Лидия-51d4• 03 сентября в 12:06

У Києві директор школи не пустила на заняття дітей у шортах

У Києві директорка школи не пустила на заняття дітей у шортах. Причому це були діти молодших класів, переважно у бриджах, але директор перегородила шлях, не пускала навіть батьків. Поліція нічим не спромоглася допомогти. Скажіть, а як у вас у школі: чи ходять діти під час спеки до школи у бриджах-шортах, чи забороняє адміністрація?
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:27
Ответ дляfreedom_2015
я сподіваюсь вас на роботі старші б´ють і принижують?
Ні, кожен знає свої обов´язки і права
Чи для вас новина,що треба виконувати прохання вчителя?
Танюша• 03 сентября в 13:27
Ответ дляYour Sweetheart
Яка владичиця?
Ви не розумієте,що у начальства більше прав , ніж у підлеглого?
У директора і класного керівника більше ніж в учня?
Ні, щиро не розумію.
У начальства чи керівництва не більше прав чи обов´язків

А ці права чи обов´язки просто інші.

І якщо начальник чи керівник порушує мої права чи свободи, я маю право притягати їх до відповідальності
freedom_2015• 03 сентября в 13:27
https://www.facebook.com/Nadiya.Leshchik/posts/pfb...

кому цікаво почитати повний пост і коментарі
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:28
Ответ дляnabludatel
Ота директорка?
Гумором вас Бог обділив
Бессмертный пони• 03 сентября в 13:29
Ответ дляYour Sweetheart
Чим у вашої дитини більше,так
Оцінку як мінімум ставить вам учитель і успішність залежить від нього
А будете сратися з директором, то успіху вам не добитись
У учителя прав не больше , чем у моего ребенка . И точно не больше , чем у меня . Я , как мать , сама решала , что моей дочери одевать в школу . Как и родители детей , которых директриса не пустила сегодня в школу . Оценки учитель ставит ребенку , а не родителю . И школьные оценки сейчас мало на что влияют . И , вы знаете , когда моя дочь училась в школе , мне приходилось ругаться с директором школы . На мои жизненные успехи это никак не повлияло . А вот на отношение к моей дочери - очень даже . Потому что педколлектив с директором во главе знал , что я могу доставить им много важных неприятностей .
nabludatel• 03 сентября в 13:29
Ответ дляYour Sweetheart
Ні, кожен знає свої обов´язки і права
Обґрунтоване законне прохання, те, яке стосується навчального процесу, а не будь-яке.
lisulya• 03 сентября в 13:31
Ответ дляYour Sweetheart
Не вгадали
У більшості дітей на відео одяг не як для першого вересня
А у директора тим паче))))
Бессмертный пони• 03 сентября в 13:31
Ответ дляYour Sweetheart
Я взагалі не вам відповідала і тема розмови там була інша
А правила форума запрещают мне отвечать на ваши посты ?
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:31
Ответ дляБессмертный пони
Ну то ясно, як же без сварок
По вас видно,яка ви конфліктна
freedom_2015• 03 сентября в 13:32
Ответ дляYour Sweetheart
Ну то ясно, як же без сварок
По вас видно,яка ви конфліктна
Поки ми бачимо що найконфліктніша це ви
Jifferr• 03 сентября в 13:32
Я вже зранку поржала. На місці батька я б записала Чи відмовляєте моєму сину в праві на освіту? І йшла в поліцію і в районний відділ освіти. З камерою. Умови в школах жахливі, тому спочатку умови, потім правила. А то сидять діти і пітніють. Точно як в совку в шерстяній формі в жару
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:33
Ответ дляfreedom_2015
Поки ми бачимо що найконфліктніша це ви
В мене немає і не було ніколи ні з ким конфліктів
Ні в школі, ні на роботі
Я й пригадати не можу, щоб мої однокласниці приходили в шортах, а не спідницях
