про високий рівень захищеності)))