У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Ответ дляYour Sweetheart
Бо будуть моменти, де треба петерпіти
У всіх людей такі випадки бувають, чи ви не в курсі?
Вдягайте в що хочете
Але,як бачите, думки не завжди збігаються з вашими
Почитайте threads
Вдягайте в що хочете
Почитайте threads
Так а навіщо ускладнювати життя?
Навіщо пітніти закритому одязі, ніж вчитись в зручному одязі. Теж поло і шорти.
Навіщо? Щоб було?
Ми ж розвиваємось. Ми придумали транспорт щоб швидше переміщатись, кондиціонери коли жарко, ми користуємось калькуляторами
І тут па бам! Треба спеціальнопостраждати
Навіщо? Щоб було?
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Я своїх поки не маю
Працюю в освіті і добре все бачу
Шортики в університет вдягатимете, там вже таких правил немає
Хоча з голим животом теж заборонено ходити і в декольте
А школа є школа
Працюю в освіті і добре все бачу
А школа є школа
Як працівнику освіти вам не подобається тільки довгі шорти на дітях ,а працівники можуть хоч з бані в халаті ходити ? Чи вважаєте ви пристойним одяг що на директорці ?чи не має вона бути прикладом для інших і якщо впроваджувати незаконні обмеження щодо одягу ,то має притримуватися їх сама ?
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюша
Так а навіщо ускладнювати життя?
Навіщо? Щоб було?
Я в спеку взагалі не страждаю
Шорти нічим не відрізняються від спідниць
А у хлопців вибору немає
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Ні,знайома завуч може прийти у школу в спортивному костюмі
Для мене це теж не ок, якщо чесно
Ви про дітей говоримо, а не про вчителів
Для мене це теж не ок, якщо чесно
Ответ дляYour Sweetheart
Так собі , особливо як для першого вересня
А якби вдягнена була офіційно, то скажені мамаші все одно б верещали
Ну тобто бидло чомусь там намагається навчити здобувачів освіти
Ок.
Яка ваша думка щодо відправити дітей додому ( вдома може нікого не бути, можливо дитину підвезли до навчального закладу) хто відповідатиме за безпеку цих дітей яких директор не допустила до навчального процесу?
Ок.
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
бідні ті діти ,як такі невиховані і злі освітяни працюють
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюша
Ок.
Як би там не було,вона директор і має значний вплив
Освіта це двосторонній процес
Навіщо нариватися, якщо можна одягнутись нормально?
Я написала,що не пускати в школу неправильно, але зауваження щодо одягу там стосується і директора і дітей
А дітей в першу чергу
Освіта це двосторонній процес
А дітей в першу чергу
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Для мене це теж не ок, якщо чесно
Ну тоді може доречніше робити зауваження дітям ,(а тут не просто зауваження а порушення прав на освіту )коли ти сам дотримуєшся ділового стилю ?
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Я працюю з дорослими людьми
Чи ви забули,що у дітей є ще й обов´язки, а не тільки права і побажання?
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюша
Слава богу ми дійшли до того що шорти від спідниць не відрізняються.
Хоча відверто в шортах набагато зручніше і гігієнічному сенсі.
Мені не зручніше і я їх не ношу
Додому прийде й перевдягнеться у шорти
У школі це зайве
Додому прийде й перевдягнеться у шорти
У школі це зайве
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляNerses
Директор скоро лишится своей должности. Поступила очень глупо.
і правильно батьки зроблять якщо дотиснуть це
nabludatel• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
В брюках легеньких або джинсах
А чому джинси для вас є допустимими в діловому стилі, а спеціальні шкільні шорти - ні?
Для дівчаток шорти краще, ніж спідниці. Бо під спідницею можна побачити нижню білизну, а під шортами ні. Дитина почувається спокійніше. Вона зосереджується на навчанні.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
То й що б це змінило?
Писали б так само,яка погана директор
Ответ дляYour Sweetheart
Для мене це теж не ок, якщо чесно
А не про учасників навчального процесу? Не про сторони конфлікту?
На відео вчитель прямо порушує закон
Діти при цьому нічого не порушують
Але вам все одно винні діти ( батьки) бо є якісь правила гарного тону
На відео вчитель прямо порушує закон
Діти при цьому нічого не порушують
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляnabludatel
Джинси допустимі взимку і в холод
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Джинси це майже те саме,що звичайні штани
Я особисто зиму переношу набагато гірше,ніж спеку
Ну про свої проблеми з білизною на інших не перекладайте
Джинси є класичні, чорні, не яскраві
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюша
На відео вчитель прямо порушує закон
Діти при цьому нічого не порушують
На відео вчитель прямо порушує закон
Діти при цьому нічого не порушують
Є правила установлені суспільством
Не тільки законом
Ви можете їх не виконувати
Але більшість людей вважає інакше
На цьому й пропоную більше не дискутувати
Не тільки законом
Ви можете їх не виконувати
Але більшість людей вважає інакше
Ответ дляYour Sweetheart
Освіта це двосторонній процес
А дітей в першу чергу
Освіта це двосторонній процес
А дітей в першу чергу
Ні. Не в першу чергу.
І якщо умовний дрескод ніде не прописаний.
То зауваження щодо одягу дітей це суб´єктивна думка якоїсь конкретної людини яке вона може лишити при собі.
Або змінити професію якщо порушує права дитини
freedom_2015• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
Я працюю з дорослими людьми
фух ,за дітей спокійна хоч .Дорослі вже можуть дати відпір невихованості
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюша
Ні. Не в першу чергу.
Ми не знаємо прописаний він в статуті чи ні
В першу чергу дітей
Бо у вчителя прав більше, чи для вас це секрет і вас розриває від цього усвідомлення?
В першу чергу дітей
Ответ дляYour Sweetheart
Мені не зручніше і я їх не ношу
Додому прийде й перевдягнеться у шорти
У школі це зайве
Додому прийде й перевдягнеться у шорти
У школі це зайве
Знову ж таки. Чому ви свою суб´єктивну думку нав´язуєте іншим?
Ну подобається директору костюм продавця з базару. Ок.
Ніхто ж на воротах не вказує їй про доречність її костюму
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляfreedom_2015
Не робіть вигляд, що вам не байдужі чужі діти
Це форум і кожен пише свою думку
Як я себе поводжу на роботі ви знати не можете
Це форум і кожен пише свою думку
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляТанюша
Нікому й нічого не нав´язую, я написала свою думку
Я б подивилась,якби ви своєму начальству вказували про доречність костюму)
nabludatel• 03 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
Это вы - та директриса ?
Дуже схоже. Бо вона порадила хлопцям ходити в школу в джинсах замість шортів.
Точно як директорка на відео.
Ответ дляAsteroidea
Як, поясніть яким чином можна збудувати укриття у вже існуючій будівлі? В нас, на приклад, в місті є школи, де навіть немає цокольних поверхів та підвалів через особливість грунту. Там просто технічно не можливо щось викопати, навіть поруч на шкільному подвірʼї чи стадіоні
В одній зі шкіл нашого міста укриття будують просто на території шкільного подвір´я, не під школою. Правда теж вже давно.
Your Sweetheart• 03 сентября 2025
Ответ дляnabludatel
Точно як директорка на відео.
Та вдягайте хоч в купальник
Жарко ж
Якщо це відео з Києва, то в Києві взагалі немає великої спеки і всі проблеми надумані
Жарко ж
Бессмертный пони• 03 сентября 2025
Ответ дляYour Sweetheart
В першу чергу дітей
У учителя прав больше чем у кого ?