Сучасні мамаші лідерів і лідерок вже всі мізки взагалі кофєями попропивали
Jifferr• 03 сентября в 13:33
Ответ дляVoblochka-26
ходят конечно
интересно, а в джинсах пускала?
Точно. Віда як різноробочий і не пускає дитину в костюм них шортах.
freedom_2015• 03 сентября в 13:33
https://www.facebook.com/reel/1524297522263509
відео подивіться
Бессмертный пони• 03 сентября в 13:33
Ответ дляYour Sweetheart
Звичайно
Ще старшинство не забувайте
Про старшинство ? Блин , пойду учредителям расскажу , что они неправильно одеваются - я же старше их на целых 4 года
freedom_2015• 03 сентября в 13:34
Ответ дляYour Sweetheart
Ні в школі, ні на роботі
звідки ви знаєте ,ви ж з ними не працюєте
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:34
Ответ дляfreedom_2015
Працювала серед дітей і зараз інколи теж
Танюша• 03 сентября в 13:34
Ответ дляYour Sweetheart
Ні в школі, ні на роботі
Притримайте коней. Правила гарного тону☝️
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:35
Ответ дляБессмертный пони
Якби ви нормально розуміли тему нашої розмову, то старшинство це не про вік
Jifferr• 03 сентября в 13:35
Ответ дляAsteroidea
А мені от цікаво, як директор може вплинути на розмір укриття? Змінить архітектурний план школи та викопає ще 100 кв м укриття?
Комплектація школи вчителями йде за вимоги до департаменту, а департамент в свою чергу надає вибір шкіл тим вчителям, які звертаються з метою працевлаштування. Чи директорці бігати по вулиці та питати хто хоче йти викладати фізику в школі? Для того щоб у школи був рейтинг, в ній має бути порядок у тому числі і зовнішній вигляд учнів та викладачів
П. С. Директорку не виправдовую, вважаю що певного фасону шорти можна носити в школу, особливо в молодшій школі. Але дехто приходить до школи так, наче щойно з тренувань. Все ж таки якісь межі треба зберігати, без перегибів
В нашій школі побудували з подачі директора. Підвал шкільний то не укриття.
freedom_2015• 03 сентября в 13:35
Ответ дляYour Sweetheart
не травмуйте дітей будь ласка ,не працюйте з ними
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:35
Ответ дляТанюша
Констатую факт
Бессмертный пони• 03 сентября в 13:35
Ответ дляYour Sweetheart
Ні, кожен знає свої обов´язки і права
С чего это вдруг ?
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:35
Ответ дляfreedom_2015
Чогось ніхто не скаржився
Зараз буд слухати якусь анонімку
freedom_2015• 03 сентября в 13:36
Ответ дляБессмертный пони
ні ,хто старший за посадою той має більше прав по життю ,тож обережніше з ними .Мають право вас покарати за думки такі
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:36
Ответ дляБессмертный пони
С чего это вдруг ?
Бо ви в школі і ваша дитина вчиться у вчителів( в минулому)
Є певні правила поводження на уроках
Jifferr• 03 сентября в 13:37
Ответ дляYour Sweetheart
Шорти це не одяг для школи
А ви знаєте санітарно- гігієнічні вимоги до робочого місця? Площа на одну особу, об´єм повітря, швидкість повітрообміну температури? Ваша школа дотримується цих вимог, чи тільки довжини штанів?
Бессмертный пони• 03 сентября в 13:37
Ответ дляYour Sweetheart
Ну то ясно, як же без сварок
По вас видно,яка ви конфліктна
Да мне чихать , что там вам видно . Моя обязанность , как родителя , защищать своего ребенка , пока он несовершеннолетний , и от директора школы в том числе .
Your Sweetheart• 03 сентября в 13:38
Ответ дляБессмертный пони
Хто нападав на вашу дитину?
Цікаво через що?
LyudaT• 03 сентября в 13:38
Ответ дляYour Sweetheart
Не вгадали
Бо сьогодні третє.