Укр_жіночка• 02 сентября в 09:50
Скільки ви отримуєте і ким працюєте?
Почну з себе працюю інженером, отримую 30 тис. Київ
Коштів не вистачає
а ким ви працює чи вистачає вам?
Коштів не вистачає
а ким ви працює чи вистачає вам?
Княгиня пітьми• 02 сентября в 12:50
Ответ дляОйЙой
Вопрос не об этом был. Аренда и биллы сколько у вас тянут? А развлечения для ребенка, поездки? Или вы никуда не ездите?
Аренда и биллы вместе около 1200. Мы постоянно ездим по окрестностям, особенно Yorkshire dales и Peak District, я на севере, здесь все рядом, часто ездим на побережье (в сторону Скарборо или Блекпула). Иногда на юг, были летом пару раз. Раньше часто тусили в Лондоне, там подруга, сейчас уже дочку туда не вытащишь. Весной были в Амстердаме. Плюс у дочки был теннис (сейчас травма), у меня теннис и танцы. Т е жизнь достаточно насыщена в меру моих возможностей и времени.
Паспортний стіл• 02 сентября в 12:55
Ответ дляМошей ницца
А бухгалтеры оказываются имеют норм доход
Если не в Украине
Пешеходик• 02 сентября в 12:57
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Київ 65 тис. глав.бух. Не вистачає.
что ж вы работаете главбухом за такую низкую зарплату?
Дикая Роза• 02 сентября в 12:58
Учитель: две ставки+высшая категория+стаж 22 года+классное руководство=25 000.
На репетиторстве ещё добиваю тысяч 10.
Получается где-то 35000 в месяц, но можно сказать, что занята почти одной работой(
На репетиторстве ещё добиваю тысяч 10.
Наверняка• 02 сентября в 12:59
Ответ дляЗяблик протестант
Теж репетитор, працюю в приватній студії, оплата 200 грн година, і це не село. Скільки берете за годину и де шукаєте учнів?
Ой, мені, маб, не можна розголошувати. Скажу так, працюю в одній дуууже відомій онлайн шк, чия реклама у всіх укр блогерів на каналах.
Але оплату нам не піднімали вже 2 роки і у цьому році також сказали, що ні. Раніше було солодше, я кинула шк звичайгу і ліцей заради роботи онлайн, так вигідно було. Зараз з бонусами, можливо, і буде, як у вас.
Не люблю працювати з дітьми в реалі (зараз тільки одна учениця у мене), але мабуть, доведеться набирати. То з таких учнів беру 300. ЦІна з минулої весни і піднімати не буду.
Синиця у спідниці• 02 сентября в 13:00
Ответ дляИнста_Богиня
Пригород, в Києві я думаю трішки більше але їздити не хочеться наче й подобається і офіційно але.. таке відношення це жесть
А що б ви робили, якби не виконували роботу, яку вважаєте не своєю? Чи ви працюєте понаднормово ще 2 чиїсь зміни?
Жинси на дитину• 02 сентября в 13:07
Ответ дляФрекен бок
на держслужбі не потрібен перевод? не погоджуся з Вами. Так легше з органу в орган попасти. А з вулиці не дуже хочуть брати.
Купа людей прийшло з вулиці влітку з 0 р. держстажу.
Жинси на дитину• 02 сентября в 13:08
Ответ дляТень льва
Підкажіть, як знайшли роботу на такі кошти? Я за освітою літературний редактор, не працюю за освітою, але щоб навичку не втрачати, то на фрілансі підпрацьовую у журналі. Моїм колегам після університету максимум 12 тисяч пропонували.
Робота і ворк юа.розмістила резюме і мене знайшли.самі. ще й вибирала. З 5 місць. Усе держслужба і не які-небудь місця.
АБВГДэшница• 02 сентября в 13:10
Київ, юрист в проф.он-лайн видавництві , 30 тис., оренда квартири, одна. Не вистачає
Жинси на дитину• 02 сентября в 13:11
Ответ дляЛюблю Украину
Я пам´таю цю жіночку за якоюсь іншою темою про зарплати.
Вона, по легенді, сидить в якійсь держустанові, навіть не у видавництві, і отримує 45 000 за редагування якоїсь внутрішньої друкованої продукції.
Де такий рай для літредакторів - категорично відмовляється відповідати
Уявляєте, скільки отримуєть на руки у них, наприклад, керівники департаментів? Якщо літредактор (це десь рівень провідного спеіаліста) отримує 45?
Як мінімум, це ГУР!
Ні, я жодного разу не писала тут про зп. Я думаю, що редакторів з такими зп багато. Бо це одна сім´я і якщо це держслужба, то платять однаково в усіх установах одного рангу. Саме редакторам.
Малявка ще та• 02 сентября в 13:14
Ответ дляДевальвация
Касир в банку +-17-18
Це в Києві чи якесь інше місто?
ДелиВерка• 02 сентября в 13:14
Ответ дляУкр_жіночка
з цієї теми можна зробити висновок: за кордоном, що спокійніше, що зарплатня краще
Ваши выводы не имеют никакого смысла без учета повседневных трат)
Балаболка• 02 сентября в 13:16
Ответ дляУкр_жіночка
що ви продаєте таке, що у вас ставка тільки 46?
ви інженер-проектувальник?чи просто інженер, десь на виробництві?
АБВГДэшница• 02 сентября в 13:18
Ответ дляЯ не в теме
2-4тис
3д візуалізатор
А де вчились, якщо не секрет? Чи давно працюєте?
Тень льва• 02 сентября в 13:18
Ответ дляЖинси на дитину
Цікаво, а скільки років досвіду маєте, чи з нуля прийшли?
Девальвация• 02 сентября в 13:19
Ответ дляДоль Чекомбана
Своя фирма. Продажи. В среднем, ежемесячная прибыль 10т€.
Що продаєте?
Девальвация• 02 сентября в 13:19
Ответ дляБрюлик в стразах
Керівник відділу.
Економічна освіта та дві іноземні мови.
А якого саме відділення?
Девальвация• 02 сентября в 13:19
Ответ дляБубль Гум)
Руководитель, 180+.
На все хватает, но всегда хочется больше.
А чим керуєте?
Укр_жіночка
• 02 сентября в 13:20
Ответ дляБалаболка
просто інженер
Девальвация• 02 сентября в 13:21
Ответ дляХачапууури
Менеджер з продажів 29-45 к грн
А що продаєте?
Девальвация• 02 сентября в 13:22
Ответ дляОбнемашечка
Кассир, 1800 смена 12 часов. От 30т в месяц получается.
А супермаркеті?
Ні за холодну воду• 02 сентября в 13:26
Ответ дляДа Щас же
Бухгалтер 2,5 т.уе
Ви бухгалтер в іноземній компаніїї ? Яка сфера діяльності? Підскажіть, як знайшли роботу на таку з/п ? Які вимоги ?
Брюнетка в Мармеладе• 02 сентября в 13:26
Ответ дляПешеходик
Тримає те, що віддалено. Але періодично переглядаю вакансії, хожу на співбесіди. Може і знайду щось краще.
Я не в теме• 02 сентября в 13:29
Ответ дляАБВГДэшница
360visual. Онлайн. 2 роки працюю